‘او را دیدم چیزی در من’: CJ Miles نشان دهنده تاثیر افسانه ای یوتا جاز مربی جری اسلوان در NBA

سالت لیک سیتی — CJ Miles را هرگز فراموش نکنید جری اسلوان.

NBA veteran به تازگی صحبت با CBSSports’ جیمز هربرت در مورد افسانه ای یوتا جاز مربی پس از عبور on May 22.

مایل از طریق رفت و در جزئیات بسیاری از بهترین خاطراتی از سالن از شهرت مربی تمام راه برگشت به زمانی که او 18 سال, تازه کار در سال 2005 به بعد اسلون استعفا داد به عنوان سر مربی جاز شش سال بعد.

مایل خطاب اسلون در حال حاضر بدنام نقل قول: “من اهمیتی نمی دهند اگر او 19 یا 30. اگر او را برای رفتن به روی زمین در NBA او قادر به مرحله و پس از آن. ما نمی توانیم قرار داده و پوشک او را در یک شب و یک شیر شب بعد. این تنها راه آن است” که کارگردانی شد در او.

“مردم از من خواست که در مورد” مایلز گفت: هربرت. “من مانند آن نمی صدمه دیده و احساس من. چون 1) او گفت: بدتر از من قبل از 2) من می دانستم که او از کجا آمد زمانی که او به من صحبت کرد. او در تلاش برای شرمسار من است.”

بعد از آن در قطعه مایل مذاکرات در مورد چگونه خود را در طول rookie فصل او خال خال اسلون و برخی دیگر از موسیقی جاز در حالی که کارکنان با نماینده او و یک زن و شوهر از دوستان در نیوجرسی. هنگامی که مایل متوقف می گویند سلام اسلون وانمود به دانستن مایل در شوخی البته به rookie یک زمان سخت.

مایلی همچنین در مورد اسلون شدید, شیوه, و اعتبار, این مربی برای “non-negotiable در فصل روال” که منجر به مایل’ موفق NBA حرفه ای.

“او به من شانس” مایلز گفت: هربرت. “او مرا در. او پیش نویس من. من وجود دارد, برای, چه, 33 میدارد که قبل از شما می دانید ؟ او را دیدم چیزی در من است. او من را برداشت. او به من گفت که. او اجازه دهید من می دانم و او من تحت فشار قرار دادند. و من خدا را شکر.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de