کتاب او ثابت کرد ما نیاز دوستان است. 2 ماه بعد COVID-19 شکست ما در زندگی اجتماعی

سالت لیک سیتی — Lydia Denworth فقط نمی تواند فرار مردم است.

علم روزنامه نگار است که در حال حاضر اقامت در یک خانه مزرعه و حوالی ان در مرکزی ایالت نیویورک به همراه خانواده اش و سه خانواده دیگر — 12 نفر کل — دور از او عادی محله بروکلین. آن را “گروه اجتماعی” رویکرد به COVID-19 quarantining.

“بنابراین من شده اند به طور کامل به تنهایی” او توضیح داد. “واقعیت این است که احتمالا سخت ترین چیز این است که آن را بسیاری از هم.”

با هم اگر چه آن را به معنی چگونگی اثرات آن با ما چه کار می کنیم بدون آن — ساخته شده Denworth بعید است سخنگوی بینم. جدیدترین کتاب او “دوستی: تکامل زیست شناسی و قدرت فوق العاده ای از زندگی اساسی باند” (WW نورتون 312 صفحه) منتشر شد در ماه ژانویه است. (قبلی کتاب کشف مسموميت با سرب مقررات علم پشت صدا و زبان و جامعه ناشنوا.) پس از انتشار “دوستی” در سراسر جهان COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست به ما در اجتماعی زندگی می کند و مجبور گسترده reevaluation دوستی اهمیت.

Denworth در کالیفرنیا ترویج کتاب او در اواخر فوریه “و من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب وجود دارد و فکر” شما چه می دانید مارس در حال رفتن به مانند من فکر کردم این بود که به نگاه.'” او تبلیغاتی مباحث متوقف به عنوان ایالات متحده برقرار قرنطینه اقدامات است. او و خانواده اش چپ بروکلین برای روستا. در همین حال رسانه های خبری درهم برای پوشش همه گیر بود که تأثیر خوبی عملا همه چیز. نه به سرعت هر چند فرهنگی گفتگو فرود در همه چیز Denworth در حال صرف قبلی چند سال تحقیق. او متوجه یک چرخه خاصی از اخبار ظهور.

“اول آن که دوستان نیاز به کمک به یکدیگر و سپس آن را ‘شما باید قادر به نگه داشتن اتصال و سپس آن را به” من نفرت زوم چکار کنم؟'” او گفت:.

ناگهان Denworth و کتاب او بودند در تقاضا بالا است. مصاحبه رادیو عمومی ملی و “صندلی متخصص” با Dax Shepard, در میان دیگران قرار می گیرد Denworth پژوهش به موقع بحث ما در مورد دوستی های ما چگونه درمان آنها در طول یک بیماری همه گیر و آنچه ما انجام می دهیم هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

دوستی که در مورد نشان دادن’

این takeaways از Denworth را “دوستی” به نظر می رسد prescient در حال حاضر. مرکزی آن پایان نامه — که دوستی فقط به عنوان حیاتی برای سلامت ما به عنوان رژیم غذایی و ورزش — تبدیل شده است کاملا آشکار در ماه های اخیر.

از زمان همه گیر Denworth گفت: “برجسته دست دادن آنچه که ما تکیه می کنند در زمان بحران — که به گرد هم می آیند با دوستان و عزیزان و پیدا کردن آرامش در معاشرت — و آن چیزی که ما نبودند مجاز به انجام است.” در سمت تلنگر, اما برخی از خبر خوب: ما هنوز راه های متعددی برای ارتباط با یکدیگر تقریبا.

بله این راه ها شامل رسانه های اجتماعی. و هیچ, رسانه های اجتماعی نیست شیطان آن را اغلب ساخته شده بود. واقعیت این است به مراتب متنوع تر به خصوص در این زمان فیزیکی بیگانگی و مردم در حال حاضر مجبور به اذعان به این نکات دقیق وظریف.

“ما بازنویسی فیلمنامه است که بحث” Denworth گفت. “بسیاری از این گفتگو در مورد رسانه های اجتماعی و روابط و رفاه است که در مورد جابه جایی — آن را در مورد چه زمان در رسانه های اجتماعی است که شما به دور از. که مکالمات بسیاری از مردم می خواهید به. در حال حاضر آن را نقل مکان کرد و برای لحظه ای. و آن را تنها راه ما برای ارتباط با مردم است. بنابراین در حال حاضر ما باید بپرسید بهتر و پیچیده تر سوال در مورد چگونه است که کار می کند.”

لیدیا Denworth با استفاده از کنفرانس مجازی نرم افزار زوم با دوستان خود.
لیدیا Denworth

در میمون تکاملی زیست شناسان به این نتیجه رسیده اند که دوستی نیاز به سه چیز: همکاری مثبت و دراز مدت. Denworth کتاب ادعا میکند که همان درست است برای انسان. تعاونی جزء دوستی ممکن است احساس کمتر آشکار در انزوای اجتماعی اما Denworth گفت: این تعاونی بخش شامل کمک — متقابل, “به دنبال هر یک از دیگر” طرف از همه چیز — “و ما می توانید انجام دهید که از یک فاصله,” او گفت:. “و مردم انجام شده است که از فاصله دور حتی اگر آن را فقط چک کردن در.

“این را می گویم اما دوستی که در مورد نشان دادن” او ادامه داد. “و من واقعا معتقدم که شما می توانید نشان می دهد تا از راه دور است.”

