هربرت OKs درخواست نیاز به ماسک در دریاچه نمک, اجلاس, شهرستانهای

سالت لیک سیتی — روز بعد از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اذعان کرد یک “چشمگیر” افزایش COVID-19 موارد یوتا وزارت بهداشت اعلام کرد حتی بیشتر جدی اعداد.

در واقع پنجشنبه 590 موارد جدید خوانده شده را علامت سوم-بالاترین, تک-بعد کل پس از وقوع مارس آغاز شد. علاوه بر این نیز وجود دارد 34 جدید بستری شدن در بیمارستان گزارش شده است که به معنی 170 Utahns در حال حاضر در بیمارستان بستری است. یکی بیشتر COVID-19 مرگ و میر نیز گزارش شده است.

در اواخر روز پنجشنبه یک سخنگوی دفتر والی گفت: هربرت تا به حال تایید درخواست از شهرستان دریاچه نمک و اجلاس شهرستان نیاز به ماسک توان در این دو شهرستان است.

“اطلاعیه در فرایند های انجام شده به دو درخواست های قضایی است که آنها ممکن است اجرای یک چهره پوشش مورد نیاز است. رژیم صهیونیستی. هربرت را تایید کرده است درخواست های خود را,” سخنگوی بروک Scheffler گفت.

هربرت وعده داده بود روز شنبه برای تصمیم گیری در پنج شنبه و متعدد ارتباطات از دفتر خود در طول روز گفت: یک تصمیم بود آینده. سپس در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه دفتر خود گفت: هیچ تصمیم را اعلام خواهد کرد تا بعد از ظهر جمعه.

شهرستان دریاچه نمک شهردار جنی ویلسون بیان کرده بود نا امید که یک تصمیم نبود ساخته شود تا روز جمعه.

“نگاه وجود دارد یک حس فوریت در جامعه” ویلسون گفت: Deseret News. “ما نیاز به مقامات منتخب و رهبران منجر به در حال حاضر. و من به شدت احساس می کنند که … همه چیز با اشاره به نیاز به بیشتر چشمگیر عمل در جامعه ما است.”

او با اشاره به 40 درصد افزایش در COVID-19 مورد از ژوئن 1 از حدود 5,900 موارد به نزدیک به 10 ، 000 موارد است.

“ما می دانیم که با پوشیدن ماسک صورت باعث می شود تفاوت,” او گفت:.

سپس Scheffler ارسال یک متن فقط قبل از 7 p. m. در مورد تصمیم گیری, اما گفت که هیچ آزادی مطبوعات و یا اطلاعات دیگر در مورد هربرت مجوز منتشر خواهد شد.

درخواست شده بود روز سه شنبه به دستور ماسک در “خرده فروشی و موسسات تجاری” آغاز این هفته در شهرستان دریاچه نمک. نشست مسئولان شهرستان ثبت یک درخواست برای انجام همان روز پنج شنبه در شهرستان.

تحت مصوبات قوه مقننه ایالت یوتا در اوایل این سال دولت های محلی باید به دنبال مجوز از فرماندار به تصویب هرگونه COVID-19 محدودیت است که سخت تر از این فرماندار ایالت سفارشات.

ویلسون می خواهم برای اجرای سالت لیک کانتی پوشش صورت نیاز ابتدا در 12:01 صبح شنبه. او گفت که او امیدوار است که “وقتی که من رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی محلی در آینده یا دو روز ما شاهد یک نرخ بالاتر از پذیرش از پوشیدن چهره پوشانده اند.”

ویلسون درخواست کتبی سهشنبه پشتیبانی توسط Gary ادواردز, مدیر اجرایی, Salt Lake County Health Department که مطالعات ذکر شده است که گفت: “پوشش صورت” کاهش انتقال ریسک از 75 درصد به 82 درصد و او آن را به نام “ترین روش موثر برای کاهش انتقال است.” او همچنین گفت با پوشیدن ماسک بود “حداقل سرزده” راه برای مبارزه با شیوع.

“ما هنوز هم می تواند کار معاشرت و انجام کارهای روزانه با حداقل ناراحتی و یا تلاش” ادواردز نوشت: در صورت درخواست به فرماندار.

