Heisler: به طور غیر منتظره NBA می یابد خود را در یک عصر طلایی

به انجمن خوش آمدید NBA عصر طلایی.

نه واقعا.

غیر قابل تصور به نظر می رسید در پاییز گذشته را در مناقشه با چین, NBA است که در میان بزرگترین بوم با فوربس طرح ریزی آن را به مجموعه ای بی سابقه $9.5 میلیارد دلار در سال درآمد این فصل … تا از فصل گذشته رکورد $8.8 میلیارد دلار است.

پس بین المللی آن حادثه لیگ بدست بازگشت به کسب و کار و … است که هرگز بهتر با رفاه بیشتر و گسترده تر از 1990s که در نظر گرفته شد NBA اوج با مایکل جردن بازی matinee idol منجر گاو به شش عنوان در هشت سال و نقشه کشی رکورد رأی تلویزیون که هنوز ایستاده … عصر در حال حاضر تحت الشعاع حداقل از نظر مالی با این یکی.

در هفته گذشته All-Star Game, کمیسر آدم نقره پیش بینی از دست چینی ها درآمد و در حدود 400 میلیون دلار اما او را صدا نمی کند بیش از حد ناراحت اشاره لیگ است چسبیده به آن را ارزش در حالی که چینی ها بیش از آن دریافت کنید.

به عبارت دیگر NBA موفق شد در حمایت از پایین به آرامی ظاهر می شود به ایستادگی برای آزادی بیان و … به مردم نشان داد که آنها درک این نمی تواند اتفاق می افتد دوباره.

چین ؟

با عرض پوزش. من هرگز از آن شنیده می شود.

“این قابل توجهی, من نمی خواهم به از اجرا که” نقره گفت: از درآمد از دست داد. “ما گرفته شد هوا در چین برای یک دوره از زمان … اما من هیچ حس وجود دارد که هر گونه آسیب دائمی به کسب و کار ما وجود دارد.”

یا به عبارت دیگر Ka-ching!

اگر هوستون GM Daryl Morey ایستاده بود تا برای اصل, به tweeting, حمایت خود را از هنگ کنگ به معترضان NBA مردم عادت به صحبت کردن بدون نیاز به پرداخت … زمانی که LeBron James به نام Pres. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “یک ادم بیکار و تنبل” که باعث شد بدون اعتراض از لیگ چپ-چرخش مخاطبان است.

در یک پیش بینی از دست دادن $750 میلیون دلار در هر فصل NBA نیست به عنوان آرمان در مورد چین است. لیگ ترین صریح افرادی مانند جیمز و دولت طلایی مربی استیو کر در حال حاضر می گویند که اگر همه با هم در یک گروه کر آنها نمی دانم به اندازه کافی در مورد چین به نظر.

“بله, ما باید آزادی بیان” جیمز گفت: در پاییز گذشته سرزنش Morey در مورد خطرات ناشی از رسانه های اجتماعی – در یک صدای جیر جیر. “(اما) می تواند بسیاری از منفی است که با آن می آید.”

که چرا از آن مهم است.

نشان دادن آنها که واقعا NBA بازیکنان مضطرب بودند به بازگشت به کار و … قابل فهم آن را به عنوان در یک بازی آنها فقط می توانید بازی خود را در جوانی در لیگ که در آن یک undrafted rookie در یک سال معامله می شود حداقل $898,310.

نقره ای فقط خود را جشن گرفتند پنجم سال موفقیت چابک دیوید استرن که روت اتحادیه در سال 2011 تحریم و امضا برای 10 سال کار صلح بازنشستگی در سال 2014 با صحنه مجموعه جدید 24 میلیارد دلار TV معامله و زمان از رفاه آنها هرگز شناخته شده است.

نمایش استادانه بازاریابی لمسی است که او آموخته است که از استرن نقره ای است که در حال حاضر wooing چینی با وعده بیشتر پیش فصل نمایشگاه ها و بالا دید تور توسط تیم قبل از این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

“NBA اصول هنوز هم قوی و لیگ بسیار خوب مدیریت شده” Sal Galatioto پیشرو در بازاریابی اجرایی گفت فوربس. “این آمار یک زن و شوهر از برجستگی اما آن است که هنوز هم بسیار قدرتمند محتوای رسانه ها و بزرگترین های بین المللی ورزش بعد از فوتبال است.”

