در اینجا چگونه اولین رویداد ورزشی در آمریکا با طرفداران پس از مارس کار خواهد کرد

سالت لیک سیتی — ایالت یوتا بسیار زیادی شده است در تقاطع ورزش جهان و coronavirus همه گیر و دیگر رویداد مهم به تساوی دو چیز با هم برگزار خواهد شد در کندوی عسل دولت بعد از ظهر روز شنبه.

در مقابل پس زمینه افزایش coronavirus مورد شمارش و پزشکان شفاعت جمعه با مردم به پوشیدن ماسک ورزشگاه ریو تینتو در سندی را میزبان اولین رویداد ورزشی در ایالات متحده به طرفداران در غرفه وقتی واقعی پادشاهان USL قهرمانی را در سن دیگو وفادار SC.

در حالی که ورزشگاه را نمی توان در نزدیکی ظرفیت آن بیش از 20 ، 000 نفر به 5,300 باشید.

چگونه آن کار خواهد کرد ؟ این باشگاه مشخص شده دقیق پروتکل برای gameday عملیات که شامل الزامی است که طرفداران پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز زمانی که غذا خوردن در صندلی های خود استادیوم صندلی و سطوح در حال ضد عفونی و ضد عفونی کننده دست چوب لباسی قرار می گیرد در اطراف ورزشگاه.

علاوه بر این وجود خواهد داشت بهنگام ورود به ورزشگاه مستقر در محل با پایین نیمی از هر بخش دعوت به ورود به ورزشگاه 60 دقیقه قبل از کیکآف و نیمه بالای 30 دقیقه قبل (طرفداران خواهد بود اجازه ورود به ورزشگاه هر زمان پس از خود را به گروه دعوت شده است را وارد کنید).

امتیازات در دسترس خواهد بود اما تعیین شده خاص همبستگی به صندلی محل و خطوط را پیش تعیین شده حداکثر با طول شش فوت از فضا در بین مردم به حفظ فاصله اجتماعی. هیچ نقدی پذیرفته می شود.

در داخل ورزشگاه و دو صندلی در راهروی نمی خواهد که طرفداران. در پایان مسابقه هواداران را ترک صندلی خود را در یک پیش تعیین شده سفارش با ردیف بالا از هر بخش ترک و ushers کار خواهد کرد و راه خود را از پایین این بخش است.

“کارکنان ما کار کرده مجدانه به منظور توسعه یک طرح جامع است که تضمین می کند که ما باید یک محیط امن و سالم و محیط سرگرم کننده برای طرفداران ما در حالی که تجربه یک بازی بزرگ در ورزشگاه ریو تینتو” املاک نمک دریاچه ارشد کسب و کار افسر اندی Caroll در بیانیه ای گفت که این بازی اعلام شد. “سلامت و ایمنی بازیکنان ما طرفداران کارکنان و جامعه شده است اولویت در طول روند ما در به دنبال راه حل های خلاقانه با خیال راحت به ما باز ورزشگاه را به طرفداران.

با امن فاصله بین صندلی ها و دیگر اقدامات ایمنی در محل ما مفتخر و هیجان زده به استقبال طرفداران ما به عنوان پادشاهان بازگشت به میدان در دفاع از خود USL عنوان قهرمانی. ما بسیار سپاسگزار برای این متفکر و ثابت رهبری است که ما باید در سالت لیک کانتی و در سراسر ایالت یوتا دولت در ارائه این فرصت است.”

در میان پادشاهان بازیکنان وجود دارد به طور کلی احساس شور و هیجان در مورد این فرصت را به بازی برای اولین بار پس از آوریل 7 بود که این تیم فصل بازکن. آنها به آرامی ساخته شده است تا به تمام تمرین تیم در طی چند هفته شده اند و قادر به همه با هم برای حدود دو هفته در حال حاضر.

“این است که یک زن و شوهر دشوار ماه به خصوص برای ورزشکاران, من می توانید تصور کنید اما ما خوشحال هستیم که در نهایت به عقب انجام آنچه که ما عشق” رو به جلو کریس Bermudez گفت.

اضافه شدن هافبک سام براون: “من می خواهم بگویم من فکر می کنم هر کس فقط هیجان زده فقط به نوع بازگشت به آن و به بازی دوباره بازی.”

که گفت: وجود رشته های مختلف احساسات در مورد چشم انداز از طرفداران که در حضور و غیاب.

“این شگفت انگیز است, بدیهی است از آنجا که ما اولین کسانی هستند که وجود دارد قطعا رفتن به یک مقدار زیادی از چشم در این مسابقه…ما به اندازه کافی خوش شانس را به بازی در مقابل طرفداران” Bermudez گفت.

قهوه ای تا به حال کمی بیشتر اندازه گیری چشم انداز.

“من فکر می کنم بسیاری از بچه ها اعتماد باشگاه به عنوان دور به عنوان آنها به دنبال پروتکل,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد که مراحل تاسیس شده اند به اطمینان حاصل شود که هر دو طرفداران, طرفداران بازیکنان و کارکنان امن هستند و نه عصبی یا اضطراب در مورد پتانسیل چیزی اشتباه رفتن. ما باید منتظر بمانید و ببینید چه اتفاقی می افتد اما من فکر می کنم بچه ها خوب خواهد شد با آن است.”

روز شنبه مسابقه است برای شروع در 2 p. m. MT و آن را به هوا در ESPN Deportes. این اولین بار است که از 15 بازی پادشاهان بازی را از طریق Oct. 4. اما دو برگزار خواهد شد در برابر هر دو ال پاسو لوکوموتیو FC, Colorado Springs, Switchbacks FC و نیومکزیکو, ایالات به عنوان لیگ با هدف محدود کردن سفر است.

پادشاهان’ جولای 18 بازی مقابل کلرادو اسپرینگز نیز خواهد بود بازی در ورزشگاه ریو تینتو و این تیم باقی مانده صفحه اصلی بازی در حال برنامه ریزی برای خانه معمول زمینه Zions بانک ورزشگاه در هریمن. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود اگر طرفداران خواهد بود بستری بازی های فراتر از روز شنبه.

در حالی که دفاع از خود را 2019 عنوان قطعا خواهد آمد در مد های مختلف آن را در بازیکنان ذهن به عنوان بازی از سر گرفته است.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما یک هدف در پشت ما از سال گذشته و از ساخت اجرا کردیم” براون گفت. “ما می دانیم که انتظارات و ما می دانیم چه فکر می کنم تیم ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>