هاروارد و MIT سو برای جلوگیری از یخ از بین بردن ویزای دانشجویی به صورت آنلاین آموزش

جولای 8 (UPI) — Havard دانشگاه و موسسه تکنولوژی ماساچوست روز چهارشنبه شکایت کرد برای جلوگیری از مهاجرت جدید محدودیت های که جلوگیری از دانشجویان در ایالات متحده در ویزا از مصرف در کلاس های موسسات که به طور کامل ارائه دوره های آنلاین.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال موقت ضابط سفارش و دستور دائم در برابر تصمیم گیری در سیاست ایالات متحده مهاجرت و گمرک است که نیاز به دانش آموزان بین المللی که دانشگاه ها حرکت می کند به طور کامل آنلاین آموزش در میان COVID-19 همه گیر برای انتقال و یا اخراج روبرو هستند.

تبلیغات

روز دوشنبه یخ اعلام کرد که دانش آموزان در غیر مهاجر F-1 و M-1 ویزای که حضور در دانشگاه ها است که کار به طور کامل آنلاین “ممکن است فیلم دوره آنلاین بار و در ایالات متحده باقی بمانند” و وزارت امور خارجه نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس است که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که یخ تصمیم به نظر می رسد در نظر گرفته شده به “نیروی دانشگاهها برای بازگشایی کلاس های حضوری” است که در نهایت منجر به افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس.

“با تهدید به زور بسیاری از F-1 دانشجویان به خارج از دانشگاه هاروارد و MIT متهمان قرار داده اند هر دو مدارس به انتخاب غیر ممکن است: از دست دادن متعدد دانش آموزان را که مزایای بسیار زیاد به مدرسه و یا مراحل را برای حفظ آن به دانش آموزان از طریق کلاس های حضوری حتی زمانی که این مراحل در تضاد هر مدرسه قضاوت در مورد چگونه برای محافظت از سلامت دانش آموزان و استادان و کارکنان و کل دانشگاه جامعه” کت و شلوار متحده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که کاخ سفید به دنبال “فشار” فرمانداران به بازگشایی مدارس در پاییز در یک میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید در باز کردن مدارس در میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im