Feb. 4 (UPI) — جیمی باتلر به ثمر رساند نجومی بالا 38 امتیاز در گرمای میامی پیروزی شنبه شب مقابل فیلادلفیا 76ers منجر ستاره گارد بن سیمونز به انتقاد از تیم خود را پس از از دست دادن.

ساقی که بازی برای 76ers در فصل گذشته ساخته شده 14 از 20 عکس در 137-106 پیروزی در American Airlines Arena در میامی.

“ما نرم” سیمونز به خبرنگاران گفت:. “آن را دشوار است به آن را [در راه]. اما این کار ما است. ما باید به در آمده و آماده است.”

گرما (34-15) outscored به 76ers (31-20) 81-54 در نیمه دوم از فوران چاه نفت پس از پیروزی پیشرو و تنها با چهار امتیاز در حاصل کار دو تیم. Bam Adebayo به ثمر رساند نه امتیاز به رهبری حرارت به 30-26 لبه در سه ماهه اول و ساقی ریخت و در 17 امتیاز در سه ماهه دوم. گرمای چراغ 56-52 در شکستن.

ساقی مشبک دیگری 15 امتیاز در قاب سوم هل دادن او در مجموع 38 امتیاز. او نشسته سه ماهه چهارم به عنوان گرما برگزار شد 20-نقطه لبه ورود نهایی قاب.

باتلر نیز برداشت هفت ریباند سه دزد و دست دو پاس گل در برد. Goran Dragic 24 امتیاز به ثمر رساند و تا به حال شش کمک کردن نیمکت میامی. Adebayo تا به حال 18 امتیاز و 11 پاس گل و هشت ریباند و دانکن رابینسون به حال 19 امتیاز برای گرما. جرثقیل جونز جونیور سون در 15 امتیاز.

سیمونز تا به حال 16 امتیاز و هشت ریباند و هفت پاس گل را در از دست دادن. جوئل Embiid رهبری 76ers با 29 امتیاز و 12 ریباند و مایک اسکات به ثمر رساند 17 امتیاز بازی میآره.

“فیزیکی طرف از چیزهایی که ما باید گام که تا” سیمونز گفت. “است که می آید با تجربه نیز فقط همراه با شخصیت.

“اصلا اذیت کنید. مبارزه با بیش از صفحه نمایش از طریق صفحه نمایش. اگر شما عاشق کشیدن کسی بیش از بد گویی کردن از اونا بیش از. اگر شما عاشق کسی آمار در صورت و دست کشیدن از اونا پایین به طوری که آنها نمی, نمره, hit ’em در صورت.”

“من فکر می کردم که دفاع ما ضعیف بود” 76ers مربی برت براون گفت. “هنگامی که شما ایجاد سه گردش برای یک بازی آن را نه تنها بازتابی از ما هستند.”

گرما شروع به شش بازی سفر جاده ای با یک بازی برابر لس آنجلس کلیپرز در 10 p. m. EST شنبه و 76ers پایان چهار-بازی سفر جاده ای در برابر Milwaukee Bucks در 8 p. m. EST پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im