Harvey Weinstein چهره صدور حکم زندان در نقطه عطفی #MeToo مورد

نیویورک — Harvey Weinstein است در دادگاه روز شنبه برای نهایی عمل تجاوز به عنف محاکمه که فرود آمد و او را پشت میله های زندان: صدور حکم یک جلسه که در آن یک بار قدرتمند تهیه کننده فیلم خواهد آموخت که چه مدت او به ماندن در زندان برای او نقطه عطفی #MeToo اعتقاد.

Weinstein است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در شهر نیویورک است. او با حداقل 5 سال و حداکثر 29 سال زندان برای تجاوز به یک بازیگر مشتاق در سال 2013 و به زور در دهان بر روی تلویزیون و فیلم دستیار تولید در سال 2006. دوم پرونده جنایی در حال بررسی است و در کالیفرنیا است.

زنان که Weinstein بود به جرم آزار انتظار می رود که در دادگاه به قربانی تاثیر اظهارات قبل از او محکوم شد. Weinstein نیز فرصتی برای صحبت می کنند. او تصمیم گرفتند به شهادت در دادگاه در صدور حکم او نمی خواهد که به نگرانی در مورد گرفتن گریل شده توسط دادستان.

زنان دیگر که متهم دادند — از جمله برخی از کسانی که شهادت در دادگاه — مجاز به صحبت در صدور حکم تحت قوانین ایالتی. یکی از کسانی که شاهد Tarale وولف که متهم Weinstein از تجاوز به او در سال 2005 در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او هنوز هم حضور و امیدوار است که جمله “می فرستد یک پیام واضح و روشن است که زمان تغییر کرده است.”

Weinstein محکوم شد در دو فقره: جنایی, عمل جنسی برای سال 2006 حمله به دستیار تولید و تجاوز به عنف در درجه سوم برای سال 2013 حمله به زن دیگری. در این قانون عمل جنسی, تعداد, او مواجه حداقل پنج سال زندان و حداکثر 25 سال زندان در حالی که یک سوم درجه تجاوز به عنف تعداد حمل حداکثر مجازات چهار سال زندان است.

Weinstein بود تبرئه درجه اول تجاوز به عنف و دو فقره درنده تجاوز جنسی ناشی از بازیگر Annabella Sciorra این اتهامات از اواسط 1990s تجاوز به عنف. Weinstein حفظ بی گناهی خود را و معتقد است که هر گونه فعالیت جنسی رضایت طرفین بود.

به تازگی unsealed اسناد و مدارک نشان می دهد که 67 سال سابق تولید کننده فیلم به دنبال کمک از میلیاردرهای جف بزوس و مایکل بلومبرگ به عنوان سوء رفتار جنسی اتهامات علیه او را انباشت اشیاء بدست آمده در ماه اکتبر 2017 که او در نظر گرفته صدور یک بیانیه در آن زمان ادعا شد که او خودکشی. هیچ شواهد نشان می دهد هر دو مرد پاسخ داد.

نیویورک مورد اول کیفری ماده در برابر Weinstein به وجود می آیند از اتهامات بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن. بسیاری از Weinstein را شاکیان می گویند او با استفاده از خود هالیوود اعتبار به رفتار و برخورد آنها آویزان نقش فیلم برای به دست آوردن اعتماد خود را.

Weinstein وکلا به دنبال حداقل حکم پنج سال زندان به دلیل سن و ضعیف بهداشت و درمان.

دادند که تبدیل 68 هفته آینده با استفاده از یک واکر در طول محاکمه روزهای اخیر به عمل جراحی. بعد از Feb. 24 محکومیت او تقسیم زمان بین یک بیمارستان و یک درمانگاه زندان واحد و تا به حال یک استنت قرار داده شده در هفته گذشته به رفع انسداد عروق.

“با توجه به سن و خاص پزشکی عوامل خطر هرگونه مدت حبس بالاتر از حداقل اجباری — اگر چه قبر واقعیت این است که آقای Weinstein حتی ممکن است عمر آن دوره — که به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند عملا زندگی جمله” Weinstein وکلا نوشت: در صدور حکم تفاهم نامه ظ روز شنبه.

هنگامی که دادند اعدام او را منتقل می شود از این شهر زندان سیستم به دولت ، این سازمان اجرا می شود که در نیویورک زندانها گفت: هر زندانی ارزیابی شده است که برای تعیین تسهیلات دیدار خود و یا امنیت, پزشکی, بهداشت روان و نیازهای دیگر.

مارتین شاخ شهر سابق اصلاحات کمیسر گفت: Weinstein مشهور وضعیت می تواند او را به یک هدف برای زندانی دیگری به دنبال ایجاد یک نام برای خود در حالی که گرانش خود را از محکومیت و حکم می تواند به افزایش خودکشی و نگرانی است.

“هیچ زندان می خواهد که بعد از جفری اپستین” گفت: شاخ که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری. “آنها در حال رفتن به مطمئن شوید که هیچ چیز اتفاق می افتد به او در حالی که او در زندان خود را. نه به این دلیل که او مهم است اما فقط از یک روابط عمومی نقطه نظر آن خواهد بود بدجور شرم آور است.”

دادستان بپرسید نه برای یک شماره خاص از سال را در زندان خود را در صدور حکم تفاهم نامه گفت: Weinstein سزاوار مجازات شدید به حساب اتهامات قدمت آن به دهه 1970 که منجر نمی شود به اتهامات جنایی.

در نامه دادستان برشمرد 16 نمونه آنها نشان داد و گفت: Weinstein “به دام افتاده به خود را منحصر به فرد کنترل” بنابراین او می تواند حمله جنسی به آنها شروع زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک تولید کننده موسیقی در بوفالو در سال 1978.

Fordham University استاد حقوق Cheryl Bader گفت که او انتظار دارد که قاضی James Burke به اعمال خشن جمله است.

“یکی از اصول اساسی قانون مجازات ترویج عمومی بازدارندگی,” Bader گفت. “من فکر می کنم قاضی برک می خواهید برای ارسال یک پیام به “خواهد بود” شکارچیان جنسی که چکش قانون خواهد آمد را سخت بر شما اگر شما با استفاده از قدرت فیزیکی و در غیر این صورت — به دستکاری و سوء استفاده جنسی قربانیان است.”

فقط به عنوان هیئت داوران انتخاب شد و در مورد به زیر راه در نیویورک مورد در ماه ژانویه مقامات در کالیفرنیا اعلام کرد آنها همچنین آوردن اتهامات جنایی علیه Weinstein.

Weinstein متهم شد در کالیفرنیا با تجاوز به یک زن در لس آنجلس هتل در فوریه. 18, 2013 پس از هل دادن راه خود را در داخل اتاق خود و سپس آزار جنسی یک زن در بورلی هیلز هتل سوئیت شب بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de