در اینجا پاسخ به سوالات شما در مورد آنچه اتفاق می افتد در پورتلند

سالت لیک سیتی در هفته های اخیر منطقه اطراف هتفیلد دادگاه فدرال در پورتلند اورگان است شبیه یک منطقه جنگی. ماموران فدرال در لباس استتار کامل و تاکتیکی دنده باید با استفاده از گاز اشک آور فلش چتری و نیروی فیزیکی برای روشن شدن جمعیت از معترضان. چند فیلم نشان می دهد که ماموران در حال ظهور از بینام و وانت به دستگیری مردم در خیابان ها اما معلوم نیست از این فیلم اگر کسانی مرتکب شده اند هر گونه جرایم است.

از یک منظر آنچه اتفاق می افتد در پورتلند به نظر می رسد مانند یک نفس بیش از حد از فدرال قدرت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از نیروی بی به دخالت در یک مورد مناقشه محلی —در برابر خواسته های دولت و رهبران شهر. از دیگری به نظر می رسد رئیس جمهور است که به سادگی پله تا برای محافظت از اموال فدرال پس از مقامات محلی را مجبور به انجام این کار نشد.

در حالی که رئیس جمهور گفته است او قصد دارد به ارسال فدرال عوامل دیگر دموکرات-اجرای شهرستانها در تلاش برای بازگرداندن نظم و قانون به شهروندان و مقامات منتخب در سراسر کشور در حال پرسیدن اگر نیروی انتظامی این است که بهترین راه برای فرونشاندن ناآرامی.

“من می خواهم به نگاه و درک دقیقا چه کسی فرستاده شد و توسط چه کسی برای چه هدف؟” سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: استفاده از ماموران فدرال در پورتلند در مصاحبه با Deseret News چهارشنبه. “آنچه آنها انجام می دهند وجود دارد ؟ بودند افرادی که آنها interdicted? چرا آنها interdict آنها ؟ این چیزی است که ما دریافت کرده اند از یک جلسه در روز نشده است.”

در حالی که رسانه های محلی مانند gray industries گزارش کرده اند که پورتلند تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز از جمله تظاهرات توسط زنان قفل اسلحه و تماس خود را “دیوار مادران” وزارت امنیت داخلی می گوید که در پاسخ به “خشونت آنارشیست ها.” با توجه به DHS هتفیلد فدرال دادگاه شده است تحت عنوان “محاصره” برای بیش از 50 روز است. “تظاهر” را به اتهام حمله ماموران با پرتابه آتش بازی و لیزر. آنها را تخریب ساختمان با نقاشی های دیواری و آتش سوزی و به طور غیر قانونی نقض ورودی DHS گزارش شده است.

کنگره یوتا نمایندگان داشته اند مخلوط پاسخ به اخبار از پورتلند, بازتاب نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد اجرای قانون اقدامات وجود دارد و بتن اطلاعات بیشتر در مورد این دستگیری ها که ساخته شده اند.

Rep. بن McAdams, D-یوتا گفت که او از تظاهرات مسالمت آمیز و همچنین افسران پلیس که قرار دادن زندگی خود را در خط “برای محافظت از ایمنی است.” او محکوم به استفاده از خشونت و خرابکاری. اما او نگران است در مورد برخی از اتهامات علیه ماموران فدرال او را شنیده است.

“من نگران است که حضور خود را ممکن است در خدمت به تشدید تنش ها در زمانی که ما نیاز به کار با هم به د-تشدید و بازگرداندن آرامش. من موافق با یوتا همکار سناتور. لی وقتی او می گوید که اگر مردم در حال بازداشت بدون علت احتمالی که ممکن است نقض قانون اساسی” McAdams در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما دیده ایم در یوتا مقامات محلی و فرمانداران بهترین قضات در پاسخ به تظاهرات در جوامع خود را هنگامی که زندگی و اموال در معرض تهدید هستند.”

Rep. مسیح استوارت, R-یوتا ساخته شده است آن را روشن او از رئیس جمهور قدرت را به ارسال افسران برای محافظت از اموال فدرال.

“آن را غیر قانونی است به حمله به اجرای قانون و از بین بردن اموال. فدرال افسران باید مسئولیت حفاظت از اموال فدرال. خارج از آن باید آن را از چپ به پلیس محلی به اجرای قانون” استوارت در بیانیه ای گفت.

Conn Carroll, ارتباطات, مدیر بهداشت ، مایک لی R-یوتا موافق است. “اوباش خشونت شده اند خرابکاری و سوزاندن دادگاه فدرال در پورتلند برای چند هفته در حال حاضر. فدرال حفاظتی خدمات هر اختیارات قانونی برای محافظت از آن اموال.”

