سالن از شهرت RB فلوید کمی مبتلا به سرطان

31 مه (بی بی سی) — Pro Football Hall of Fame در حال اجرا پشت فلوید کمی که ستاره دار در سیراکیوز و با Denver Broncos شده مبتلا به سرطان است.

پت Killorin که بازی در کنار کمی در سیراکوس علنا اعلام کرد که تشخیص در یک GoFundMe صفحه به نام “دوستان فلوید” که کمک کمی و خانواده خود را با هزینه های پزشکی. کمی همسر, دبورا, تایید تشخیص است.

تبلیغات

“فلوید را تعيين و شکیبایی هدایت کرده است او در طول زندگی اش” سیراکیوز ورزشی مدیر جان Wildhack در بیانیه ای گفت: شنبه شب. “ما می دانیم که او را در نبرد با این چالش با همان تمرکز است. در این نبرد او خواهد شد که همه از نارنجی ملت توسط سمت خود را.”

در صفحه ای که ایجاد شد مارس 17, Killorin گفت فلوید بود “به تازگی تشخیص داده شود با درمان اما فرم تهاجمی سرطان است.”

“بدون شک این خواهد بود که سخت ترین مبارزه از زندگی خود” Killorin نوشت. “اگر چه او دارای یک زندگی کامل را تحسین و لذت می برد توسط بسیاری از فلوید را باور نمی کند او در عین حال نوشته با خود خداوند و نجات دهنده عیسی مسیح نهایی بازی از زندگی خود را.”

همانطور که از یکشنبه شب در جمع آوری کمک های تولید شده بیش از $17,000 در کمک های مالی از 162 اهدا کنندگان. صفحه را تعیین کرده است هدف از 250.000 دلار برای حمایت کمی و خانواده اش.

کمی 77 بود مندرج در Pro Football Hall of Fame کلاس 2010. او سه بار همه آمریکایی در سیراکیوز (1964-66) بود رای دادند و به College Football Hall of Fame در سال 1983.

به Denver Broncos انتخاب شده کمی با ششم انتخاب 1967 AFL-پیش نویس NFL. ستاره tailback شناخته شده به عنوان “حق” با بازی نه فصل با این تیم و با عجله برای 6,323 متری با 43 touchdowns.

کمی و همسرش اقامت در لاس وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de