‘همیلتون” در دیزنی به علاوه در حال حاضر. یادگیری همه چیز در مورد موسیقی در اینجا

Daveed Diggs is the Marquis de Lafayette, Okieriete Onaodowan is Hercules Mulligan, Lin-Manuel Miranda is Alexander Hamilton, Leslie Odom Jr. is Aaron Burr and Anthony Ramos is John Laurens in “Hamilton,” the filmed version of the original Broadway production.

ما به گرد ما پوشش برادوی آمار — چگونه آن آغاز شده است آنچه منتقدان گفته اند که تاریخ استادان گفته اند که چگونه آن را تغییر آموزش و پرورش و چه بینندگان می توانید انتظار.

سالت لیک سیتی — “همیلتون” در حال حاضر در دیزنی علاوه بر رسیدن به مخاطبان گسترده تر از همیشه قبل از. برادوی سر و صدا در مورد پدر و بنیانگذار الکساندر همیلتون عرضه در سال 2015 موفق به کسب 11 جوایز تونی به فروش می رساند و به سرعت در هر شهر از آن بازدید داشته است.

فیلم ویژگی های نسخه اصلی برادوی بازیگران و ثبت شده در برادوی ریچارد راجرز تئاتر بیش از سه روز در ماه ژوئن سال 2016 با توجه به Broadway.com. آن درگیر دو روز از فیلمبرداری با مخاطبان زندگی می کنند و یک جایی که تولید کنندگان شات از نزدیک و زاویه دیگر با توجه به اقیانوس آرام در سان دیگو مجله.

بر اساس Ron News 2004 پرفروش زندگینامه “الکساندر همیلتون” هیپ هاپ موسیقی — است که rated PG-13 در دیزنی Plus — گفته است از Aaron Burr دیدگاه و تمرکز بر همیلتون مهاجر ریشه و نقش خود را در تشکیل دولت ایالات متحده.

“همیلتون” برای اولین بار آمد به شهر سالت لیک در سال 2018 و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت Dec. 15-Jan. 17, 2021. اگر شما مایل به یادگیری بیشتر در مورد موسیقی قبل از تماشای آن ما به گرد ما پوشش برادوی آمار — چگونه آن آغاز شده است آنچه منتقدان گفته اند که تاریخ استادان گفته اند که چگونه آن را تغییر آموزش و پرورش و چه بینندگان می توانید انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>