ماموران فدرال با استفاده از کنترل جمعیت مهمات برای متفرق کردن Black Lives Matter معترضان در علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در روز یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 در پرتلند سنگ. ماموران با استفاده از گاز اشک آور و پرتابه به حرکت جمعیت پس از برخی از معترضان پاره کردن حصار fronting دادگاه است.
نوح برگر آسوشیتد پرس

است تهمت ارسال فدرال آمريکا به دیگر شهرستانها ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که او قصد دارد به گسترش استقرار ماموران فدرال به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico. او همچنین ابراز به خبرنگاران تمایل به ارسال تقویت به شهرهای دیگر از جمله فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند, کالیفرنیا.

رئیس جمهور تلاش در شیکاگو و آلبوکرک متفاوت خواهد بود از آنچه که اتفاق می افتد در پورتلند که در آن پرسنل اجرای قانون هدف اصلی این است که حفاظت از اموال فدرال.

“وجود دارد هیچ courthouses فدرال تحت محاصره در کسانی که در شهرهای دیگر و در بسیاری از وجود دارد نبوده و مخل تظاهرات و شورش برای هفته ها در حال حاضر گفت:” والتر اولسون ارشد, محقق در موسسه کاتو یک آزادیخواه اتاق فکر مستقر در واشنگتن ،

به جای رئیس جمهور خواهد شد و تکرار یک برنامه به نام “عملیات افسانه” در حال حاضر اجرا در کانزاس سیتی ، در یک تلاش گسترده برای مبارزه با جرم و جنایت او قصد دارد برای افزایش تعداد عوامل از اف بی آی ایالات متحده مارشال خدمات اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

در روز سه شنبه, 15 مقامات محلی از جمله واشنگتن شهردار موریل E. Bowser; Kansas City, Missouri, شهردار Quinton Lucas; و پورتلند شهردار تد ویلر — با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: آنها در اعتراض به استقرار نیروهای فدرال برای شهرستانها ایالات متحده که گفته بود “بی سابقه و نقض اساسی حمایت قانون اساسی و اصول فدرالیسم.”

کریس Talgo سردبیر و محقق در محافظه کار Heartland موسسه مستقر در شمال شیکاگو است. او استقبال بیشتر فدرال مأموران اجرای قانون به این شهر که یکی از بدترین قتل نرخ در کشور است.

“من غریزه روده است که برای شیکاگو به همکاری با این ماموران فدرال گفت:” Talgo. “آنها در حال رفتن به سعی کنید برای کمک به خرد کردن خشونت است که فقط به معنای واقعی کلمه خارج از کنترل در حال حاضر.”

“دولت فدرال دارای اختیارات کامل برای ارسال در عوامل مختلف خود را به پلیس سازمان” Talgo اضافه شده است. “این مهر و موم نیروی دریایی در rappelling از هلیکوپتر بلک هاوک و برداشت مردم از خانه های خود و این خنده دار است که من فکر می کنم برخی از مردم در حال تلاش برای به تصویر کشیدن آن را به عنوان چنین است.”

وجود دارد تقدم تاریخی برای این کار ؟

در حالی که نمونه های متعددی از رئیس جمهور ارسال فدرال پرسنل برای کمک به اجرای قوانین در سراسر کشور است و چند دهه پس از یک رئیس جمهور انجام داده است تا با وجود مخالفت از رهبران محلی گفت: لیندسی Cohn, یک استادیار در دانشکده جنگ نیروی دریایی ایالات متحده با تخصص عمران-روابط نظامی.

قبل از این سال آخرین بار وجود دارد که عمده فدرال استقرار در پاسخ به یک مقیاس بزرگ شهری اعتراض 1992 در طول رادنی کینگ شورش در لس آنجلس کوهن گفت. سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش استناد قیام قانون اجازه داده است که او را به ارسال فدرال اجرای قانون و نیروهای نظامی. در آن زمان رهبران محلی با استقبال از کمک. در روز دوشنبه, مجلس رای به اضافه کردن محدودیت به این عمل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استناد آن.

“وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد از یک فرماندار به صراحت گفت: “نمی آیند و به رئیس جمهور ارسال نیروهای فدرال به هر حال” گفت: Cohn. “بسیاری از زمان, اگر مقامات محلی شی فدرال باید مورد احترام است.”

اولیه استثنا شامل 1894 پولمن اعتصاب در شیکاگو کوچک سنگ بحران در سال 1957 و Ole Miss شورش در سال 1962 گفت: Cohn.

با توجه به Olson, آنچه جدید است این است که گسترش اختیارات و وظایف محول شده به سازمان های اجرای قانون مانند گمرک و حفاظت مرزی و وزارت امنیت داخلی. رئیس جمهور با ارسال چند ده افسران از این سازمان به پورتلند.

