هکرها با حمله 130 حساب توییتر به سرقت برده و پیام های خصوصی از 8

18 جولای (فردا) — توییتر اعلام کرد که در مجموع 130 حساب های هدفمند در این هفته هک و هکرها به سرقت اطلاعات شخصی-از جمله پیام های خصوصی-از بالا به هشت نفر از هدفمند حساب.

در یک پست وبلاگ اواخر جمعه توییتر گفت: هکرها با استفاده از یک ابزار است که می توانید دانلود پیام بایگانی برای دسترسی به هشت حساب.

تبلیغات

هیچ یک از کسانی که هشت کاربران تایید شد به این معنی که تا کنون به عنوان توییتر آگاه است که بالاترین-مشخصات کاربرانی که حساب مصالحه شد جمعه نداشته پیام خصوصی به سرقت رفته است.

“مهم ترین سوال برای افرادی که استفاده از توییتر است که به احتمال زیاد — آیا حمله دیدن هر یک از اطلاعات خصوصی گفت: شرکت پست. “برای اکثریت قریب به اتفاق مردم ما بر این باورند جواب این است: هیچ.”

اما معلوم نیست که آیا آن دسته از کاربران پیام های در دسترس بودند در راه های دیگر.

و این شرکت اشاره کرد که کاربران قادر به مشاهده آدرس ایمیل و شماره تلفن و اطلاعات اضافی در.

این هک به خطر بیافتد حساب متعلق به یک طیف از افراد با مشخصات بالا از جمله presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk — 130 در تمام 45 که شکسته.

کسانی که هدف در این هک که ترویج یک بیت کوین کلاهبرداری شامل چندین توییتر کارکنان.

“حمله با موفقیت دستکاری تعداد کمی از کارکنان و با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به توییتر سیستم های داخلی از جمله از طریق گرفتن دو فاکتور ما حمایت” پست وبلاگ گفت. “همانطور که در حال حاضر ما می دانیم که آنها دیده تنها ابزار در دسترس ما داخلی حمایت تیم به هدف 130 حساب توییتر. برای 45 نفر از کسانی که حساب مهاجمان قادر به آغاز مجدد رمز عبور ورود به حساب و ارسال توییت.”

پس از حمله توییتر حذف پست جعلی و به طور موقت مسدود شده و تایید حساب از به tweeting یا بازنشانی کلمه عبور خود را.

پست های وبلاگ نیز گفت: توییتر هنوز هم کار بر بازگرداندن دسترسی برای صاحبان حساب که هنوز هم ممکن است قفل شده است و در ادامه به بررسی این حادثه است.

این شرکت همچنین گفته است که کار بر روی امنیت سیستم های خود برای جلوگیری از حملات آینده و نورد از “اضافی شرکت گسترده آموزش به گارد در برابر تاکتیک های مهندسی اجتماعی به عنوان مکمل آموزش کارکنان دریافت در طول onboarding و مداوم فیشینگ تمرینات در طول سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>