در اینجا چگونه ما بازسازی اقتصاد

شده است چند هفته پس از والری دچار یک کابوس است. پس از به خواب رفتن به جای به طور ناگهانی پیدا کردن خودش در یک فروشگاه مواد غذایی شمارنده وارسی بدون پول به عنوان اتفاق افتاده است به طوری که اغلب در گذشته و یا تحت بازداشت برای عبور از خطوط دولت برای پیدا کردن سرپناه فرزند را با او در خواب به سادگی از پرواز, سفر, تنهایی در آرام زمینه و خواندن.

ماه گذشته والری گرفتار در قبض برق. او پرداخت برخی از بدهی نوک سخاوتمندانه برای تحویل مواد غذایی و, برای اولین بار در شش سال, واریز پول به حساب پس انداز. در ماه ژوئن او به پسرش “بهترین تولد زندگی خود” مقدار کمی بدون هزینه برای یک تخته دارت سرپوشیده مینی ترامپولین یک جعبه “جنبشی شن و ماسه” و لگو Minifigures برای او و برادرش.

در سن 48 و به تازگی طلاق گرفته والری که خواست ناشناس بماند در این مقاله این است که بالا بردن او دو پسر به تنهایی در اعلام درآمد از $19,270 هر سال در یک شهر کوچک در اواسط دره هادسون یک ساعت در شمال شهر نیویورک است. او یکی از برخی از 39 میلیون نفر در ایالات متحده که خود را از دست داده معیشت به Covid-19 همه گیر در این بهار. او می تواند به استطاعت او هزینه و هدیه برای فرزندان به این دلیل که دولت فدرال چیزی نادر و شگفت انگیز: در پاسخ به توده بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر آن را به کسانی که شغل خود را از دست اضافی 600 دلار در هفته حمایت مالی به ماندن در خانه و کمک به آنها برای پوشش هزینه های زندگی.

این هفته اما چهار ماه دوره فدرال همه گیر جبران بیکاری مندرج در مراقبت عمل (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) منقضی خواهد شد و پرداخت آن متوقف خواهد شد. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را برای عموم در نظر گرفته شده کاهش مزایای بین $200 و 400 دلار در هر هفته و ارسال دور دیگری از 1200 دلار محرک چک به مالیات دهندگان. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان داده که هیچ ضرورت برای افرادی مانند والری که ایستاده به از دست دادن 50 تا 85 درصد از درآمد خود را.

“من هیچ نظری ندارم آنچه که من قصد دارم به انجام,” او به من گفت که بیش از این گوشی در اواسط ماه جولای. “من وحشت زده شروع به تمیز کردن AirBnBs دوباره. من واقعا نمی باید انرژی و من عصبی شده بود در فضای که در آن مردم از شهر نیویورک شده است. من می ترسم به این ویروس در خانه به فرزندان من است.”

والری نیست که تصور کنید آنچه در آن مانند به قرارداد COVID-19. هر چند او مراقب باشید به نگه داشتن او فاصله از مردم را به شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت او می گوید او گرفتار این ویروس به نحوی در ماه آوریل است. به عنوان او منتظر برای بازیابی پسران در سنین 11 و 12 در زمان مراقبت از مادر خود و هر یک از دیگر. او سخاوت در او تولد فرزند نیز با تشکر از شما به هر دو آنها را به صورت پله تا زمانی که او نمی تواند خود را حفظ خانه و آینده او نامشخص است.

“من 12 سال پخته شده و در زمان مراقبت از تمیز کردن به عنوان بهترین او می تواند” او گفت:. “او نگه داشته ما شناور است. کودکان نباید به این نوع از مسئولیت اما آنها بود. آنها وحشت زده بودند و آنها هرگز اجازه دهید آن را نشان می دهد تا پس از من است.”

