در اینجا نام جایگزین برای 10 مؤتلفه-نام پایگاه ارتش

تظاهرات اخیر در سراسر کشور—بیش وحشیانه مرگ جورج فلوید و میراث نژادپرستی نهادی—افزایش امکان تغییر نام ارتش ایالات متحده تاسیسات تجلیل مؤتلفه فرماندهان نظامی که برپا جنگ علیه ایالات متحده و مبارزه برای حمایت از برده داری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است به صراحت که این 10 خاص تاسیسات نمی خواهد که نام خود را تغییر داد. دموکرات ها در مجلس پایین آمده اند در این موضوع forthrightly خواستار تغییر دهید. و حتی جمهوری خواه به رهبری نیروهای مسلح سنا کمیته در ژوئن 10 رای به نیاز پنتاگون به تغییر نام کسانی که پایگاه های نظامی.

آنچه از دست رفته است در این بحث این است که یک فوتی و فوری مجموعه ای از نام جایگزین برای این پایگاه در سوال نام آن دشوار خواهد بود برای مسابقه. طرفداران تغییر نام حق ترس بی پایان بحث بر سر این یا آن پایگاه نام های جغرافیایی مناسب و بحث های دیگر که در خدمت به عنوان تاخیر تاکتیک.

وجود دارد ممکن است یک پاک, آسان و میهنی راه برای حل و فصل همه 10 نام. این 10 پایگاه باید به نام بعد از انترناسیونالیست—تقریبا در تمام کشورهای اروپایی—که مبارزه در کنار آمریکا استعمارگران در جنگ استقلال. در اینجا برخی از گزینه های معنی دار:

1. اردوگاه Beauregard, لوئیزیانا پس از مؤتلفه ژنرال Pierre گوستاو Toutant Beauregard (1818-1893) برای تبدیل شدن به اردوگاه ،

ادوارد دست (1744-1802) در ایرلند متولد شد آموزش دیده در پزشکی و خدمت در ارتش بریتانیا در پنسیلوانیا بین 1767 و 1774. در سال 1775 او پیوست ارتش قاره ای با رتبه سرهنگ. ارتقا به سرتیپ او جنگیدند انگلیسی ها و آمریکایی های بومی متحدان در فورت پیت, Pennsylvania. او منصوب شد یاور عمومی در سال 1781 کار با جورج واشنگتن در مانت ورنون و ویلیامزبرگ برنامه ریزی برای نبرد سرنوشت ساز Yorktown پایان دادن به انقلاب آمریکا در یک پیروزی برای استعمارگران

2. فورت گوردون گرجستان پس از ژنرال جان براون Gordon (1825-1875) برای تبدیل شدن به فورت Pulaski.

Casimir پولسکی (1745-1779) یک اشراف زاده لهستانی در ورشو متولد. او یک افسر سواره نظام درگیر در شکست قیام لهستانی اشراف نوار کنفدراسیون علیه روسیه, دخالت, در, لهستانی-لیتوانیایی مشترک المنافع. تبعید در پاریس در سال 1776 Pulaski ملاقات بنجامین فرانکلین که توصیه می شود او را به جورج واشنگتن است. در نهایت او در زمان فرماندهی واشنگتن سواره نظام جدا شدن شارژ انگلیسی, خطوط, در, Germantown, Pennsylvania. او فرمان Pulaski, لژیون, اول آمریکا آموزش دیده سواره نظام سپاه با رتبه سرتیپ. او مرگباری زخمی در سال 1779 در نبرد دشت.

3. قلعه Pickett, ویرجینیا پس از مؤتلفه مسلح ، ژنرال جورج Pickett (1825-1875) برای تبدیل شدن به فورت آرماند.

چارلز آرماند Tuffin مارکی دل لا Rouerie (1751-1793) شناخته شده در ایالات متحده آمریکا به عنوان “سرهنگ آرماند” شد یک دختر جوان و ثروتمند برتون افسر سواره نظام که چپ فرانسه برای پیوستن به آمریکایی ها در اواخر سال 1776. طبق دستورات واشنگتن تعیین گردید سرهنگ نتیجه ان او استخدام داوطلبان پرداخت از جیب خود. بر Pulaski مرگ در پایان سال 1779 به Pulaski لژیون تغییر نام داد “آرماند را حزبی سپاه” یک واحد بیشتر خارجی داوطلب پیاده نظام و سواره نظام. او در بخشی تعدادی از جنگ ها از جمله های کوتاه, تپه, Monmouth, Brandywine, Wexford و Yorktown. در ماه مارس سال 1783 او ساخته شده یک سرتیپ در ارتش آمریکا و تخلیه شده در نوامبر آن سال.

4. Fort A. P. Hill, ویرجینیا پس از مؤتلفه سرهنگ ژنرال A. P. Hill (1825-1865) برای تبدیل شدن به فورت Rochambeau.

Jean-Baptiste Donatien د Vimeur, Comte de Rochambeau (1725-1807) بود که یک نجیب زاده و عمومی که در خدمت به عنوان فرمانده کل قوا از نیروی اعزامی در کمک آمریکا استعمارگران. در حالی که واشنگتن ممکن است به رهبری آمریکا سربازان خود را به نبرد در Yorktown او پیوست و حتی بزرگتر ارتش از سربازان و کشتی قاطع نیروی رهبری Comte de Rochambeau.

