جهانی کارشناسان بهداشت عمومی به دنبال در در “زنگ و کفر” را به عنوان اقتصاد ایالات متحده بازگشایی حتی به عنوان Covid-19 مورد اعداد در ادامه به افزایش در تعدادی از کشورها با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنالینگ او قصد ندارد از تماس برای اطلاعات بیشتر اقتصادی آتن بدون در نظر گرفتن نتیجه.

همانطور که واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد روزنامه در سراسر اروپا به تازگی منتشر شده مقالات و سرمقاله ابراز شوک در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد به این بیماری همه گیر.

“ایالات متحده به طور فزاینده ای افزایش می پذیرد Covid-19 اعداد” خواندن تیتر این هفته در سوئیس کاغذ Neue Zürcher Zeitung.

“من تبدیل شدن به متقاعد شده است که Covid دور نیست از گرفتن ویژگی های تفنگ خشونت است. آمریکا را تحمل بسیار بالاتر مداوم اثرات منفی از چیزی است که کشورهای دیگر حل شد; ما عادی آن را و خودمان را متقاعد می کند هیچ چیز می تواند انجام شود.”
—مایکل Rozier St. Louis دانشگاه

در حالی که تصاویر از آمریکایی ها از تراکم بر روی سواحل و دیگر مکان های عمومی ممکن است با توجه به جامعه بین المللی این تصور که رشد بی تاب با اجتماعی فاصله یک نظرسنجی که توسط آسوشیتد پرس در ماه گذشته نشان داد 83 درصد از آمریکایی ها نگران بودند بلند مستند سفارشات به سرعت بیش از حد می تواند منجر به عفونت کروناویروس.

اما این کشور به طور کلی تعداد مورد افزایش یافته است در روزهای اخیر با 10 متحده در این هفته گزارش خود را به بالاترین هفت روز به طور متوسط پس از همه گیر شروع به تهمت و دیگر رهبران در حال هل دادن آمریکایی ها برای بازگشت به کار و روال عادی.

“ما نمی خواهد بسته شدن این کشور دوباره. ما نمی خواهد که برای انجام این کار” به رئیس جمهور گفت:.

متخصصان بیماری های عفونی در سراسر جهان—که برخی از آنها مورد استفاده دانشمندان آمریکایی’ تحقیقات به راهنمای خود دولت استراتژی در مقابله با این بیماری همه گیر هل دادن آنها را به آماده شدن برای دراز مدت مستندات نیاز قوی اقتصادی امداد بسته—در حال تلاش برای درک منطق از بازگشایی این کشور به عنوان مورد اعداد رشد ارسال شده است.

“آن را واقعا احساس می کند مانند آمریکا داده است تا” Siouxsie Wiles, یک متخصص در دانشگاه اوکلند در نیوزیلند گفت: این پست.

پس از گذراندن 4 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در coronavirus امداد—که تحت پوشش تمام دستمزد برای زلاند جدید که مجبور به ترک کار به خود منزوی دو برابر هزینه های بهداشت و درمان و ارائه یارانه به کسب و کار به طوری که آنها می تواند خود را حفظ payman—نیوزیلند اعلام کرد در اواخر ماه آوریل که آن را به حال به طور موثر حذف coronavirus. از روز جمعه این کشور تا به حال تنها سه مورد تأیید از Covid-19 در سه هفته گذشته.

کشورهای دیگر که در آن مورد تعداد کاهش یافته است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر از جمله کانادا و دانمارک و آلمان نیز معرفی گسترده اقتصادی امداد بسته های اولیه در بحران به فعال کردن مردم برای ماندن در خانه و جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان.

کسانی که به صرف قصد دارد در مقابل به شدت با اقدامات امداد در آمریکا است که شامل یک بار پرداخت مستقیم 1200 $برای برخی از آمریکایی ها و 600 $در هر هفته در بالای منظم مزایای بیکاری. جمهوری خواهان طرح به اجازه بیکاری در ماه ژوئیه منقضی و خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) بستری شده در مه که یک چک تضمینی بود “کارآمد ترین” راه برای محافظت از آمریکایی ها شغل و درآمد در طول بحران اما اخراج تشکر. Pramila Jayapal را (D-شستشو.) پیشنهاد به عنوان بیش از حد گران است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ارسال در توییتر یک نمودار نمایش ثابت ادامه داد: رشد Covid-19 نفر در ایالات متحده به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور شدند برای ادامه گزارش به کار در طول بحران در مقایسه با کاهش میزان عفونت در سراسر اروپا و سابق دولت اوباما مدیکر رسمی اندی Slavitt پرسیدم اصلا تا به حال اجازه دهید کسی به شما بگویم آن ممکن نیست.”

Devi Sridhar صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ اضافه شده است که ضعیف دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر در آمریکا و انگلستان بودند غیر قابل توجیه.

“آن را به پایین وجود ندارد و رهبری بی کفایتی و عمدی تصمیم به درمان COVID-19 مانند آنفولانزا برای هفته ها در فوریه و مارس” Sridhar توییتی.

Wiles ابراز وحشت در فشار بسیاری از آمریکایی ها احساس کرده و برای هفته ها به خاطر گزارش کار بدون در نظر گرفتن خود را از عوامل خطر ابتلا به عفونت و یا مورد اعداد در جوامع خود. چندین ایالت در ماه گذشته اعلام کرد که پایان مزایای بیکاری برای کارگران که نمی بازگشت به شغل خود را پس از خود به صنایع آغاز شد, بازگشایی و اوهایو دولت خواست شرکت به گزارش کارکنان است که نمی بازگشت.

“من نمی توانم تصور آنچه در آن باید مانند نیاز به رفتن به محل کار دانستن این”نا امن” Wiles گفت. “این سخت است برای دیدن چگونه این به پایان می رسد. وجود دارد فقط برای رفتن به بیشتر و بیشتر مردم آلوده و بیشتر و بیشتر مرگ و میر. آن دلخراش است.”

مایکل Rozier های بهداشت عمومی و اخلاق استاد در سنت Louis دانشگاه گفت: ایالات متحده در پاسخ به Covid-19 است که به سرعت شروع به شبیه رویکرد خود را برای مواجهه با خشونت اسلحه.

“ایالات متحده را تحمل بسیار بالاتر مداوم اثرات منفی از چیزی است که کشورهای دیگر حل شد; ما عادی آن را و خودمان را متقاعد می کند هیچ چیز می تواند انجام شود” Rozier توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im