عنوان در فوتبال ممکن است اثر نامطلوبی بر عملکرد چشم, مطالعه می یابد

Feb. 13 (UPI) — “عنوان” توپ است یک بخش اساسی از فوتبال اما نگرانی های ایمنی باید تغییر روش بازی است که در سطح جوانان در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده است.

در حال حاضر یک مطالعه پنج شنبه منتشر شده در JAMA چشم پزشکی می افزاید: برای نصب شواهدی وجود دارد که “هدر” می تواند قابل توجه ترومای مغزی حتی در بازیکنان است.

این یافته ها نشان می دهد این صدمات گسترش فراتر از ضربات مغزی شامل مطلب “ظریف” اثرات شناختی و حتی عملکرد چشم, محققان می گویند.

“اگر یکی صحه فوتبال سرفصل مکرر در یک زمان کوتاه در قاب چشم و مغز ارتباط ممکن است تجربه اختلال” مطالعه همکاری نویسنده Keisuke Kawata, دستیار استاد حرکت شناسی در دانشگاه ایندیانا گفت آپی.

به عنوان بسیاری از 4 میلیون آمریکایی اسرائیلی بازی فوتبال. در سال 2017, U. s. فدراسیون فوتبال قرار می گیرد محدودیت در رفتن توپ برای بازیکنان 11 سال سن و جوان بیش از نگرانی های ایمنی.

عمل عنوان در فوتبال کشیده شده است توجه قابل توجهی در سال های اخیر با توجه به تحقیقات اخیر برجسته خطر برای آسیب دیدگی به خصوص ضربات مغزی است. اثرات طولانی مدت از ضربات مغزی در ورزشکاران در ورزش های مختلف — از جمله هاکی روی یخ و فوتبال آمریکا — نیز این موضوع موشکافی شدید هر دو در رسانه ها و جامعه پزشکی است.

یافته های Kawata و همکاران به دنبال در یک مطالعه برجسته در سال گذشته منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند که مستند به سلامت مغز اسکاتلند بازیکنان فوتبال که دچار تکرار ضربات مغزی است. در یک مطالعه منتشر شده در JAMA در ژانویه مرتبط کاهش حافظه با تکرار عنوان در فوتبال.

برای مطالعه این دانشگاه ایندیانا مبتنی بر محققان مقايسه اثرات شناختی عنوان یک توپ فوتبال در 40 بزرگسالان با کسانی که از 38 کنترل که فقط لگد زدن به توپ. یک کوزه های فوتبال ماشین بود که با استفاده از “رمز عبور” توپ را به شرکت کنندگان — از فاصله حدود 40 — در سرعت حدود 25 مایل در هر ساعت. شرکت کنندگان در هر گروه به رهبری و یا لگد توپ 10 بار.

نویسندگان ضبط شده سر شتاب — به عنوان یک اندازه گیری استرس در سر — از شرکت کنندگان در هر گروه و اشاره کرد که سر شتاب حدود 10 بار بیشتر در میان “هدر” را به عنوان در مقایسه با kickers. همه شرکت کنندگان مورد بررسی قرار گرفت و بلافاصله پس از عنوان و یا لگد زدن دو ساعت بعد و 24 ساعت بعد با استفاده از شاه-Devick آزمون که برای ارزیابی چشم اختلالات حرکتی.

نویسندگان دریافتند که شرکت کنندگان در لگد زدن-تنها به انجام بهتر در آزمون در هر سه ارزیابی از کسانی که در عنوان-تنها گروه نشان می دهد که ضربه به سر پایدار هدر ممکن است اثر نامطلوبی بر عملکرد چشم.

“این مطالعه می کند پر کردن یک دانش مهم شکاف در شرایط حاد فوتبال عنوان اثر” Kawata گفت. “من فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد و شواهد نشان می دهد که حتی خفیف عنوان مکرر برای دراز مدت می تواند به افزایش خطرات برای بعد-بروز اختلالات مغزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر