گرم شنی شهردار وتو در شورای تاخیر پلیس کارمند پرداخت می آفریند

سندی — در برخورد با یک تقسیم شنی شورای شهر بیش از اینکه شهر پلیس و آتش نشان و کارکنان دیگر را برنامه ریزی شده و افزایش دستمزد به عنوان اصل برنامه ریزی شده قبل از COVID-19 همه گیر ضربه شنی شهردار Kurt Bradburn چیزی است که شاید هیچ سندی شهردار قبل از او تا به حال انجام می شود.

فقط لحظاتی پس از تقسیم شهرستان شورا رای 4-3 پنج شنبه شب به تصویب بودجه است که با تاخیر بودجه برای سال 2020 گام افزایش حقوق برای اولین پاسخ دهندگان و 2% هزینه زندگی افزایش برای شهرستان کارکنان گرم Bradburn اعلام کرد او می تواند vetoing که خط مورد شورا تصویب بودجه.

“آنچه من امیدوار می کند این است که آن را ایجاد یک پنجره جدید برای شما به گوش دادن به صدها و صدها نفر از مردم که از کارکنان است که در ادامه به نوبه خود از” Bradburn گفت. “در حال حاضر شما باید یک پنجره جدید به راه اندازی مجدد و به فکر می کنم در مورد آنچه شما انجام داده ام.”

رای آمد با وجود هفته پرشور در بحث های عمومی و پس از صدها سندی ساکنان و کارکنان خواست شورای نشده را به هر گونه تغییرات به این طرح پرداخت — به خصوص برای پلیس و دیگر اولین پاسخ دهندگان در میان یک زمان بحث ملی در سراسر پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

آن هم پس از یک بحث تفرقه در سندی در سال گذشته بیش از یک ملک افزایش مالیات به صندوق پلیس و آتش نشان مواضع — که به تصویب شورای میان خواسته های به اولویت امنیت عمومی.

اما اعضای شورای شهر که سوار پرداخت افزایش تاخیر نیست به دنبال “پال خواستار قطع بودجه دولت” و یا بریده بریده پلیس پرداخت و یا هر کارمند شهرستان پرداخت. به جای Councilwoman Cyndi Sharkey گفت: هدف آنها این بود که به تصویب یک “محافظه کار” و محتاط بودجه در میان نامشخص بار اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. آنها پشتیبانی از یک رویکرد مرحله به مرحله که به شهر کارمندان 25 درصد از پرداخت های خود را افزایش می دهد پس از آن بیشتر به عنوان سال رفت و بر اساس شرایط اقتصادی است.

“برنامه بازی اگر اقتصاد همکاری بود که تمام شهر کارکنان خواهد بود ساخته شده کل و گرفتار (در پرداخت را افزایش می دهد) توسط midyear,” Sharkey گفت: Deseret News جمعه. “همه ما هر یک از ما در سندی ما ارزش اولین پاسخ ما به احترام آنها قدردانی می کنیم آنها ما خوش شانس هستیم که بهترین ها را در اطراف. … این شده است هرگز یک سوال از شایستگی. آن شده است یک سوال در اقتصاد: آیا ما می توانیم این کار؟”

مقدار از پول است که می تواند در برای آن پرداخت می آفریند موضوع به افزایشی تصویب اقتصادی بر اساس معیار و تصویب شورای? حدود 535,000 — کسری از شهر $117 میلیون دلار کل بودجه.

Bradburn خروشد از شورا حرکت لعنتی که اعضای شورا برای “نادیده گرفتن” خود را سرمایه گذاری کارکنان اعتماد به نفس است که بودجه پیشنهادی خود را — در حال حاضر باریک پایین 10 ٪ — می تواند آب و هوا COVID-19 و رد توانایی برش از بیش از 20 میلیون دلار در مناطق دیگر حتی قبل از “لمس” پرداخت کارکنان را افزایش می دهد.

به علاوه این شهر بود که در مسیر به 4 میلیون دلار بیش از سمت چپ پس از آمدن در بودجه سال گذشته Bradburn گفت. و شهر را 12 درصد صندوق روز بارانی دست نخورده باقی می ماند.

“نقطه است و به همین دلیل من نا امید و نقطه شما از دست رفته و به همین دلیل ما کارکنان و شهروندان بسیار خشمگین است زیرا این اولین جایی است که شما به نوبه خود به کاهش هستند و در پشت مردم شما ادامه گفت: مهم ترین افراد در شهر ما” Bradburn گفت.