یک راه اصلی نشان می Denworth گفت: این است که به سادگی با گوش دادن. و این هم می تواند از راه دور انجام می شود.

“هنگامی که شما با داشتن یک روز واقعا بد است و شما فقط بیمار از این و تا به حال به اندازه کافی از آن دوست خود را به شما گوش” Denworth گفت. “و سپس شما در حال رفتن به نیاز به گوش دادن به دوستان خود را هنگامی که احساسات شوی بیش از دوستان خود را — به دلیل آن خواهد شد.”

Denworth در حال حاضر در حال نوشتن یک ویژگی انعطاف پذیری در طول یک بیماری همه گیر. تحقیقات جدید او گفت: پیدا است که افرادی که بیشتر “اجتماعی” تعاملات هر روز — معنی تجارب مثبت از کار داوطلبانه و یا کمک به کسی البته از فاصله دور — آیا به تازگی داشتن سلامت روان نتایج روز به روز. این بیماری همه گیر او سپس توضیح داد که این فرصت را به “دو تا” مثبت اجتماعی شیوه های سازماندهی تلاش های داوطلبانه با دوستان — شما می توانید از بهره مند از کمک به شخص دیگری و از همکاری با یک دوست.

جوان در مقابل, قدیمی, کوتاه مقابل بلند

به طور کلی دوستی, اثرات برخی از گروه های سنی متفاوت است. Denworth کتاب جدید اشاره می کند تحقیقات نشان می دهد دوستی نسبتا کمتر مهم به افرادی که میانسال از آنجا که زمانی که شغل و خانواده اولویت دارد و نسبتا مهم تر به نوجوانان و افراد مسن.

البته یک بیماری همه گیر یک وضعیت طبیعی نیست. و مقدار زیادی از انحراف وجود داشته باشد در حال حاضر — “وجود دارد برخی از نوجوانان برای آنها رفتن به پارگی کیسه آب و … بود در واقع یک تسکین” Denworth پکتیا میباشد. به طور کلی هر چند اعداد در همه گیر دوران تنهایی و به گروه های سنی هستند که بیشتر تحت تاثیر باقی می ماند سازگار با این سن گروه بندی.

در دراز مدت تنهایی تاثیر می گذارد سلامت در راه های متعدد. خوشبختانه یک بیماری همه گیر و قرنطینه نسبتا کوتاه مدت حتی اگر آن را احساس نمی کند که راه در حال حاضر. کوتاه مدت تنهایی Denworth توضیح داد که توابع به عنوان یک فیزیکی هشدار.

“این است بدن خود را به شما گفتن که شما نیاز به اتصال درست مثل زمانی که شما گرسنه یا تشنه. اما شما می توانید ملاقات که نیاز به,” او گفت:. “در کوتاه مدت تنهایی آن را به یک سیگنال و شما نیاز به پرداخت توجه به آن به دلیل آن را به شما چیزی گفتن مهم است. آن را نیز به شما یک شانس به نوع دفع دراز مدت اثرات.

“کمی تنهایی در برخی از سطح است که در خدمت هدف شما گفتن که در آن زمان به اتصال و یا که این چیزی است که شما از دست رفته” Denworth ادامه داد. “بسیاری از تنهایی است و نه فقط برای ما خوب است.”

در برآورد مردم در حال مقابله با همه گیری ناشی از تنهایی نسبتا خوب, همه چیز در نظر گرفته شود. و هر دراز مدت آسیب های فیزیکی از این زمان تنهایی است که احتمالا بعید است.

علم در دوستی Denworth گفت: به مردم اجازه به صرف زمان بیشتری را با دوستان و همچنین تمرکز بر روی دوستان که مهم ترین است. شما لازم نیست که برای حفظ همان سطح از دوستی با همه اما دوستی که با ارزش ترین را به شما در واقع ضروری است. با داشتن این پیام غرق در, در مقیاس گسترده ای است که یک پوشش نقره ای در غیر این صورت وحشتناک بیماری همه گیر.

“اکثر مردم می خواهم به آن را انجام دهد اما آنها احساس گناه به نحوی — در صورتی که چگونه آنها در حال گذراندن وقت خود را در آنها احساس می کنند باید کار و یا آنها باید مراقبت از خود و خانواده آنها باید تمیز کردن خانه خود را” Denworth گفت. “شما می دانید وجود دارد همه این دیگر باید باید shoulds و دوستی است که به ندرت دیده می شود به عنوان یک” باید.'”

دوستی Denworth مطمئن هستند چیزی است که شما می توانید در هر سنی حتی اگر آن را احساس می کند سخت تر از آن استفاده می شود. در زمان مبارزه داشتن یک “نیمکت” از دوستان قابل اعتماد است, می شود آن را یک یا 100 چیزی است که باعث می شود تفاوت.

بنابراین هیچ Denworth نمی تواند فرار مردم — و برای sakes خود ما نه می توانیم.

“من امیدوارم که ما آن را به طور جدی به رفتن به جلو و هنگامی که ما قادر به اتصال مجدد در فرد ما خواهد بود کمی سخت کوش تر,” او گفت:. “ما نمی همیشه بهتر انجام دهید چرا که شما نمی توانید زندگی خود را در روز و روز را همیشه در آستانه بحران است. اما من امیدوارم که این یک زنگ خطری برای مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im