هربرت اشاره جمعه که آن را تقریبا به یک نتیجه گیری از آنجا که او یک “کنترل محلی ،

“من باور دارم که کسانی که نزدیک به مردم هستند که در دولت های محلی در عرصه و چه چیزی بهترین را برای آنها و جامعه خود را در” او گفت:. “و من انتظار می رود اگر این داده ها نشان میدهد از درخواست … ما عطا خواهد کرد که درخواست خود را برای آنها را قادر به آن را یک نیاز اجباری به پوشیدن ماسک صورت در سالت لیک کانتی.”

مرگ گزارش روز شنبه بود سالت لیک کانتی مرد بین سنین 45 و 64 بود که در بیمارستان بستری و در زمان مرگ او. دولت ثبت 164 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در طول این سال همه گیر.

وزارت بهداشت گزارش 7,316 اما مقامات گفت: ممکن است “مصنوعی بالا با توجه به چند روز منفی (تست) نتایج گزارش امروز.”

در میان کسانی که خواستار هربرت به اعطای ماسک حکم درخواست از مقامات شهرستان در حال قانونگذاران که به نمایندگی از جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر این COVID-19 شیوع.

Utah Gov. Gary Herbert participates virtually in a press conference about the state’s efforts to fight COVID-19 at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, June 25, 2020. The press conference was held mostly in Spanish in an effort to reach Utah’s Latino community, which has been hard hit by the novel coronavirus.
یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت شرکت تقریبا در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این دولت در تلاش برای مبارزه با COVID-19 در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد که عمدتا به زبان اسپانیایی در تلاش برای رسیدن به یوتا جامعه لاتین که ضربههای رمان coronavirus.
ریک Bowmer, استخر

“ما واقعا هنوز هم در بحران” گفت: سناتور. لوز Escamilla که همراه با سن. Jani Iwamoto و مظنونان حمله به دانشگاه ساندرا فلوریس, آنجلا رومرو, کارن کوان و علامت Wheatley ادامه به هماهنگی با مقامات بهداشت عمومی با استفاده از $1 میلیون نفر در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون بودجه آنها امن از طریق دولت به حمایت از اقدامات برای بهبود نتایج برای جوامع رنگ شده اند که در سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. آنها ایجاد COVID-19 جامعه مشارکت برای کمک به رسیدگی به نیازهای جوامع است که احساس نادیده گرفته شده توسط دولت پاسخ اولیه.

پس از راه اندازی در مه 9, مشارکت, که متصل مقامات بهداشتی با گروه های اجتماعی در خدمت سخت ترین ضربه جوامع اداره 3,004 آزمون از طریق تلفن همراه را هدف قرار تست حوادث به بیماران از کربن Davis, دوشن, Salt Lake, یوتا, Summit, یوتا, Wasatch و وبر شهرستانهای استان است. از این آزمایش 11.8% تست مثبت است.

“افزایش نرخ COVID-19 مورد شماره روز پس از روز ترسناک است و آن شمار واقعی و قابل توجهی تهدید برای سلامت و ایمنی از همه Utahns” گفت: Escamilla که بهبود از COVID-19. “قهرمانانه کار از محله کارکنان بهداشت جامعه و بهداشت عمومی ما شرکای مهم باقی می ماند برای یوتا جوامع از رنگ در طول این زمان بسیار دشوار است. این کار باید ادامه یابد. ما نه توقف. ما را از این طریق دریافت کنید.”

مورد نرخ قومی و نژادی گروه های اقلیت از جمله بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام ایالات متحده و یا Latinos سیاه/آمریکایی های آفریقایی و آمریکایی هندی/بومیان آلاسکا ادامه به طور نامتناسبی بالاتر از بزرگتر nonminority جامعه است.

سخت ترین-آمار جامعه لاتین/اسپانیایی سخنران در هربرت زبان اسپانیایی کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت. آنها را 14.2 درصد از یوتا جمعیت اما آنها را تا بیش از 42 درصد از دولت این موارد است.