5. Fort Benning, گرجستان پس از مؤتلفه Brig. ژنرال هنری لوئیس Benning (1814-1875) برای تبدیل شدن به فورت Kościuszko.

Tadeusz Kościuszko (1746-1817) آمد و از جزئی لهستانی gentry خانواده از سرزمین های شرقی از لهستانی-لیتوانیایی مشترک المنافع. او آموزش دیده به عنوان یک مهندس نظامی در آکادمی نظامی سلطنتی در ورشو و بعد از آن در فرانسه و پس از آن او پیوست و انقلاب آمریکا در سال 1776 به عنوان سرهنگ از مهندسین. او یکی از مهندسان ارشد برای ارتش ایالات متحده و او برنامه ریزی استراتژی دفاعی در ساراتوگا که تبدیل به جنگ استعمارگران ” به نفع. او ساخته شده است قابل توجه قلعه در غرب نقطه, که, امروز, است, سایت آکادمی نظامی ایالات متحده. او زمانی رتبه سرتیپ.

6. فورت براگ در کارولینای شمالی پس از مؤتلفه ژنرال Braxton براگ (1817 – 1876) برای تبدیل شدن به فورت Hazen.

موسی Hazen (1733-1803) بود که کانادا پیوست, آمریکا, ارتش شورشی که تا به حال دو کانادا هنگ عمدتا فرانسوی گرا. دوم کانادا هنگ بود فرمان توسط Hazen که رهبری نیروهای نظامی خود را از طریق برخی از مهم ترین جنگ در جنگ. که شامل محاصره Yorktown. با پایان جنگ و موسی Hazen و کانادایی که در مبارزه با او دیگر نمی تواند به خانه بازگشت. آنها تا به حال به زندگی می کنند, از آن پس, در, ایالات متحده است.

7. فورت پووک, لوئیزیانا پس از مؤتلفه سرهنگ ژنرال Leonidas پولک (1806-1864) برای تبدیل شدن به Fort de Kalb.

یوهان فون Robais, بارون, de Kalb (1721-1780) متولد شد و در خارج از پروس شهر نورنبرگ و او وارد خدمت فرانسه در نهایت افزایش به رتبه افسر و شوالیه سلطنتی منظور از شایستگی. مدت کوتاهی پس از وقوع انقلاب آمریکا, de Kalb, با نزدیک شدن بنجامین فرانکلین و کارکنان خود را در پاریس. همراه با مارکی دو لافایت, de Kalb به آمریکا آمد و شد با جورج واشنگتن ارتش در طول زمستان در دره فورج در منموته مبارزات و عملیات در اطراف شهر نیویورک است. واشنگتن اعزام de Kalb به کارولینای جنوبی که در آن او بود مرگباری زخمی در نبرد علیه نیروهای بریتانیایی به رهبری Cornwallis توسط روستای کامدن (آرکانزاس).

8. قلعه Rucker, آلاباما پس از مؤتلفه سرهنگ ادموند Rucker (1835-1924) برای تبدیل شدن به فورت د گلوز.

برنارد ده گلوز (1746-1786) فرماندار لوئیزیانا یک مستعمره اسپانیا در زمان انقلاب آمریکا. او عمیقا با آسیب رساندن به انگلستان وضعیت در دنیای جدید است. در آغاز جنگ ده گلوز آغاز شده ارسال شورشی استعمارگران هر چه او می تواند شروع با سلاح و دارو هشدار داد که “باید آن را به نظر می رسد که من نادان از آن همه است.” در سال 1779 اسپانیا شروع به باز کردن اتحاد با فرانسه و استعمارگران است. ظرف یک سال ده گلوز تا به حال تعقیب, انگلیسی, از, Mobile, Alabama. سال آینده او تحت فشار قرار دادند و آنها را از فلوریدا.

9. فورت هود تگزاس پس از مؤتلفه ژنرال جان بل هود (1831-1879) برای تبدیل شدن به فورت فون Steuben, Virginia.

فریدریش ویلهلم هاینریش آگوست فردیناند فون Steuben (1730-1794) آمد و از یک خانواده اشرافی در پروس. فون Steuben یک کاپیتان در ارتش پروس و بعد از خدمت در دادگاه از شاهزاده Hohenzollern-هشینگن, stylizing خود “بارون.” در سال 1777 او ملاقات بنجامین فرانکلین در پاریس و ارائه خدمات خود را به این قاره ، در دره فورج او آموزش سربازان آمریکایی در نظم و انضباط مته و نبرد آمادگی. سرگرد ژنرال فون Steuben آماده اولین نظامی ایالات متحده دستی و او کمک کرد تا شکست نیروهای بریتانیایی از Monmouth, نیوجرسی به Yorktown, Virginia.

10. فورت لی, ویرجینیا پس از مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee برای تبدیل شدن به فورت, Lafayette, Virginia.

مارکی دو لافایت (1757-1834) است که مناسب برای ذخیره و جایگزین کردن نام او که از Robert E. Lee در فورت خواهد بود خوشمزه است. او البته که جوان اشراف زاده فرانسوی که وارد در مستعمرات در سال 1777 و راه اندازی شد عمده به طور کلی زمانی که او کاملا از 20 سال. او خدمت در جورج واشنگتن کارکنان تبدیل شدن به موثر فرمانده حوزه متعدد در مبارزات. او همچنین نماینده جدید آمریکا علت در فرانسه در سال 1779 جایی که او مرتب برای بیشتر کمک های نظامی برای مبارزه جدید کشور است. لافایت بازگشت به واشنگتن در سال 1780 و در دفاع از ویرجینیا در برابر پیشرفت کلی Cornwallis. تلاش های خود را کمک کرد تا گوشه Cornwallis در Yorktown تا در ترکیب آمریکا و فرانسه ارتش تحت واشنگتن و Rochambeau وارد در پاییز سال 1781.

این نام ممکن است باید تقویت استدلال از کسانی که می خواهند به آدرس مؤتلفه به نام قلعه و شر و نظامی این کشور از نادرست و غلط و نژادی شارژ embarrassments.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de