بهداشت و درمان کارگران وحشت زده به عنوان برگ برنده می گوید: پرستاران در حال اجرا به مرگ’ برای درمان Covid-19 بيمار است ‘یک چیز زیبا برای دیدن’

به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر آمریکا همچنان به اعتراض دولت فدرال عدم ارائه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و اطمینان از دقیق محل کار و استانداردهای ایمنی برای محافظت از آنها را از Covid-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه—ایستاده در مقابل انباشته جعبه لوازم پزشکی—گفت که خط مقدم پرستاران و پزشکان به “در حال اجرا به مرگ درست مانند سربازان اجرا به گلوله” است که “یک چیز زیبا را ببینید.”

“آنها در حال رزمندگان آنها نیست؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک سخنرانی در تجهیزات پزشکی مرکز توزیع در آلن تاون پنسیلوانیا است. “هنگامی که شما آنها را از رفتن به این بیمارستان ها, و آنها در حال قرار دادن چیزهای که شما ارائه, اما آنها بسته بندی خود را و درهای باز هستند و آنها در حال رفتن را از طریق درب و آنها حتی آماده به از طریق آن به درب. آنها احتمالا نباید.”

“آنها در حال اجرا به مرگ درست مانند سربازان به اجرا گلوله در یک معنای واقعی” رئیس جمهور ادامه داد. “من می بینم که با پزشکان و پرستاران و بسیاری از افراد دیگر است. آنها به کسانی که بیمارستان آن را باور نکردنی را ببینید. این یک چیز زیبا را ببینید. اما من واقعا آنها را ” رزمندگان.’ ما همه رزمندگان; هر کس در کشور ما این است که یک جنگجو.”

تماشا کنید:

پزشکی حرفه ای وحشت زده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن تجلیل از خطرناک و گاهی کشنده خطرات شغل خود مستلزم میان بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص به عنوان رئیس جمهور نتواند اقدام به تضمین می کنند که تمام کارکنان بهداشتی درمانی کافی تجهیزات حفاظتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و گزارش از PPE کمبود در بیمارستان ها و خانه های پرستاری در سراسر کشور به عنوان “خبر جعلی.” هنگامی که یک پرستار گفت: در طول یک دفتر بیضی بازدید از اوایل این ماه که PPE تامین شده است “پراکنده” در محل کار رئیس جمهور به سرعت در تضاد او گفت: “پراکنده برای شما اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر است.”

دکتر راب Davidson, اورژانس مراقبت پزشک و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر به نام تهمت نظرات “یک بیمار و پیچیده کرد.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید شرمنده به نشان می دهد که ما بهداشت و درمان کارگران در حال اجرا به مرگ زیبا” Davidson توییتی. “مرگ زیبا نیست. ناکافی PPE شده است. او باید با استفاده از [دفاع تولید عمل] برای اطمینان از عرضه فراوان از PPE و آزمون است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دکتر غنی Besser, متخصص اطفال و متخصص بهداشت گفت: در ظاهر در سی ان ان است که “آنچه به من اعتصاب به عنوان یک چیز زیبا است که ما در حال ارسال اساسی کارگران به چه خواهد بود نبرد… و ما آنها را به دنده است که ما را به هر سرباز.”

“آنچه در آن گفته است:” ما اهمیتی نمی دهند. ما اهمیتی نمی دهند در مورد حفاظت از زندگی مردم'” Besser اضافه شده است. “بهداشت و درمان کارگران که در حال کار بدون محافظ مناسب تجهیزات نیاز به استفاده مجدد از ماسک وجود دارد هیچ چیز زیبا در مورد که:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها توضیح داده شده بهداشت و درمان کارگران به عنوان “قهرمانان” و “رزمندگان” در روزهای اخیر اما پرستاران می گویند که احساس می کنند بیشتر شبیه شهدا به عنوان آنها به سمت چپ برای انجام زندگی خود را-صرفه جویی در کار با ناکافی ماسک و دستکش و دیگر دنده ضروری.

“ما احساس ما بودن چپ در میدان جنگ با هیچ چیز” یک پرستار گفت: در طول تاریخ 21 آوریل در اعتراض به کاخ سفید است.

“شما بحث در مورد چگونگی ضروری, چگونه نیاز, چگونه سپاسگزار شما هستند و در عین حال شما پرتاب ما به گرگ” ژان راس رئیس جمهور از پرستاران ملی ایران گفت: سی ان ان در مصاحبه ای در هفته گذشته. “شما پرتاب ما بر روی یک میدان جنگ بدون زره.”

گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه گذشته نشان داد که بیش از 9,000 بهداشت و درمان کارگران در ایران بوده است آلوده Covid-19 و حداقل 27 نفر—تعداد آژانس اذعان کرد که به احتمال زیاد قابل توجه undercount.

بانی Castillo, مدیر اجرایی ملی پرستاران ایران (NNU) نوشت: در یک op-ed برای کسب و کار خودی این هفته که بیش از 100 پرستاران ثبت شده در ایالات متحده کشته شده اند توسط Covid-19 از جمله شش NNU اعضای.

“ما تقاضای ما کارفرمایان و دولت جلوگیری از تماس با ما ‘قهرمانان’ و به جای عمل به حفاظت از زندگی ما” Castillo نوشت. “Platitudes بی معنی هستند—و حتی توهین—بدون حمایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im