هریس انگلیسی می شود پنجم PGA Tour بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

29 ژوئن (فردا) — Harris زبان انگلیسی خارج از این هفته موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت پس از او پنجمین بازیکن در تور PGA برای تست مثبت برای coronavirus.

انگلیسی که بازی نمی کند در هفته گذشته قهرمانی مسافران سفر روز دوشنبه این هفته از مسابقات که در آن او نیاز به آزمایش می شود قبل از به دست آوردن دسترسی به دیترویت باشگاه گلف.

تبلیغات

با توجه به نتیجه تست مثبت زبان انگلیسی باید باقی می ماند در انزوا به مدت 10 روز و خارج از این رویداد.

“در حالی که آن را ناامید کننده برای دریافت این اخبار که من احساس می کنم سالم من خوشحال هستم که پروتکل های ایمنی ما در محل کار این هفته” انگلیسی در بیانیه ای گفت شنبه.

“من به طور کامل پشتیبانی تور جدید قانون اجازه می دهد هر کسی در این مسابقات زمینه تا زمانی که تست منفی به عنوان حفاظت از دیگران در این زمینه و همه وابسته به مسابقات و جامعه باید اولویت شماره 1 به عنوان یک نتیجه مثبت تست. من تور را پشتیبانی و من مشتاقانه منتظر به رقابت دوباره پس از من به طور کامل بهبود یافتند.”

هریس — دو بار PGA Tour برنده است که رتبه 139th در جهان گره خورده است — برای 17th در RBC میراث دو هفته پیش گم شده و پس از برش در چارلز شواب به چالش بکشد.

هریس و 30 می پیوندد نیک Watney کامرون قهرمان دنی مک کارتی و دیلن Frittelli به عنوان گلف بازان که آزمایش مثبت برای ویروس. Frittelli که از دست رفته قطع در مسافران قهرمانی, آزمایش مثبت جلوتر از تور چارتر پرواز از کانکتیکات به دیترویت در روز یکشنبه.

موشک وام مسکن کلاسیک چهارمین دوره از مسابقات در تور PGA را به تجدید نظر در برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im