دوازده سال پیش والری ترک شغل خود را در آی بی ام دارایی های فکری و تقسیم اموال به مراقبت از اولین فرزند او به دنیا آمد مبتلا به اوتیسم و چهار بیماری های ژنتیکی که از آن به اشتراک گذاشته شده توسط برادر کوچکترش. پسران می تواند واکنش های آلرژیک به عطر و عرق او می گوید:. والری homeschools پسران و صرف بین پنج تا شش ساعت در هر روز آماده سازی مواد غذایی است که نمی خواهد آنها صدمه دیده است. او به طور منظم آنها را برای قرمز و نشانه های دیگر است که یک نوع “سکوت” آنافیلاکسی در جریان است در بدن خود را.

پسران می دانند که خود را در شرایط شکننده هستند. پس از همه گیر شروع به آنها را به حال کابوس که آنها قبل از جمله مورد پایان جهان است.

“آنها سالم کودکان و نوجوانان است که پزشکان که درمان این اختلالات تا کنون دیده اند بنابراین من حق انجام کاری” او مخابره افتخار است. “من به طور مداوم به دنبال, اما در حال حاضر من کار کرده اند مناسب ‘کار’ از سال 2007 بنابراین من اساسا بیکار.”

پسران می دانند که خود را در شرایط شکننده هستند. پس از همه گیر شروع به آنها را به حال کابوس که آنها قبل از والری می گوید: از جمله در مورد پایان جهان است.

“من مرد بزرگ صحبت نمی کنم برای من به همان اندازه” والری گفت. “او می گوید: ‘وجود دارد برخی از چیزهایی که من نیاز به نگه داشتن فقط برای من و من کاملا با آن موافقم. یک کمی من هرگز وحشتناکی بیان شفاهی, اما او را بیشتر عاطفی و نیازمندان است. او درخواست به صرف زمان بسیار زیادی آغوش گرفتن و خواندن و تظاهر به سقوط بسیاری است. آن را فقط نمی خواهم او را به انجام این کار است.”

والری زندگی در یکی از بسیاری از مکان ها در ایالات متحده که در آن مردم خود سازمان در کمک های متقابل عملیات برای کمک به یکدیگر برای زنده ماندن از طریق این بیماری همه گیر. او بر نام این گروه به تحویل تجویزی داروها و لوازم پزشکی و خدمات بهداشتی و اما قبل از همه گیر او به ندرت به دنبال کمک از همسایگان خود است.

“من نمی زحمت مردم,” او گفت:. “من فقط شکل است که هر کس در حال رفتن از طریق خود shitshow و من سعی کنید از طریق هر روز به عنوان بهترین من می توانم.” هنگامی که او واقعا نیاز به کسی برای صحبت کردن با او تماس پدرش یک “فوق العاده روشن و بصری و روشنگری” بازنشسته blue-collar worker که زندگی در غرب و چه کسی او را پسران عشق ورزیدن است. بازداشت قوانین جلوگیری از او را از سفر به دور است که مورد نیاز خواهد بود به زندگی با او و یا او را خواهر, از این رو, او را تکرار کابوس در مورد بازداشت برای عبور از خطوط دولت است.

در غیاب یک راه امن برای کار و کسب درآمد, والری و پسران او نیاز هفتگی $600 فدرال پرداخت و یا برخی از بخش بزرگی از آنها را به تمدید می شود به منظور زنده ماندن.

“من فکر نمی کنم یک امید وجود دارد در جهنم از آن اتفاق می افتد,” او گفت:. “اما من فکر می کنم که آنها باید آن را گسترش دهد به حداقل پایان ژانویه 2021. من در تمام طرح های پیشنهادی برای آنچه که می تواند اتفاق می افتد. من خامه ای اخبار بسیار به آرامی و از منابع خاص. من فکر می کنم آنها باید به هر کس جهانی درآمد; $40,000 یک دیوانه کلاه که من تو را دیدم که اطراف پرتاب شده و به صورت تصادفی اما در نیویورک است که هیچ چیز. به خصوص برای خانواده های تک خانواده. من می خواهم برای دیدن پول مالیات ما رفتن به سمت حمایت از مردم قادر به انتخاب در مورد پس انداز و نداشتن ترس و وحشت با یک ماشین حساب در فروشگاه مواد غذایی. و یا قادر به درمان کودکان خود را به چیزی است که در این زمان فوق العاده ای.”

