در اینجا 7 بالا تنقلات در دیزنی لند

آناهایم, کالیفرنیا. — دیزنی لند پر از تنقلات است. و اگر شما در حال رفتن به صرف تمام روز در پارک وجود دارد هیچ سوال شما در حال رفتن به می خواهید چیزی برای خوردن در حالی که شما در حال انتظار برای سواری.

تصمیم گیری در مورد آنچه به خوردن می تواند یک مشکل چند عاملی. بهترین قیمت ؟ آنچه را که بهترین طعم ؟ چه باید به شما غذا خوردن در 100 درجه آب و هوا ؟ آنچه در مورد زمانی که آن 70 درجه است.

در طول سفر اخیر به پارک من سعی کردم تمام پایه اسنک آیتم های موجود در دیزنی لند. در اینجا تفکیک و رتبه بندی از تنقلات استفاده از دیگر داده های علمی اما خود من است.

Churro تافی نوار

شما پیدا کردن این در بینگ بونگ شیرین چیزهای فروشگاه در بیش از پیکسار اسکله. این یک گوهر پنهان برای کسانی که لذت بردن از churros و تافی میله های زندان. آنها را با هم مخلوط و شما می توانید یک بحران سخت churro بار که شما می خواهید به پایین در سه گزش. به من اعتماد کن — وقت خود را و خوردن آنها را به آرامی.

Burnin’ داغ مک و پنیر سگ

این سگ داغ خواهد زندگی خود را تغییر دهید. کامل هات داگ ماکارونی و پنیر در بالا و آن را داستد با Flamin’ داغ Cheetos. و شما می توانید یک کیسه Cheetos به غذا خوردن با آن است. چنین آتشین معامله خوب است. دیزنی قطعا احساس گرما با اتمام غذا.

Churro

این churro است که جزء اصلی. در $4.75 آن را کمی pricy برای یک churro. اما گرم و معتدل churro پوشانده با شکر و دارچین خیلی خوشمزه را از دست ندهید.

“جامبو” ترکیه پا

شما نمی خواهد که یک شانس را به پایان برساند ترکیه ، و اگر شما, عمده غرفه رفتن راه خود را. من نمی تواند به پایان برساند $11.99 ران. اما آن را به ارزش آن را فقط به گرفتن عکس تک. از گوشت بوقلمون دارای یک طعم خوشمزه آن را بیش از حد. آن را قطعا به ارزش های خود را با خانواده ،

ذرت در چوب بلال (فلفل قرمز آهک ادویه)

ذرت در چوب بلال نیست دقیقا هیجان انگیز میان وعده. این نوع از … متوسط. اما اضافه کردن برخی از ادویه فلفل قرمز آهک و شما باید یک ذرت در چوب بلال که مزه پیتزا. ادویه قطعا می افزاید: پیچ های جدید به میان وعده, و آن را قطعا ارزش آن را هنگامی که شما نیاز به چیزی نور است.

Mint julep

این تصویر. آن حدود 70 درجه است. شما در حال داغ از خورشید است. شما نیاز به چیزی طراوت بنابراین شما سفارش mint julep. شما نشستن با آب خارج از نیواورلئان مربع است. هیچ چیز در مقایسه با چگونه آن را احساس می کند. قطعا ارزش خرید لیموناد خوشمزه نعناع و ترکیب.

Slow burn

OK. یک نوشیدنی پر از گیلاس با طعم دلپذیر زرد نوشیدنی. اضافه کردن در برخی از habanero-آهک طعم دهنده با برخی از خوشمزه انبه boba مروارید بیش از حد. این یک کامل شیرین-تند نوشیدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>