جلسه لغو شد در فدرال’ اوراق, برنامه ریزی برای خانه Coronavirus بيماران O. C.

کوستا مسا — یک شنبه دادگاه فدرال دولت پس-معکوس برنامه به خانه coronavirus بیماران در کوستا مسا, لغو شده است, شهرستان, مقامات گفت.

“روز شنبه, آوریل 29 ما آموخته است که قاضی Staton لغو شنوایی برای پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 با توجه به دولت فدرال حذف سایت در این زمان” شهردار کاترینا فولی گفت. “تیم ما خواهد ازدحام روز دوشنبه به استراتژی به عنوان گام های بعدی برای اطمینان از این موضوع نمی دادند و ما دوباره در آینده.”

جلسه برنامه ریزی شده بود ساعت 2 بعد از ظهر دوشنبه در دادگاه 10A در ایالات متحده دادگاه منطقه 411 W. چهارم سنت در سانتا آنا.

روز جمعه دولت آمریکا کاهش یافته است و قصد دارد به خانه coronavirus بیماران در فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا. این خبر به دنبال 3 1/2-ساعت دیدار روز شنبه میان دولت فدرال و مقامات محلی در این طرح که ایالات متحده در منطقه قاضی ژوزفین Staton در هفته گذشته است.

با وجود دولت فدرال تصمیم به رها کردن این طرح روز دوشنبه دادگاه در ابتدا برنامه ریزی شده “چرا که آنها شده اند حاضر به تایید با ما که در این سایت نمی تواند در آینده در نظر گرفته بنابراین ما می خواهید به ناخن است که از پایین” فولی گفت: شهرستان سرویس خبری هفته گذشته است.

با توجه به یک جمعه پر کردن دادگاه فدرال و مقامات “تعیین می شود به عنوان آن را به اطلاع وزارت امور خارجه … که آن را در حال حاضر نیازی به استفاده از فرویو توسعه مرکز سایت به حفظ فدرال قرنطینه مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز. این توسعه نشان دهنده قریب الوقوع پایان دوره قرنطینه برای آن دسته از مسافران و همچنین به طور غیر منتظره تعداد کمی از مسافران که آزمایش مثبت برای COVID-19.”

همچنین نگاه کنید به: Orange County مقامات بهداشت در حال حاضر می توانید تست برای coronavirus

در ابتدا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین زده است که “به عنوان بسیاری از 50 درصد از مسافران از کشتی کروز که احتمالا در حالی که لنگر انداخت در ژاپن) می تواند تست مثبت در دوره قرنطینه; در واقع نتایج واقعی شده اند بسیار پایین تر” با توجه به سند دادگاه.

مقامات فدرال گفت: این سفارش ضابط “محروم مقامات بهداشت عمومی از امن قرنطینه تسهیلات در زمانی که چنین تسهیلاتی بود که به شدت مورد نیاز و کلیدی را اشغال کردند بیمارستان منابع در سایر استان ها در زمانی که کسانی که منابع مورد نیاز برای سایر بیماران ، این دادخواهی نیز مصرف بی شمار دیگر دولت فدرال و منابع از جمله توجه کلید مقامات بهداشت عمومی در زمانی که دولت در حال کار برای marshal هر موجود منابع برای محافظت از مردم است. به دلیل وضعیت تکامل یافته است و از آنجا که دولت و مقامات بهداشت عمومی را در بر داشت راه های جدید برای مقابله با آن در حال تحول وضعیت این پرونده در حال حاضر مسئله.”

اورنج کانتی سرپرست انجام اندرو نایب رئیس هیئت مدیره گفت: “من خوشحالم که دولت فدرال و دولت های ایالتی در حال انجام درست بعد از کنفرانس ما دیروز (پنج شنبه). روشن بود وجود اطلاعات کافی برای حمایت از فرویو بودن حق و مکان مناسب برای COVID-19 بيمار.”

آیا از این گفته بود: “فقدان یک طرح عملیاتی و تمام اطلاعات مربوط به دوره, درمان, دست زدن به بیماران و پرسنل خواهد بود که خدمت آن دسته از بیماران است.”

اورنج کانتی ناظران را به نام جلسه اضطراری برای صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد یک طرح برای چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر و یا شیوع محلی.

“من فکر می کنم این واقعیت است که ما موفق به عقب هل دادن در فرویو بودن مخزن COVID-19 بيمار معنا نیست که ما در آسمان به عنوان یک county” را گفت. “ما شده اند داده هشدار توسط CDC و سازمان بهداشت جهانی امروز است که این بیماری همه گیر ممکن است شدید پس از آن زمان برای ما به نگاه داخلی و مطمئن شوید که ما یک کافی برنامه ریزی در محل است. … ما نیاز به یک برنامه بازی و راهکار در محل پس ما اشتباهات را ندارد.”

فولی افزود: “من فکر می کنم آن را یک ایده عالی” و اشاره کرد که مسئولان شهرستان نیز در روند نصب و راه اندازی یک طرح برای مقابله با این ویروس در صورت وجود محلی شیوع.

در همین حال مقامات بهداشتی جمعه اعلام کرد که بیش از 600 اورنج کانتی ساکنان که به تازگی از سفر به سرزمین اصلی چین خواسته شده است به طور داوطلبانه ماندن در خانه خود تحت قرنطینه در مورد آنها توسعه coronavirus علائم اورنج کانتی ثبت نام گزارش شده است.

آنها علائم اما اورنج کانتی سلامت افسر Nichole سریع گفت: self-قرنطینه است احتیاط مطابق با فوریه. 2 منظور از مراکز فدرال برای کنترل بیماری است.

خود قرنطینه اجباری نیست سریع گفت: چرا که این ساکنان در نظر گرفته نمی شوند در معرض خطر و نیازی به نظارت در تعیین فدرال عودت کننده گان سایت.

وجود دارد تنها یک مورد تایید شده از این ویروس در اورنج کانتی و مقامات گفت که فرد پس از بهبود. اما به عنوان یک اقدام احتیاطی در اورنج کانتی مقامات بهداشت روز شنبه اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری.

در سراسر جهان بیش از 88,000 موارد COVID-19 تایید شده است از جمله 3,001 مرگ و میر اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. هفتاد و سه موارد تایید شده اند در ایالات متحده از جمله بیش از 30 در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>