خطر بیماری های قلبی باقی مانده در میان غیر شهروندان مطالعه می گوید:

اتباع خارجی در ایالات متحده کمتر احتمال دارد برای دریافت درمان برای عوامل خطر بیماری های قلبی نسبت به بومی آمریکایی یا تابعیت شهروندان یک مطالعه جدید گزارش.

بیماری های قلبی-از جمله حمله قلبی و سکته مغزی — علت منجر به مرگ در میان بزرگسالان در ایالات متحده با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

محققان در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو تجزیه و تحلیل داده ها از حدود 17000 بزرگسالان ایالات متحده. حدود 82 درصد آنها بومی; 8.6 درصد تابعیت; و 9.3 درصد غیر شهروندان. محققان با تمرکز بر سه کلید از عوامل خطر برای بیماری های قلبی — کلسترول بالا و فشار خون بالا و دیابت.

تنها 16.5 درصد از غیر شهروندان دریافت می کردند برای درمان کلسترول بالا در مقایسه با 43.3 درصد از تابعیت شهروندان و 45.5 درصد از مادری متولد شهروندان این مطالعه نشان داد. مشابه تفاوت داشت برای درمان فشار خون بالا و دیابت.

پس از تعديل اثر سن و جنسیت و آموزش و پرورش درآمد و به زبان تنظیمات اختلافات باقی مانده است. اما این شکاف کاهش زمانی که محققان در میان پوشش بیمه و دسترسی به مراقبت.

“وضعیت شهروندی به عنوان یک سازه سد به سلامت برای غیر شهروندان که در آن بسیاری از آنها به طور سیستماتیک از مطالعه حذف از سیستم مراقبت های بهداشتی” گفت: همکاری نویسنده جنی Guadamuz بود که همکار دکترا در دانشگاه, دانشکده داروسازی در طول مطالعه. “هنوز خیلی از ادبیات جاری در سلامت مهاجر تصدیق نیست وضعیت شهروندی به عنوان یک ساختاری مانع است که همواره سلامت و نابرابری تجربه مهاجران بدون در نظر گرفتن قومی فرهنگی یا تفاوت رفتاری” او گفت: در یک دانشگاه انتشار اخبار.

دیما Qato یک UIC دانشیار داروسازی و بهداشت عمومی است و نویسنده ارشد این مطالعه است.
او گفت که این یافته پیشنهاد “شواهد قوی در مورد تاثیر سیاست های مهاجرتی در بهداشت و سلامت, نابرابری در ایالات متحده و اهمیت ترویج سیاست های بهداشت در سطح محلی و ایالتی یا فدرال که اطمینان از دسترسی به مراقبت از جمله پوشش بیمه و حفاظت از سلامت مهاجران به خصوص غیر شهروندان.”

این مطالعه به تازگی منتشر شده در مجله گردش خون.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در عوامل خطر بیماری های قلبی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im