“او نمیخواهد شما را به رای”: تهمت و تهدید به مسدود کردن کمک های مالی به میشیگان برای ارسال Absentee Ballot اشکال به تمام رای دهندگان در میان Covid-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز چهارشنبه تهدید به مسدود کردن بودجه فدرال به میشیگان بیش از دولت تصمیم به ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان برای اطمینان از آنها می تواند رای در ماه اوت و نوامبر انتخابات بدون خطر گسترش Covid-19.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

در پیگیری جیر تهمت و برچسب وزارت خزانه داری ایالات متحده کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و دفتر مدیریت و بودجه اقدام مدیر اهل Vought.

منتقدان اشاره کرد که در حالی که خودداری بودجه در چنین راهی خواهد بود به احتمال زیاد غیر قانونی رئیس جمهور را تهدید نشان می دهد که طول که او مایل به رفتن برای جلوگیری از گسترش حق رای و رای گیری از دسترسی به میان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 5000 Michiganders. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز مخالفت به پست الکترونیکی-در رای گیری—برای همه, اما برای خودش و هشدار داد که گسترش این امر به معنی “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

“میشیگان می خواهد برای کمک به رای مردم با خیال راحت به طوری که آنها در حال ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر رای دهنده وجود دارد” توییتی گروه حمایت از چرخش به چپ. “این قانونی است. مغلوب ساختن پیشی جستن فقط آن را دوست ندارد چون او نمی می خواهم به شما رای می دهند.”

Sean Eldridge, موسس و رئيس جمهور از حمایت گروه ایستاده تا Amerca گفته است که “این حملات در پست الکترونیکی-در رای گیری توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها نادرست آنها فوق العاده خطرناک است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“توسط قاچاق در افشا و خنثی تئوری های توطئه و دروغ گفتن در مورد تاثیر رای گیری از طریق پست و تهمت است که به وضوح تلاش برای تضعیف انتخابات و سرکوب رای گیری در وسط از یک بیماری همه گیر” گفت: Eldridge. “آمریکایی ها نباید مجبور به خطر زندگی خود را به پای صندوق های رأی رفتند و کنگره باید دخالت بلافاصله.”

در روز سه شنبه, میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون اعلام کرد که همه از دولت ثبت نام از رای دهندگان را دریافت خواهد کرد absentee ballot برنامه های کاربردی در ایمیل جلوتر از دولت را در ماه اوت کنگره مقدماتی و نوامبر انتخابات عمومی.

“توسط پستی برنامه ما را تضمین است که هیچ Michigander به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن گفت:” بنسون.

به واشنگتن پست‘s ابی فیلیپس اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر غلطی بنسون تصمیم گیری است.

“رئیس جمهور اشتباه است اینجا هستید:: میشیگان است نه ارسال غیابی به همه رای دهندگان در عمومی—فقط در برنامه های کاربردی” فیلیپس توییتی. “دیگر جمهوری خواهان وزرای امور خارجه انجام داده اند این در حال حاضر برای آینده مقدماتی اما نگرانی واقعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ماه نوامبر است.”

این داستان به روز شده است که شامل نظر از پایه تا امریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de