برای نشان دادن آنچه “مدیریت خوب” مستلزم مقایسه آنچه در NBA را از طریق رفته با بیس بحران بیش از آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی که به نظر می رسید به رشد روزانه مانند لکه در فیلم علمی تخیلی که حتی بازیکنان به عنوان نرم-صحبت به عنوان فرشتگان ” مایک ماهی قزل آلا هجوم آستروس برای فریب داد.

MLB کمیسر راب مانفرد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیگری خشمگین همه دوباره با رد جهان سری قهرمان کمیساریای جایزه که او کاهش یافته است به بازگشت از آستروس به عنوان یک “قطعه ای از فلز است.”

گفت: داجرز’ جاستین ترنر: “تنها چیزی که بی جایزه است که در آن می گوید: “کمیسیون” در آن است.”

نه این که آن را آسان بودن Manfred در یک بازی توسط اتحادیه پس از آن نشان داد که قدرت خود را در طول سال 1994 اعتصاب وادار کردن صاحبان به لغو یک سری جهانی با بازیکنان حسد حفاظت قدرت خود را از زمان.

سبک حاکم در این دو لیگ است که با تاریخ خود را.

بیس بال استفاده می شود به یک دست نور پس از چند دهه از حق به عنوان “تفریح و سرگرمی ملی” با کمیسیون در حال حاضر اقدام در لذت بردن از یک غالب اتحادیه بازیکنان.

در ضمن NBA آمده از بوته با جایگاه خود را متزلزل ملزم آن کمیسیون به افزایش به چالش.

نشانه سرقت در بیس بال است که به سختی جدید. تکرار یک ضرب المثل قدیمی بازیکنان مانند توله علامت فضل در 1990s و جوراب سفید را Yasmani Grandal گفت: در زمستان سال گذشته “اگر شما در حال تلاش نیست.”

در معروف ترین مثال چند نفر از اعضای 1951 New York Giants بعدا اذعان سرقت فو’ علائم با یک تلسکوپ از خود دور میدان مرکز اتاق پانسمان و راه اندازی یک زنگ سیستم … که ممکن است یا ممکن است نه کمک کرده بابی تامسون آمار یکی از معروف ترین خانه اجرا می شود در تاریخ بیس بال خود را پایان دادن به سه بازی حذفی برابر بروکلین داجرز.

که 69 سال پیش به اندازه کافی بلند برای MLB کمیسیون به تمیز کردن عمل … یک کار مشکل تر ساخته شده است به عنوان اتحادیه را به دست آورد قدرت.

NBA از سوی دیگر طولانی ترویج مفهوم همکاری بین مدیریت و نیروی کار است که در یک جای خوب پس از سالها نزاع با کسب و کار مانند کریس پل به عنوان رئيس جمهور اتحادیه حمایت خود را از دوستان نزدیک جیمز بود که VP تا آخر فصل.

NBA تحمل بدتر از بحران بیس بال در حال حاضر یک واقعی officiating رسوایی با داور تیم Donaghy اعلام کرد که او پرتاب بازی ها, شارژ که لیگ دستور داد او را و دیگر داوران را بیش از حد, اما استرن به سرعت گذشته آن را دوباره ایجاد لیگ اعتبار.

بیس وضع فعلی بسیار بعید جیمز ارائه مشاوره به tweeting “گوش دادن در اینجا بیس بال کمیسر … شما نیاز به حل این مشکل به خاطر ورزش!”

بر خلاف چین که زمین امن برای LeBron با طرفداران بیس بال در حال حاضر ناراحت به عنوان شکیل اونیل یک بار گفت: “به بالاترین نقطه از upsetivity.”

پس از آن به طور غیر منتظره ای روز مبارک در NBA اگر نه در همه جا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>