“دولت فدرال به آرامی انباشته نیروهای پلیس که قرار است به استثنا برای یک منطقه و یا یکی دیگر از منطقه خاص. سپس ما را از خواب بیدار و آنها مرتب انعطاف پذیری به استفاده از آنها را در راه های جدید و مکان های جدید” گفت اولسون. “دلیل خوبی وجود دارد به انتقادی در مورد آن.”

در یک مصاحبه با فاکس نیوز در دوشنبه DHS وزیر چاد گرگ گفت: “من نمی نیاز به دعوت نامه توسط دولت, دولت شهرداران یا دولت و استانداران برای انجام کار ما است. … ما در حال رفتن به انجام است که آیا آنها مثل ما وجود دارد یا نه.”

فدرال ماموران با استفاده از کنترل جمعیت مهمات برای متفرق کردن Black Lives Matter معترضان در خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در روز سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020 در پرتلند سنگ.
نوح برگر آسوشیتد پرس

آن قانونی است ؟

کارشناسان معتقدند که فدرال افسران گسترده اند قدرت به اجرا درآوردن قانون فدرال و دفاع از اموال فدرال در سراسر کشور یا دولت و رهبران محلی express پشتیبانی می کند.

“به شدت در زمینه قانونی وجود دارد تقریبا صفر استدلال برای شهرداران و استانداران به رئیس جمهور ‘شما مجاز به اینجا'” گفت: Talgo.

آنچه مبهم است یا نه پرسنل در پورتلند در حال فراتر رفتن از دفاع از هتفیلد دادگاه فدرال به طور کلی پلیس تظاهرات و اجرای قوانین ایالتی با توجه به Cohn. در حالی که آن را در اورگان قانونی برای آنها را به انجام این کار دولت, قانون نیاز به هر دو که فدرال افسران خود را شناسایی و دریافت گواهینامه از دولت است که آنها به درستی آموزش دیده است. معلوم نیست اگر این مقررات شده اند ملاقات کوهن گفت.

علاوه بر این وجود داشته است مبنی بر اینکه فدرال افسران در پورتلند را بازداشت افراد بدون علت احتمالی. در هر صورت این غیر قانونی خواهد بود گفت: در قانون اساسی محقق رابرت Schapiro یک استاد در دانشگاه اموری مدرسه قانون است.

“من فکر می کنم این نوع مقیاس مداخله فدرال بدون درخواست از دولت و مقامات محلی است بسیار غیر معمول بنابراین این واقعیت وجود دارد مبنی بر اینکه مقامات فدرال در حال نقض قانون اساسی و جدی است” Schapiro گفت.

افسران سخت برای شناسایی. که مجاز است ؟

یکی از حقایق نگران کننده درباره ماموران فدرال در پورتلند است که آنها شده اند به سفر در اطراف شهر در بینام و وانت. علاوه بر این در حالی که حداقل برخی از افسران باید کدهای حرفی و عددی بر روی لباس خود را و مدالها نشان می دهد آژانس های خود را, آن است که بلافاصله روشن خود را بر اساس لباس است که این مأموران اجرای قانون هستند و با توجه به CATO. کارشناسان می گویند وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در این مورد.

جیمز Blumstein استاد قانون اساسی و بهداشت قانون و سیاست در دانشگاه واندربیلت گفت که آن را خوب است برای افسران به نام خود را بر روی لباس خود را برای پاسخگویی اما از سوی دیگر شده اند وجود دارد موارد جدی از سوء استفاده که در آن افسران و خانواده های آنها شده اند doxxed آسيايي و تهدید برای انجام شغل خود را.

“اگر همه از ناگهانی نام خود را در اینترنت می شود, شما می توانید شروع به داشتن یک جمعیت منابع اراذل و اوباش به خانه شما می آیند. من فکر نمی کنم هر فرد معقول و منطقی می خواهم نام خود او در خارج وجود دارد” Blumstein گفت.

اولسون یک دیدگاه متفاوت است. او گفت که ماموران که نمی تواند شناسایی شود بیشتر احتمال دارد به شدت عمل و شکستن قانون با مصونیت از مجازات.

“حتی اگر آن را در حال حاضر قانونی ما باید بپرسید این سوال باید آن را قانونی است ؟” گفت: اولسون.

“اگر شما می خواهید برای جلوگیری از سوء تفاهم است که باعث شود مردم به انتخاب خود به جای دفاع از انطباق آنها نیاز به دانستن حق دور است که یک اقتدار واقعی و درست است که کسی که می خواهد در مبارزه با آنها گفت:” اولسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri