در اینجا یوتا ورزشکاران در حال حرکت به بازی بازی های کالج ورزشی در بورس همه 747 از آنها

سالت لیک سیتی — برای بسیاری از 747 سالمندان از سال 2020 فارغ التحصیلی کلاس که در حال رفتن به رقابت collegiately در بورس آن بسیار معمولی فرآیند استخدام.

ورزشکاران در بسیاری از پاییز و زمستان ورزشی متعهد و امضا و قبل از COVID-19 تغییر تمام ورزشی چشم انداز در حالی که حتی بسیاری از نخبگان بهار ورزشی ورزشکاران امضا در خط خال خال قبل از مارس 12 UHSAA خاموش کردن و همچنین.

برای یک تعداد انگشت شماری از سالمندان از جمله Westlake آهنگ ورزشکار مت Masias که روند استخدام بسیار متفاوت بود در میان همه گیر.

Masias هرگز این شانس را داشتم تا رسمی استخدام مراجعه به وبر دولت قبل از ارتکاب در اواخر ماه مارس است. او در مارس 17 بازدید لغو شد که NCAA تعطیل در فرد استخدام فقط چند روز زودتر. به جای آن از یک مقام رسمی در پردیس دیدار با وبر دولت مربی کربین Talley دانشجو-ورزشکاران به سادگی صحبت در گوشی در حدود 90 دقیقه بعد که هفته.

Masias در نهایت رفت و با او دل و روده و متعهد به وبر دولت هفته بعد اما این نیاز به در نظر گرفتن یک جهش از ایمان داشتن آشنا نیست هر از مربیان آینده و یا تیمی در فرد است. و در حالی که آن را یک تعهد او سپاسگزار برای او نیز نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آنچه ممکن است ام اتفاق افتاده بود ارشد خود را پیگیری فصل نه لغو شده است.

نبود او در هر کالج مربیان’ رادارهای خود junior فصل اما که به سرعت تغییر زمانی که او نوشته شده قوی 800 متر در زمان باز سرپوشیده آهنگ دیدار از فصل در ماه ژانویه. فرض کنید او ادامه داد: به رها کردن آن 400 و 800 بار در طول ارشد خود را در فصل چه کسی می داند چه کالج فرصت ها ممکن است بوجود آمده اند?

یکی از این فرصت های بالقوه آیا در حال حاضر خود را در اوایل این ماه زمانی که او به رقابت در یک مسیر کوچک دیدار با تیم باشگاهی مدال طلای دو و میدانی. پس از دیدار با یک مربی به او نزدیک اما Masias اطلاع او متعهد شد در حال حاضر.

“من تا به حال به آنها بگویید که من تا به حال متعهد به دیگری و من تعجب اگر من می خواهم متعهد کمی بیش از حد زود است. بیشتر من فکر می کنم در مورد آن این است که در آن من می خواهم به این جایی است که من می دانم من قصد دارم به تحت فشار قرار دادند. وبر در حال رفتن به یکی از بهترین اواسط فاصله تیم ها در آسمان بزرگ و شاید ملت” گفت: Masias یکی از 31 پسران آهنگ/cross-country ورزشکارانی که موفق به دریافت یک بورس تحصیلی.

برای بینگهام بازیکن بیس بال اردن قهوه ای, COVID-19 قطعا پیچیده راه خود را به کالج و دو و میدانی.

Right-hander بسیار سخت کار کرده در offseason برای افزایش سرعت و امیدوار بودم به ویترین که این بهار قبل از فصل لغو شد. آن او را مجبور به خلاق خود را به یک فرصت برای رقابت در سطح بعدی.

قبل از همه گیر قهوه ای شده بود در ارتباط با مربیان در مدیریت شرقی — مدرسه او می خواهم در حال حاضر دریافت یک بورس تحصیلی دانشگاهی به.

بدون شانس برای آن دسته از مربیان به دیدن او در زمین شخص او فعالانه ساخته شده یک ویدیو از خود تبادل نظر در اغل گاو یا حشم خود Cottonwood جالب دنی مهر. این ویدئو شامل حدود 30 رزین, نشان دادن انواع چهار زمین.

مدیریت شرقی مربیان تحت تاثیر قرار گرفته بودند و به او پیشنهاد مورد نظر راه رفتن-در نقطه ای که او پذیرفته شده در مارس 11 به او فرصتی برای تحقق رویای خود را از بازی بیس بال کالج.

