موج گرما به کباب غرب به عنوان دماهای هوا به روش 100

داغترین آب و هوا از تابستان است آماده به swelter بسیاری از مناطق mid-Atlantic, central, Appalachians و جنوب غربی و مرکزی انگلستان در اواخر این هفته به بخش اول از هفته آینده.

در علاوه بر این به حرارت مشاوره در اثر سراسر میانه حرارت بیش از حد به تماشای صادر شده برای فیلادلفیا و مناطق اطراف آن.

تبلیغات

بخشی از همان سیستم آب و هوای یک منطقه بزرگ از فشار بالا است که ساخت و سوزان جنوب-مرکزی ایالات متحده خیلی از این هفته خواهد میبینم شمال شرقی در روزهای آینده.

واقعی, دمای هوا افزایش یابد و به 90s F از بخش های اوهایو و پنسیلوانیا, نیویورک, خارجه ورمونت, کانکتیکات, Rhode Island, New Hampshire, ماساچوست, West Virginia, New Jersey, مریلند, دلاور و ویرجینیا است.

چند مکان بیش از اواسط اقیانوس اطلس و دره اوهایو می تواند رسیدن به و یا بیش از 100 درجه برای چند ساعت در بعد از ظهر روز یکشنبه و دوشنبه.

از آن خواهد شد بسیار داغ در سراسر به هم پیوسته ایالات متحده آمریکا است که متوسط درجه حرارت بالا خواهد بود بیش از 90 F در روز شنبه با توجه به رایان Maue, هواشناس داده و دانشمند در Bamwx.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>