شهردار استدلال شورای شهر می تواند به راحتی حرکت رو به جلو با افزایش پرداخت و هنوز هم کاهش یافت در جاهای دیگر اگر بار اقتصادی بدتر شده — چیزی که او در حال حاضر قصد دارد به انجام.

“اگر من به عنوان یک اپراتور پیدا کردن کسانی که من را در ماه مارس یا آوریل یا مه یا هر زمان که جهنم آینده همه گیر می آید من را پیدا خواهد کرد آن کاهش و من آنها را از آنجا که من نمی خواهد افراط کردن این بودجه” Bradburn گفت.

“اما من قصد ندارم به آن را انجام دهد حق کردن خفاش زمانی که ما نیازی به, و من قطعا نمی خواهید برای ارسال یک پیام به کارکنان که در وهله اول من قصد دارم به نوبه خود خاموش است پشت خود را. این فقط اشتباه پیام” Bradburn گفت. “شما این رو تصمیم گیری در سیاست اشتباه است.”

به عنوان وعده داده شده Bradburn صادر شده حق وتو جمعه.

“معیار رویکرد به بودجه شهرستان سندی طرح جبران خواهد مانع این شهر توانایی برای نگه داشتن کسانی که وعده های داده شده به ساکنان (برای مالیات بر املاک پیاده روی) و آن را فوق العاده دشوار است به استخدام پرسنل اضافی,” Bradburn نوشت: در حق وتو خود را یادداشت. “توسط trickling کردن بودجه برای این مرحله و درجه پرداخت برای پاسخ اول این شهرستان در خطر از دست دادن افراد واجد شرایط به شهرستانها است که باید رقابتی پرداخت ترازو در حال حاضر در محل.”

Sharkey که اشاره شهردار بودجه نهاد استخدام یخ در روز جمعه گفت او “شوکه و ناامید” توسط Bradburn وتو. او استدلال یک رویکرد مرحله به مرحله به پرداخت افزایش خواهد بود بیشتر مسئول گفت یک “هزینه های جاری چیزی است که شما نمی توانید صعود بدون تصمیم گیری های دشوار.”

“اما شاید من باید جای تعجب نیست که در مورد دلیل این شهردار نشان داده است تمایل به پرداخت را افزایش می دهد در زمان نامناسب,” Sharkey گفت: مصرف واکسن در شهردار برای وقتی که او در زیر آتش در سال 2018 برای دادن خود پرداخت افزایش دهد.

“ما تصویب پرداخت افزایش” Sharkey گفت: اما با احتمالات “چگونه است بنابراین کمبود بنابراین فاحش بنابراین وحشتناک در گم شده و علامت است که شما باید به آن را وتو? من هنوز خاراندن سر من بیش از آن است. من هیچ نظری ندارم. و با چنین خصومت و مانند خشم.”

مبارزه بیش از بودجه را بر روی صفحه نمایش نه تنها شکاف بین Bradburn و چهار نفر از اعضای شورای Sharkey, شورای, رئیس کریس, elizabeth banks, و Councilwomen Marci Houseman و آلیسون Stroud — اما همچنین یک اینتر-شورای تقسیم.

اعضای شورای ژاک رابینسون بروک کریستنسن و مونیکا Zoltanski مبارزه برای حفظ پرداخت را افزایش می دهد به عنوان خواسته خود اعضای شورا به گوش دادن به گروه ترکان و مغولان از سندی ساکنان که خواستار آن است.

“مردم احساس بسیار محافظ از ما ماموران امنیت عمومی در شنی” Zoltanski روز جمعه گفت. “امیدوارم پس از هفته ها از شنیدن از ما ساکنان قاطع پیام … آن را بدون ابهام. مردم می خواهند و انتظار آن پرداخت را افزایش می دهد از طریق.”

شورای شهر نمی رود به نادیده گرفتن شهردار وتو با توجه به این شورا, مدیر اجرایی, Mike Applegarth. یک باطل خواهد نیاز به حداقل پنج رای وجود ندارد به نظر می رسد برای حمایت از آن, او گفت:.

Bradburn و دیگر اعضای شورا نمی دانم چه به انتظار در سندی بعدی جلسه شورای سهشنبه — و آن را هنوز هم روشن نیست که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد با این بودجه.

اما مگر این شورا می آید تا با مصالحه و اگر دادستان شهرستان را تجزیه و تحلیل حقوقی درست است کسانی که کامل پرداخت می برد می تواند اثر ژوئیه 1.