“این بسیار ویرانگر نمی شود قادر به بازی من ارشد سال; من فکر نمی کنم من می خواهم که قادر به بازی در دانشگاه, اما من تصمیم به نگه داشتن کار و من در گیر شدن با این و آن کار می کرد گفت:” قهوه ای است.

این 11th سال Deseret News منتشر کرده است سالانه لیست دبیرستان ورزشکاران که دریافت ورزشی یا تحصیلی بورس تحصیلی به بازی بازی های کالج دو و میدانی. در این سال 747 ورزشکاران دوم-ترین در دهه گذشته پشت تنها 800 ورزشکاران از سال 2018 است. (ترجیح پیاده روی فایرفاکس نیست منعکس شده در مجموع تعداد ورزشکاران که به دست آورده ایم یک بورس تحصیلی).

پرداخت نمی بزرگ برای برخی از — کتاب ممکن است تنها خود را جبران کند. برای بهترین از بهترین و کامل سوار است که اغلب پاداش خود را برای سال تعهد.

از 747 ورزشکاران که دریافت کمک هزینه تحصیلی در سال جاری 230 خواهد بود حضور در یک دانشگاه بزرگ برای تکمیل در حالی که دیگر 517 خواهد شد تماس های کوچکتر مدرسه به خانه.

برای اولین بار از زمان Deseret News شروع به ردیابی اطلاعات بیشتر دانشجو-ورزشکاران در حال خروج دولت از باقی مانده نزدیک به خانه با 399 برنامه ریزی در رقابت خارج از دولت است.

هریمن به رهبری دولت با 27 دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی و به دنبال آن بینگهام با 23, Skyridge با 22 و فرمونت با 21.

در مجموع 109 مدارس گزارش شده داشتن حداقل یک دانش آموز ورزشکار خواهد بود که رقابت در کالج از 104 سال قبل.

فوتبال اختصاص یک تکه بزرگ از بورس های تحصیلی مثل همیشه با 131 از 393 پسران بورسیه رفتن به بازیکنان فوتبال. مجموع 10 بود بیشتر از سال گذشته اما خجالتی رکورد 152 ورزشکاران از سال 2018 فارغ التحصیلی.

Orem’s Noah Sewell runs past Salem Hills’ Jake Meuter during the 5A football state semifinal game at the University of Utah’s Rice-Eccles Stadium in Salt Lake City on Thursday, Nov. 14, 2019. Orem won 51-14.
اورم نوح Sewell اجرا می شود گذشته سالم تپه ” جیک Meuter در طول 5A فوتبال دولتی نیمه نهایی بازی در دانشگاه یوتا برنج-اکلز در ورزشگاه سالت لیک سیتی در روز پنج شنبه, نوامبر. 14, 2019. Sewell امضا ملی نامه ای از قصد با اورگان است.
کریستین مورفی, Deseret News

در میان بازیکنان نخبه در حال حرکت بر روی سطح بعدی می اورم نوح Sewell (اورگان) گوشه دره ون Fillinger (یوتا) خوان دیگو خاویر کارلتون (یوتا) و Viewmont را الکس هریسون (یوتا).

در همه 7.4 درصد از برآورد 1,760 سالمندان که بازی فوتبال در پاییز گذشته به دست آورده به نوعی از بورس بیشتر از 10 UHSAA تحریم های ورزشی پسران. از 131 ورزشکاران 33 امضا در FBS برنامه های.

به طور کلی مشارکت اعداد برای 2019-2020 سال تحصیلی ارائه شد توسط یوتا دبیرستان فعالیت های انجمن. ارشد برآورد محاسبه شد در 20 درصد از کل مشارکت اعداد. درصد کاهش بود از 27 درصد از سال های گذشته پس از نزدیک تجزیه و تحلیل داده ها.

در مجموع 71,852 ورزشکاران شرکت کننده در ورزش دبیرستان این مدرسه سال در دو و میدانی UHSAA در خارج از کشور تا 5,400 از سال قبل است. چوگان سرپهن اختصاص بخش بزرگی از آن پرش به 2,777 ورزشکاران شرکت کننده در چوگان سرپهن قبل از فصل لغو شد.

بهار ورزش اختصاص 28,172 از آن دسته از ورزشکاران که هرگز فرصتی برای دیدن این فصل رسیدن به یک نتیجه گیری به دلیل COVID-19.

