‘او باید استعفا’: دادستان کل بر شخصا دستور پلیس در حمله ای صلح آمیز DC معترضان گزارش می گوید

دادستان کل ویلیام Barr رو خواسته بعد از این واشنگتن پست گزارش داد که این روز را در کشور بالا اجرای قانون رسمی شخصا دستور پلیس به ضرب و شتم معترضان مسالمت آمیز جمع آوری شده در نزدیکی کاخ سفید دوشنبه شب برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی.

دو ناشناس فدرال اجرای قانون مقامات گفت: پست است که “تصمیم گیری ساخته شده بود اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه به گسترش محیط اطراف لافایت مربع توسط یک بلوک.” ناشناس وزارت دادگستری گفت که بر در بعد از ظهر دوشنبه “رفت و به بررسی صحنه و محیط بود نه تمدید شده است.”

“دادستان عمومی بالا مامور اجرای قانون در کشور رهبر یک سازمان به منظور محافظت از آمریکایی ها در’ حقوق اساسی. بر خیانت که ماموریت توسط سفارش خشونت آمیز و سیستماتیک نقض صلح آمیز معترضان حقوق. او باید استعفا دهد.”
—تشکر. همین Beyer

“دادستان کل اعطا با اجرای قانون مقامات در زمین است که این مقام گفت دستگیر شده است در یک تصویری از حادثه” این پست گزارش شده است. “او اعطا با آنها برای بررسی وضعیت و اساسا گفت:” این باید انجام شود. می توانید آن را انجام’ وزارت دادگستری گفت.”

سربازان گارد ملی و پلیس اقدام به باشگاه مسالمت آمیز معترضان با باتوم و آتش پارگی کپسول های گاز به جمعیت به عنوان برگ برنده برای سخنرانی در سراسر کشور قیام برانگیخت با کشتن جورج فلوید. به نیویورک تایمز گزارش روز شنبه که Barr “تا به حال قدم به لبه پلیس خط به رعایت جمعیت در دقيقه قبل از پارگی-کشتار با گاز آغاز شد.”

تشکر. همین Beyer (D-Va.) اولین دموکراتیک عضو کنگره به تقاضا بر استعفای در پی پست‘s گزارش شد که تایید توسط ABC News.

“دادستان عمومی بالا مامور اجرای قانون در کشور رهبر یک سازمان به منظور محافظت از آمریکایی ها در’ حقوق اساسی” Beyer توییتی شنبه. “بر خیانت که ماموریت توسط سفارش خشونت آمیز و سیستماتیک نقض صلح آمیز معترضان حقوق. او باید استعفا دهد.”

شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) نیز نامیده می شود برای بر استعفای سه شنبه.

“AG لایحه بر رفتار شده است عمیقا مشکل پس از او گرفت اما در حال حاضر آن را تبدیل به واقعا خطرناک” خدمه توییتی. “او نیاز به استعفا.”

در بیانیه منتشر شده فقط جلوتر از پست‘s گزارش Barr تشکر پلیس و گارد ملی خود را برای “کار برجسته” دوشنبه شب اما اشاره نمی کند نقش خود را در سفارش حمله به تظاهر کنندگان.

“من به خصوص تحت تاثیر قرار توسط شهروند-سربازان سی گارد ملی که متعهد به خدمت به جامعه خود و بنابراین با اثر بزرگ شب گذشته” بر گفت. “وجود خواهد داشت و حتی بیشتر منابع اجرای قانون و حمایت در منطقه امشب.”

قبل از اخبار بر دستورالعمل برای اجرای قانون شکست حزب دموکرات پرده برداری غیر الزام آور با وضوح (pdf) محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای “سفارش فدرال افسران به استفاده از گاز و گلوله های لاستیکی در برابر آمریکایی ها بودند که صلح و دوستی معترض در میدان لافایت… در نتیجه نقض حقوق اساسی آنان مسالمت آمیز معترضان.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: دموکرات ها را در تلاش برای تصویب این قطعنامه با اتفاق آرا رضایت سهشنبه, اما جمهوری خواهان انتظار می رود برای جلوگیری از آن.

“رئیس جمهور تهمت فدرال دستور داد افسران به حمله مسالمت آمیز شهروندان آمریکایی اعمال حقوق قانونی خود با کشتار با گاز اشک آور آنها را در یک پارک عمومی در حالی که هلیکوپتر نظامی پرواز سربار” شومر توییتی. “وحشتناک. سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری. پرهیاهو و خلاف قانون اساسی.”

جزئیات کامل قطعنامه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im