Feb. 20 (UPI) — منصفه در روز پنج شنبه به پایان رسید خود را روز سوم مذاکرات در تجاوز جنسی محاکمه سابق هالیوود به تولید فیلم Harvey Weinstein.

داوران نه رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد اما در شروع صبح روز پنجشنبه با بررسی شهادت Paul Feldsher اولین شاهد به نام Weinstein وکلای که به چالش کشیده ادعا توسط دادستانی شاهد Annabella Sciorra که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط هالیوود اجرایی در اوایل 1990s.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر منصفه درخواست به خواندن cross-examination و “همه چیز پس از آن” از Sciorra شهادت.

متن خوانده خواهد شد به هیئت داوران در روز جمعه اما مورد دوم — یک نمایشگاه نشان دادن لیستی از مردم صحبت در مورد اتهام تجاوز به عنف — دریافت نکرده بود در شواهد و ارائه خواهد شد به هیئت منصفه.

داوران نیز نقد و بررسی نمایشگاه ارائه شده با شهادت روانشناس پزشکی قانونی دکتر باربارا Ziv و بیشتر ارتباطات بین Weinstein و خصوصی سازمان جاسوسی است که او استخدام خود را برای نظارت بر شاکیان. چهار شنبه, منصفه, خواندن ایمیل و مکاتبات بین Weinstein و Sciorra به عنوان آن مرتبط با بازیگر Rosie Perez. در شهادت ماه گذشته پرز تایید Sciorra اتهام.

Weinstein چهره دو اتهام — یکی برای حمله به اتهام دادستان ها می گویند رخ داده در سال 2013 و یکی دیگر از هفت سال پیش از آن.

Sciorra ادعا شده است که بخشی از اتهامات عنوان شده علیه Weinstein اما دادستان معرفی او ادعا می کند برای ایجاد یک درنده الگوی.

Weinstein گفت: برخورد من با رضایت طرفین و زنان میل و رغبت شرکت امید آن ممکن است پیشبرد حرفه خود را در هالیوود است.

اگر محکوم سابق تولید کننده می تواند به صرف بقیه عمر خود را در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im