شرق مربی تیم فوتبال براندون Matich گفت: او همیشه تنش به بازیکنان خود که دانشگاهیان باز خواهد شد تا بسیاری از فرصت های بیشتر برای رقابت در سطح بعدی.

“ما موعظه تمام وقت نمرات و فوتبال در حال رفتن به وسیله نقلیه خود را برای رسیدن به دانشگاه و این چیزی است که ما با قرار دادن یک تمبر در برنامه ما به طوری که هر بچه یک شانس برای رفتن به دانشگاه صرف نظر از استعداد سطح” گفت: Matich.

در حالی که فوتبال تولید شده ترین بورس های تحصیلی با 131 بازی بیس بال بيشترين درصد ورزشکاران خواهد شد که رقابت در سطح بعدی با 73 630 برآورد سالمندان در حال حرکت بر روی سطح بعدی.

پسران بسکتبال تولید 49 بورس تحصیلی ورزشکاران در این سال به دنبال فوتبال با 39 و آهنگ/صلیب کشور با 31.

برجسته بسکتبال استخدام در حال مشاهده آسمان را ماسون Falslev (یوتا) و فرمونت را Dallin سالن (BYU). Wasatch آکادمی که رقابت به طور مستقل تولید پنج کمک هزینه تحصیلی ورزشکاران لئوناردو Colimerio (Fresno State) مایک ساندرز (Cincinnati), Richie ساندرز (BYU), Mady سیسوکو (ایالت میشیگان) و کالیب Lohner (TBD).

برخی دیگر از خیمه پسران استعداد است که به دست آورده بورسیه شدند و تنها قله اردن تیفانی (تنسی شنا) افق توماس Boyden (استنفورد آهنگ/cross-country) و بینگهام را Kyle Keyes (Oregon State بیس بال).

Mountain View High School’s Mia Wesley, photographed in Orem on Wednesday, Dec. 4, 2019, is the Deseret News Ms. Volleyball for 2019.
کوه مشاهده دبیرستان میا وسلی, عکس در اورم در چهار شنبه, دسامبر. 4, 2019 است Deseret News خانم والیبال برای 2019. وسلی امضا ملی نامه ای از قصد با پورتلند.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

در دختران به سمت فوتبال و سافتبال یک بار دیگر تولید بالاترین درصد دانش ورزشکاران

فوتبال به رهبری راه را با 108 دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی با 34 از کسانی که ورزشکاران به عنوان بخش 1 برنامه. سافتبال تا به حال 61 ورزشکاران کسب درآمد بورسیه با اکثریت گرفتن فرصت های کوچکتر در مدارس به عنوان تنها شش در حال رفتن به بخش 1 برنامه.

در میان برتر فوتبال signees هستند آمریکن فورک را Ragan فولر (یوتا) و اسپرینگویل تارا وارنر (BYU).

بسکتبال تا به حال یکی دیگر از قوی مشروط از ورزشکاران کسب درآمد بورسیه به عنوان 52 دختران امضا کردند. شمال اجلاس karen n مک کوئین امضا شده با یوتا و عناوین که قوی کلاس.

والیبال تا به حال 58 ورزشکاران نشانه ای در سطح سوم-اکثر بیش از 10 سال گذشته است. میان بالا signees در حال کوه مشاهده میا Wesley (پرتلند) و پلزنت گروو را Bryton اسقف (UVU).

Lehi High School’s Anna Martin, left, finished in first place in the girls varsity cross-country race at the Park City Invitational at Quinn’s Junction Sports Complex on Friday, Sept. 27, 2019. Morgan Jensen of Alta, right, finished second.
لحی دبیرستان آنا مارتین چپ به پایان رسید و در وهله اول در دختران تیم اول دانشگاه یا دانشکده متقابل نژاد در پارک شهر دعوتی در کوین اتصال مجموعه ورزشی در جمعه سپتامبر. 27, 2019. مارتین امضا ملی نامه ای از قصد با BYU.
چاک بال Deseret News

دختران پیگیری و صلیب کشور تولید 45 کمک هزینه تحصیلی ورزشکاران با اورم, ستاره فیلم سکسی ریموند لحی را آنا مارتین و سرو در شهرستان Mayci Torgerson برجسته این گروه با هر سه عنوان به BYU.

برخی دیگر از خیمه استعداد برای دختران Cottonwood است اما واکر (کانزاس شنا), Timpview را Rachel Oyler (BYU شنا) و مس تپه’ Makaiya گومز (یوتا softball).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de