یکی از دلایل ذکر شده برای شماره های بالاتر در میان لاتین/اسپانیایی Utahns است که بسیاری از کار های ضروری شغل و یا شغل است که اجازه نمی دهد آنها را به کار از خانه. اجلاس شهرستان بزرگترین شهرستان, پارک شهر به شدت متکی بر نیروی کار است که شامل تعداد زیادی از اسپانیایی است.

در آن درخواست به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت مقامات نشست مسئولان شهرستان توجه داشته باشید که آنها تنها چهار تخت ICU در کل شهرستان است.

“نسبت ما موارد مثبت مربوط به سفر به طور پیوسته افزایش از 0 ٪ در روز یادبود به 13% امروز” در این نامه آمده. “ما تا به حال نه روز متوالی افزایش یافته (بروز) موارد بر اساس CDC سه روز به طور متوسط روش. … ما جامعه کسب و کار و رفت و آمد مکرر جامعه به سادگی نمی تواند تحمل بازگشت به خطر متوسط (نارنجی) بدون درد و رنج فاجعه بار اقتصادی آسیب. ما نیاز به یک مصلحت راه حل است.”

یوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس می پوشد یک ماسک قبل از صحبت کردن در مورد این دولت در تلاش برای مبارزه با COVID-19 در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد که عمدتا به زبان اسپانیایی در تلاش برای رسیدن به یوتا جامعه لاتین که ضربههای رمان coronavirus.
ریک Bowmer, استخر

آنها درخواست شده است که اجباری ماسک قانون اجرا شود به عنوان “جامعه ما نمی توانیم به” صبر کنید و ببینید.” این نامه گفت: این حرکت با حمایت پارک شهر اتاق بازرگانی است.

منطق استفاده اجلاس شهرستان به دنبال اجباری ماسک مورد نیاز است شبیه به درخواست هربرت ساخته شده با ساکنان درخواست آنها را به طور داوطلبانه از آنها پیروی کنید. او پیشنهاد کرد که هر کس با پوشیدن ماسک یک راه ساده برای نگه داشتن کسب و کار باز و اقتصاد در حال بهبود است. و مسائل اقتصادی شده است و حتی بیشتر عمیق برای کسانی که از گروه های قومی سخت تر ضربه با بیماری است.

“با تلاش های دولت برای بازگشایی فعالیت های اقتصادی نیز تسریع گسترش COVID-19 آن است مهم تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که هیچ جمعیت پشت سر” گفت: رومرو.

مقامات امیدوار پنج شنبه اسپانیایی نشست خبری خواهد رسیدن به مردم شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این COVID-19 شیوع است.

این جلسه تحت پوشش همه چیز را از آنچه که اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش ویروس به کجا برای دریافت تست شده و چه به صورت فرد احساس نا امن در محل کار. آن را برجسته مختصری بیانیه افتتاحیه از هربرت و سپس اطلاعات از Cox دکتر تامارا مورز تاد Intermountain Healthcare; Mayra Cedano فرهنگی کمیته فرعی عضو از جوامع بین یونیدس; و کامرون Ruppe یوتا ایمنی و بهداشت شغلی.

در میان مسائلی که ایجاد موانع برای کسانی که در گروه درد و رنج به طور نامتناسبی بالا اعداد در گرفتن اطلاعات دقیق و یا خدمات دسترسی به کامپیوتر و تکنولوژی مواد غذایی نا امنی اطلاعات غلط مسائل مربوط به مسکن دسترسی به مراقبت های بهداشتی موانع زبان و ترس از عواقب و یا اخراج مالک/مستاجر مسائل و دسترسی به خدمات اضطراری.

Cedano گفت: پیام اصلی از جوامع بین یونیدس است که آنها نباید ترس به دنبال خدمات آنها نیاز وجود دارد به عنوان یک شبکه گسترده ای از گروه ها و سازمان های دولتی است که کمک خواهد کرد که آنها را با هر گونه مسائل آنها در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“ما دلیل اصلی که چرا ما اینجا هستیم که به ما اجازه مهاجر جامعه می دانیم که این است برای رفتن به یک کار برای همه ما است و برای آنها مهم است به دنبال خدمات است که آنها نیاز دارند” Cedano گفت. “یکی دیگر از پیام های مهم است که ما تحویل داده شد که خدمات وجود دارد در دسترس برای مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im