سالت لیک سیتی — خانه کمیته آموزش و پرورش به اتفاق آرا به تصویب قوانین شنبه که به از بین بردن نیاز افزایش مالیات بر دارایی در زمانی که قوه مقننه ایالت یوتا را عوض افزایش به ارزش وزنی-دانش آموز واحد در بیش از 4 درصد.

HB77 اسپانسر شده از طرف Rep. هنجار Thurston تنها اعمال می شود اگر مقدار افزایش بودجه توسط نمایندگان مجلس بیش از 4 درصد. برای افزایش 4 ٪ و زیر نیاز است که WPU بودجه 85 ٪ مالیات بر درآمد دولت و 15 درصد توسط ملک مالیات خواهد ایستاد.

وزن-دانش آموز واحد پایه بلوک های ساختمان از بودجه آموزش و پرورش در ایالت یوتا است.

پس از عبور از HB293 در سال 2018 قانونی جلسه این قانون که ایجاد WPU ارزش واحد محلی مدارس باید به سختی بالا بردن محلی مالیات بر املاک برای ساخت نیاز دارد.

در پاییز گذشته رای دهندگان در چهار شش مدارس را رد کرد و ساختمان و اوراق قرضه هل دادن در برابر اموال اضافی را افزایش می دهد گفت: Howard استفنسون رئیس یوتا انجمن مالیات.

استفان صحبت در حمایت از این لایحه.

“ما فکر می کنم آن را خوب حس می کند. آن است که نه تنها احترام محلی اموال مالیات دهندگان است اما احترام نیاز برای بودجه را از قوه مقننه,” او گفت:.

برخی از اعضای کمیته صحبت در حمایت از HB77 به عنوان به خوبی.

تشکر. سوزان Pulsipher R-جنوب اردن بود که در یک مدرسه محلی عضو هیئت مدیره گفت: او می ترسید که HB293 گذشت که این امر “تاثیر منفی مدرسه محلی منطقه.”

تشکر. ماری Poulson D-کاتن وود هایتز گفت که او “یک فن بزرگ از WPU.”

برخی از نمایندگان مجلس شده اند و تمایلی به افزایش بیشتر در WPU زیرا آنها می دانند که وجود یک محلی مالیات بر تاثیر.

“من می خواهم به حذف این نوار به دلیل WPU واقعا خوب و عادلانه راه برای متفرق کردن کمک های مالی به مدارس ما,” او گفت:.

تشکر. استیو Waldrip R-عدن هشدار داد که قوه مقننه اخیر کار به آدرس این عدم تعادل ساختاری در نظام مالیاتی نشان داد که دولت بخشی از بودجه آموزش و پرورش در ایالت یوتا است “به طور قابل توجهی سنگین تر” از آن است که بسیاری از کشورهای دیگر.

“درست است چیزی برای انجام با توجه به تمایل ما و تلاش برای افزایش بودجه آموزش و پرورش?” Waldrip گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im