مضر بلوم جلبکی در بر داشت در رودخانه ویرجین اعتقاد به کشته شدن سگ

پارک ملی صهیون — دولت زیست محیطی رهبران شناسایی بلوم جلبکی مضر که ممکن است کشته شدن یک سگ پس از آن رفت و شنا در پارک ملی صهیون باکره رودخانه.

وزارت یوتا کیفیت محیط زیست اعلام کرد جمعه شب گفت: آنها دریافت گزارش از پارک ملی صهیون در جولای 4 که یک سگ درگذشت یک ساعت پس از شنا در شمال چنگال از رودخانه باکره.

“سگ بازی در رودخانه و در یک نقطه بود ‘خوراکی’ در رشد جلبک روی سنگ” آزادی مطبوعات گفت. “قبل از مرگ سگ به نمایش گذاشته نشانه های سازگار با امکان قرار گرفتن در معرض سموم سیانو باکتری ها — کسانی که تولید شده توسط مضر جلبک شکوفه. سگ نمی تواند راه برود و دچار تشنج شد.”

نمونه آب گرفته شده از رودخانه نشان می دهد staphylococcic-غلظت بیش از 55 میکروگرم در هر لیتر. با توجه به آزادی مطبوعات از سلامت آستانه برای تفریح و سرگرمی است 15 میکروگرم در هر لیتر — بسیار پایین تر از سطح فعلی.

مضر سیانو باکتری ها نیز شناسایی شده در مناطق دیگر از رودخانه باکره شمالی چنگال.

بهداشت عمومی هشدار صادر شده برای منطقه آسیب دیده و علائم خواهد شد ارسال شده به اطلاع بازدید کنندگان در مورد خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض. پارک ملی صهیون نیز ارسال شده نشانه هایی که هشدار می دهند مهمانان برای شنا کردن و نگه داشتن حیوانات خانگی از آب است.

رهبران دولت در حال کار با نهفته جوامع محلی به کار برای اطمینان از نوشیدن آب که از سرچشمه رودخانه امن است. Washington County محافظت از آب منطقه پارک ملی صهیون و دوگانه شهرهای باکره و راکویل در حال حاضر با استفاده از شمال چنگال باکره رودخانه به عنوان منبع آب آشامیدنی با توجه به آزادی مطبوعات.

پارک ملی صهیون مقامات محلی و وزارت آب با کیفیت برنامه ریزی برای جمع آوری بیشتر نمونه های این هفته آینده است که به دست آوردن بینش بهتر به حدی از نگرانی.

کسانی که ممکن است در معرض توصیه به تماس با پزشک خود و یا یوتا کنترل مسمومیت در 800-222-1222. نمونه به روز رسانی شده برای habs.utah.gov.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>