او نمی تواند چوک-با شدت بهم زدن راه خود را از این دام

Glenn Jacobs احساس به دام افتاده است. و دام است COVID-19.

مشابه از خود ششم-کف اتاق پنجره در مرکز شهر ناکسویل تنسی 7-پا 300 پوند Knox County شهردار نظرسنجی یک شهر بدون پالس. این 2 شاید 3 بعد از ظهر و پشت بام, گاراژ پارکینگ خالی. Neyland درایو بطرف چپ در سراسر مشاهده است تقریبا خالی است.

آن را مانند صحنه از یک Stephen King رمان. “چگونه می توانم از خواب بیدار ؟” او در شگفتی.

آن را اولین بار خود را در یک نقطه تنگ. ده سال پشت او قفل شده است و در یک زنجیره لینک قفس به گریبان یک مرد به نام The Undertaker. مبارزه خود را بخشی از یک رویداد WWE به نام “Hell in a Cell” و گلن نام پس از آن کین. او چوک-ناودان راه خود را به پیروزی نگه داشتن عنوان کمربند. بیش از حد بد وجود ندارد امضای حرکت به ضرب و شتم coronavirus هیچ دینگ-دینگ-دینگ هنگامی که آن را بیش از.

گلن در زمان کار در سال 2018 کروز به پیروزی در یک قرمز شهرستان پس از پیروزی جمهوریخواهان اولیه و تنها با 17 رای. او را داد و ستد خود را از لباس تنگ برای یک کت و کراوات اما قاب هنوز هم امتداد درزهای خود را فوق العاده بزرگ کت و شلوار و رگهای هنوز برآمدگی از دست خود را. اما در حالی که کین تعریف شده بود توسط آتش و دیگر hellacious تصاویر گلن چشمک می زند فاصله دندانه دار لبخند یک ساخته شده-برای-رادیو صدای و استعداد برای آزادیخواه سیاست; او حتی تحویل و سخنرانی در اتریش اقتصاد است.

هیچ کدام از آن آماده او را برای این مبارزه است.

Knox County دنیاست. شهردار Glenn Jacobs خیره خالی در مرکز شهر ناکسویل. او در انتخاب شهردار در سال 2018 پس از تامین امنیت جمهوری خواه نامزدی با 17 رای.
Knox County دنیاست. دفتر شهردار

نه این واقعیت است که او را دیدم آن را در حال آمدن است. تمام راه برگشت در ماه ژانویه وزارت بهداشت مدیر به او هشدار در مورد آنچه اتفاق می افتد در چین است. “بنابراین ما صحبت شده بود در مورد این کار برای مدتی” او می گوید. “در حال حاضر من فکر نمی کنم هیچ یک از ما پیش بینی شدت آن را دنبال کنید.”

به طور ناگهانی وجود دارد روزانه تماس با وزارت بهداشت — یکی نیست او می خواهم به طور معمول صحبت می کنند که اغلب. و او بسیار سنجیده و عمدی با پیام رسانی مطمئن شوید که هرگز نور از یک بیماری جدی است.

تا کنون پنج نفر کشته شده اند از COVID-19 در Knox County, در حالی که بیش از 300 بهبود یافته اند. گلن توییتهایی این اعداد روزانه همراه با تعدادی از موارد فعال و بستری شدن در بیمارستان به امید جلوگیری از overreactions. “همه به نظر می رسد در نیویورک که می شود, ملی, اخبار,” او می گوید. “وضعیت در اینجا متفاوت است.”

او سعی کردم به آج آرام. هیچ stay-at-home سفارشات اینجا. پنج مرده است “تراژدی” او می گوید اما او نمیخواهد به تجاوز کردن حکم خود. او نگرانی در مورد دولت ها با استفاده از ایمنی به عنوان یک توجیه برای تضعیف مردم حقوق. دائمی اضطراری می تواند آن را آسان تر به حکومت آبیته آیا مردم آنها را می خواهید انجام می شود یا نه. “من نمی گویم که چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا و یا آنچه که در اینجا اتفاق خواهد افتاد” او می گوید: “اما این چیزی است که ما نیاز به آگاه باشید.”

هنوز هم این شهر به نظر می رسد مانند یک فیلم خیلی. چند بلوک غرب دانشگاه تنسی است ترک. چند مبادرت به روت کریس Steakhouse یا نزدیک کباب مشترک به نام Calhoun را در رودخانه.

هیچ کس نمی داند او تصدیق میکند, چگونه بحران به پایان می رسد. او به شما اجازه کارشناسان بحث در مورد واکسن و گله ایمنی. اما او بر این باور آن به پایان خواهد رسید هر چند نه با V-شکل بهبود اقتصادی. “من فقط فکر نمی کنم که ممکن است,” او می گوید. و اقتصادی آسیب خواهد استیک با مردم یاد می شود بیش از ویروس. “که به تخفیف افرادی که عزیزانشان را از دست داده است.” “من فقط فکر می کنم در مقیاس گسترده ای اقتصادی است که چه تاثیر مردمی ترین متاسفانه.”

بسیار وجود دارد او می تواند در حال حاضر انجام دهد اما صبر کنید. مانند کین او می تواند سعی کنید به صعود از این قفس فولاد. اما بطریقی نوعی ویروس خواهد او را گرفتن مچ پا و کشیدن او را در. تبدیل به دور از پنجره او شگفتی — و یا اگر او را ببینید این خیابان های مرکز شهر شلوغی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im