مسابقه برای نمایندگان

آیووا دموکراتیک حزبی است Feb. 3 و تلاش برای نمایندگان در این مسابقه می تواند وزش نسیم تا اینکه تصمیم گرفت در خود کنوانسیون در اواسط ماه جولای. در سال 2016 نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون نیست آمار تعداد سحر و جادو برای نمایندگان تا ژوئن 8.

2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد انتخاب شده توسط نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها که برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه 13-16 در Milwaukee, Wisconsin.

در سال 2016 کالیفرنیا اولیه برگزار شد ژوئن 7, نزدیکی پایان مبارزات انتخاباتی. در این سال در کالیفرنیا 415 نمایندگان در خطر است, در سه شنبه 3 مارس.

ملی نامزد کنوانسیون است در این مراسم که در طی آن این حزب رسما انتخاب آن نامزد. نمایندگان افراد انتخاب شده برای نشان دادن دولت خود را خاک یا دموکرات در خارج از کشور در این کنوانسیون.

در این سال وجود خواهد داشت 4,750 نمایندگان: 3,979 متعهد نمایندگان و 771 اتوماتیک نمایندگان — به نام superdelegates.

به نفع نامزدی حزب دموکرات یک نامزد ریاست جمهوری باید از حمایت اکثریت نمایندگان متعهد در اولین رای گیری: 1,990.

کنوانسیون تاریخ

جمهوری خواه Aug. 24-27Charlotte کارولینای شمالی

دموکراتیک جولای 13-16Milwaukee ویسکانسین

میانجیگری کنوانسیون

نمایندگان باید در رای دادن به نامزد خود را هنگامی که و اگر یک کاندیدای واحد ندارد اکثریت نمایندگان revotes ادامه خواهد داد تا زمانی که یک نامزد برنده است.

دموکراتیک برنامه

در این سال وجود خواهد داشت 4,750 نمایندگان.

متعهد نمایندگان تنها

مارس 3: فوق العاده سه شنبه 1,357 نمایندگان در خطر است,

با کالیفرنیا و تگزاس برگزاری مقدماتی در سه شنبه بیش از یک سوم از جمعیت ایالات متحده انتظار می رود که برای رای دادن در این روز است.

تاریخی توجه داشته باشید: برنده 17 از 18 روز سه شنبه بین سالهای 1984 و 2016 برنده خود و یا حزب خود را نامزد.

نامزد حزب دموکرات جمع آوری کمک های مردمی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مطرح کرده است $165 میلیون. در اینجا چیزی است که دموکراتیک داوطلبان جمع آوری شده در میلیون ها نفر از Jan. 28

توجه داشته باشید: مایکل بلومبرگ جمع آوری کمک های مالی بالغ را شامل می شوند نیست. بلومبرگ ، 77, اتحاد برآورد خالص ارزش بیش از 50 میلیارد دلار و وارد مسابقه در نوامبر سال 2019.

منبع: آسوشیتد پرس از واشنگتن پست دموکراتیک ملی حزب دموکرات کمیته ملی BallotPedia فاکس نیوز,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im