سالم بچه ها: 3 راه Intermountain Healthcare است تبدیل سلامت کودکان

Intermountain Healthcare در ماه ژانویه اعلام کرد وعده خود برای ایجاد ملت, مدل, سلامت, سیستم, برای, کودکان, با کودکان-پروژه های خاص برنامه ها و امکانات که در خدمت Intermountain West.

Intermountain است اختصاص 500 میلیون دلار به طرح های الهام بخش سخاوتمندانه 50 میلیون دلار هدیه از یوتا بازرگان یوتا جاز مالک و نیکوکار گیل میلر و میلر ،

در اینجا سه راه برای این مدل سیستم بهداشت و درمان برای کودکان کمک خواهد کرد که کودکان و نوجوانان در سراسر Intermountain West زندگی سالم:

خدمات پیشرفته

این ابتکار را تقویت خواهد کرد Intermountain اولیه بیمارستان کودکان در شهر سالت لیک با پیشرفته جنين مرکز مراقبت است که ارائه خواهد شد پیشگامانه جنين عمل جراحی برای اولین بار در Intermountain West. نیز وجود خواهد داشت یک سینه های بزرگ و افزایش سطح 4 بخش مراقبت ويژه نوزادان برای مراقبت از نوزادان نارس.

گسترش سرطان کودکان مرکز درمان کمک خواهد کرد که کودکان با انقلابی درمان در ایده آل شفا محیط زیست است. اضافی تحقيقات با دانشگاه یوتا سلامت در اصلی جدید مرکز کودکان برای شخصی پزشکی, زندگی را تغییر درمان به کودکان مبتلا به بیماری های ویرانگر.

برنامه های نوآورانه از جمله افزایش کودکان سلامت روانی دسترسی

این طرح می رسد فراتر از بیمارستان در راه های جدید از جمله آوردن یک افزایش روانی و رفتاری و سلامت دسترسی داشته باشید. گسترش خدمات بهداشت روانی برای کودکان و نوجوانان به آدرس نیاز فوری با مکان های جدید مراکز تماس و خدمات پزشکی از راه دور.

علاوه بر نوجوانان برای بزرگسالان انتقال برنامه ها کمک خواهد کرد که افراد جوان به مدیریت شرایط مزمن مانند دیابت و فیبروز کیستیک و دسترسی به مراقبت به عنوان آنها رشد می کنند به بزرگسالی است.

شاتر

سالم بچه ها برنامه کمک خواهد کرد که کودکان دچار حوادث, کاهش خطر خود را برای مسائل بهداشتی بعد از آن در زندگی است.

خانواده ها در سراسر ایالت یوتا خواهد بود قادر به دسترسی اولیه کودکان از طریق تخصص در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده پزشکی از راه دور فن آوری های دیجیتال و خدمات بهداشتی و درمانی و اورژانس اطفال متخصصان در مناطق روستایی است.

جدید اصلی بیمارستان کودکان دانشگاه در لحی

در نهایت گسترش اولیه کودکان, مراقبت از کودکان شبکه شامل اعلام یک دوم ابتدایی کودکان پردیس ساخته شود در لحی یوتا. برنامه ریزی شده 38 هکتار پردیس ساخته خواهد شد نزدیک به 3300 غرب و 2100 شمالی در لحی و خواهد شد از ویژگی های پنج طبقه 66 تخت و سه داستان پزشکی ساختمان اداری با یک ترکیب 468,000 فوت مربع.

بیمارستان دانشگاه را شامل اطفال فوق تخصص تروما و اورژانس خدمات ویژه نوزادان در بخش مراقبت های پزشکی و جراحی واحد بستری و سرپایی خدمات بهداشت رفتاری, تزریق, تصویربرداری, خدمات و بیشتر. اضافی اولیه کودکان دانشگاه باز خواهد شد در سال 2023.

“این تلاش ها می آید در یک زمان بحرانی به عنوان تعدادی از کودکان در خدمت Intermountain Healthcare همچنان به سرعت در حال رشد و نیازهای خود را همچنان به تغییر و تبدیل شدن به پیچیده تر گفت:” کتی Welkie مدیر عامل شرکت اصلی بیمارستان کودکان و معاون رئیس جمهور از Intermountain را سلامت کودکان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مدل سیستم بهداشت و درمان برای کودکان بازدید intermountainhealthcare.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر