مبارک ژوئیه 4: آمریکا, انگلیس, نه در خود ‘بهترین ساعت’

به عنوان امریکا جشن 244th سالگرد اعلام استقلال نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده است که در جولای 4th نیز خواهد بود “روز استقلال” انگلستان با بازگشایی این کشور برای کسب و کار.

در عین حال در هر دو کشور coronavirus موارد در حال افزایش به خصوص در میان جوانان آمریکایی. در بورنموث در ساحل جنوبی انگلستان بی بی سی گزارش “صدها هزار نفر” از تعطیلات متقاضیان شلوغ ساحل آخر هفته گذشته تا حد زیادی نادیده گرفتن اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تبلیغات

این بیماری طول می کشد تا دو هفته به خود را آشکار. در اواسط ماه جولای آمار نشان خواهد داد که چقدر این reopenings باید سوخت گیری مجدد ویروس و تحت تاثیر عفونت و مرگ و مير.

برای دو تا از بزرگترین دموکراسی های قرن گذشته چگونه هر یک در مقابله با بحران های متعدد افزایش است به چه وینستون چرچیل یک بار به نام “ما بهترین ساعت.” فراتر از coronavirus اقتصادی meltdowns داخلی نژادی تظاهرات در آمریکا و مبارزه با تروریسم در اروپا در بریتانیا شده اند به خوبی به کار گرفته است.

جالب اینجاست که یکی از مهم خط در اعلامیه استقلال ممکن است بسیار قابل استفاده به امروز بحران. که خط است “همه انسانها برابر خلق شدهاند.” آن این است: “هنگامی که دولت می شود مخرب آن است که حق مردم را به تغییر و لغو آن و ایجاد یکی جدید است.” امروز هر دو ایالات متحده آمریکا و انگلستان دولت در حال هل دادن که مرز بالا بردن سیاسی وجودی سوالات.

ایالات متحده و انگلستان سیستم سیاسی قانون اساسی قادر به پاسخگویی موثر به بحران ها و خواسته های قرن 21? و یا پایگاه های آمریکایی و انگلیسی نماینده دموکراسی منسوخ شده و در یک معنای عملی مخرب?

تبلیغات

قانون اساسی آمریکا مبتنی بر کنترل و توازن میان این سه شاخه. امروز کنترل و توازن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بدون کنترل و نامتعادل. در انگلستان بدون یک قانون اساسی نوشته شده است, “دولت” به معنای نخست وزیر و کابینه که در آن مجلس به خصوص با اکثریت بزرگی است و بیشتر مهر و موم لاستیک از فعال مقننه بدن است.

در ایالات متحده به ارزش های سنتی مبتنی بر حزب جمهوری خواه از بین رفته است. حزب بزرگ قدیمی — ایران — در حال حاضر است — تهمت خود ، دموکرات ها باید lurched به سمت چپ. تعصب را نابود کرده است این اقدامات از مدنیت و سازش حیاتی برای تضمین تقسیم دولت کار می کند.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا از محدودیت های قدرت خود را بیش از هر قبل از زمان صلح و رئیس جمهور. برخی از 200 پایین تر دادگاه و دو دادگاه عالی قضات محافظه کار گرایش منصوب شدند. اعضای کابینه به ویژه در وزارت دادگستری به نظر می رسد برای نشان دادن وفاداری بیشتر به ناروا نسبت به قانون اساسی سوگند. و رئیس جمهور است و اخراج تعداد قابل توجهی از بازرسان و ایالات متحده به طور کلی وکیل بودند که مورد بررسی به طور بالقوه آسیب رساندن به او و یا همکاران خود را.

هیچ یک از این ممکن است غیر قانونی است. اما این و دیگر Trumpian اقدامات قطعا کمک به ساخت دولت بیشتر مخل و مخرب است. کنگره نمی تواند امان از این نقد. مجلس نمایندگان و سنا وجود دارد جداگانه در سیارات. شکست تا کنون شامل انفجار بدهی تصویب یک پلیس لایحه اصلاحات و بدتر, برای نوشتن یک زیرساخت قانون نشان دادن چگونگی این شاخه از دولت تبدیل شده است و ناتوان و در نتیجه مخرب توسط انفعال.

در انگلستان جانسون bungled این بیماری همه گیر. مجبور به مبارزه با تروریسم در اروپا رخ می دهد تا پایان سال می تواند تبدیل به یک کابوس اگر توافق با اتحادیه اروپا رسیده است — یک کار مشکل تر ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. در حالی که نیروی کار را رد کرد و خود را رهبر سابق جرمی Corbyn مخالفان به هم ریخته است.

تبلیغات

در انگلستان دو آهنگ رویکرد در نظر گرفته شده برای حل و فصل پتانسیل ترک خوردگی در سیستم سیاسی آن. برای اولین بار خواهد بود که یک کمیسیون برای بررسی چقدر خوب (یا بد) دولت آماده شد و در واکنش به کوروناویروس. که هیچ استراتژی ملی تولید شد که پیشنهاد دولت بود به طور کامل درگیر است. و گزارش از دولت دبیر و مشاور امنیت ملی, آقا, علامت Sedwell استعفا از حداقل یک پست نشان می دهد همه این است که به خوبی در شماره 10.

مسیر دوم این است که یک قانون اساسی کمیسیون به بررسی ساختار سیاسی. یک نتیجه می تواند به توانمند سازی هر دو مجلس پارلمان با اقتدار بیشتر برای محدوده برنامه ریزی و استراتژی و همچنین تجدید نظر برای کابینه سیستم و تقویت شورای امنیت ملی. البته مسئله دیگر این است که تضمین بهترین از بهترین سیاست وارد کنید. هیچ اصلاحات می تواند تضمین کند که.

ایالات متحده زیر است بریتانیا منجر شود. تا کنون هیچ کمیسیون تاسیس شده است اگر چه دموکراتیک خانه خواهد شد به احتمال زیاد در محل قرار داده و تحقیقات در آمریکا همه گیر پاسخ. به عنوان 9/11 کمیسیون داغدار در آن یافته بدون شک یک COVID-19 پنل خواهد شد به همان اندازه یا بیشتر مهم است.

در این زمان از سال 1776 شاید بیشترین نگرانی این است که اعلامیه استقلال را هدایت تخریبی دولت ممکن است هرگز بیشتر مرتبط است.
هارلان اولمان است آپی را Arnaud de Borchgrave برجسته نویس مشاور ارشد “شورای آتلانتیک” و نویسنده کتاب آینده “پنجمین سوار: باید ترسید, Friended و یا مبارزه در یک دیوانه-محور سنی است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de