Guy Fieri در خدمت ناهار به اولین پاسخ دهندگان در کالیفرنیا است. و او را به پیوستن به یک nacho نبرد

سرآشپز مشهور Guy Fieri است که ساخت عناوین برای چه او را به کمک به دیگران در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — از سرو غذا به کارگران خط مقدم به میزبانی nacho نبرد.

Fieri کمک دست از 1200 carryout جعبه ناهار به کارگران خط مقدم در بیمارستان یادبود در سانتا رزا کالیفرنیا در این هفته نوشتن یک یادداشت شخصی برای هر کسی که دریافت یک ناهار, با توجه به مطبوعات حزب دموکرات.

و او ایجاد یک پذیرایی تیم که مقادیر عظیم مواد غذایی به خدمات عمومی کارگران در یادبود بیمارستان ساتر سانتا رزا بیمارستان منطقه ای و Kaiser Permanente مرکز پزشکی در کالیفرنیا.

Fieri نوشت: یادداشت ها مانند “متشکرم” و “کار بزرگ” در هر جعبه را با حروف اول اسم.

“همه آنها به درک, دکتر, نوشتن, به طوری که آنها می دانم که می گوید:” کار خوب,'” Fieri گفت.

وی با تمجید از کارگران برای چگونه آنها در حال دست زدن به رمان coronavirus و بیماران مبتلا به COVID-19.

“من نمی دانم چگونه شما بچه ها در درب راه رفتن, دانستن آنچه که شما در مواجهه با” او گفت:, با توجه به مطبوعات حزب دموکرات. “شما بچه ها فقط رزمندگان. شما این کار را شب و روز.”

Fieri است که به دنبال جمع آوری پول برای رستوران کارمند صندوق امداد, بیش از حد. این صندوق می دهد کمک های مالی از $500 به کارکنان رستوران که نهفته coronavirus با توجه به سی ان ان.

برای انجام این کار Fieri را در رقابت با بازیگر بیل موری در Nacho میانگین مرحله نهایی مسابقات که در آن آنها خواهد شد و هر دو خود را خرید. Terry Crews شکیل اونیل و کارلا سالن نیز شرکت کنند.

صورت خاموش آغاز می شود در 5 p. m. EDT جمعه در شبکه غذایی Facebook صفحه.

“من می دانم که این دیوانه است, اما ما آن را در جیمی فالون دیگر شب و تا به حال یک انفجار” Fieri گفت: در ترویج این رویداد است. “میخوای حفاری آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im