“من باید فکر می کنم آنها به طور کامل از لمس و واقعی شیاطین. چرا که آن را احساس می کند مانند آنها ممکن است شیاطین است.”

والری

“بچه ها نباید از رفتن به مدرسه” او ادامه داد. “من حتی نمی تواند رفتن به اداره تامین اجتماعی و دریافت نام من کارت امنیت اجتماعی تغییر به نام ازدواج. من فکر کردم من باید قادر به انجام این کار. میله ها باز هستند.’ اما من نمی توانم. آنها به ما اجازه دسترسی به امنیت اجتماعی کارکنان دولت به صورت فوری کسب و کار به دلیل آنها در حال حمایت از آن دسته از کارکنان است. اما آنها ارسال کودکان به مدرسه مانند قربانی بره بنابراین پدر و مادر زنبور کارگر کار می کنند دوباره و gazillionaires غنی تر است. این وحشتناک است.”

“من فکر می کنم که این سیاستمداران را درک نمی پیامدهای اقدامات خود را به خاطر آنها از چنین امتیازی در این مرحله” او به این نتیجه رسیدند. “آنها شده ایم به ساخت بیش از یک سال 100.000 دلار و گرفتن رشوه از همه جا و آنها را به شغل های بزرگ به انتظارنشسته بودند تا پس از وقت خود را در کنگره است. من فکر می کنم آنها به طور کامل از لمس و واقعی شیاطین. چرا که آن را احساس می کند مانند آنها ممکن است شیاطین است.”

در اواخر ماه مارس در مدت کوتاهی پس از همه گیر فوران در ایالات متحده دوست من پیتر Frase چاپ مقاله در Jacobin هشدار که هر دو حزب نخبگان حاکم خواهد هر چه زودتر قربانی کردن زندگی مردم از اجازه می دهد تا یک پاسخ دولت به این بیماری همه گیر به کاهش قدرت خود را به سود. چهار ماه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه تنها موفق به پایان دادن به این بیماری همه گیر; نرخ COVID-19 عفونت و مرگ و میر هستند خونتان به عنوان متحده و کسب و کار دوباره و دوباره و وحشت مردم آسیب پذیر بودن مجبور به بازگشت به کار.

در علاوه بر این به کمک به مردم پرداخت صورتحساب خود را و ایمن ماندن با ماندن در خانه به $600 هفتگی فدرال همه گیر جبران بیکاری شده است تاسیسات برای ایالات متحده کسب و کار بیش از حد. هزینه های مصرف کننده — نقدی ما را صرف در مواد غذایی, انرژی, سرگرمی و tchotchkes ، — یک راننده کلیدی اقتصاد کشور است. برای هر سه دلار مصرف کنندگان صرف قبل از همه گیر فوران آنها صرف فقط دو دلار تحت مستند. شرکت ها و کسب و کار دست پاچه و دولت در زمان عمل. آن گذشت مراقبت عمل می کنند که در میان چیزهای دیگر به سادگی قرار دادن پول نقد به دست دهها میلیون نفر از بیکاران. اواخر ماه ژوئن هزینه های مصرف کننده بازگشت به درون چند نکته قبل از همه گیر سطوح. (قابل پیش بینی مردم فقیر — که باید صرف پول خود را برای زنده ماندن — در حال گذراندن نزدیک به قبل از همه گیر سطح از ثروتمند مردم است.)

1529px-Eleanor_Roosevelt_at_Works_Progre

به عنوان یک به طور کلی محرک سپس $600 هفتگی همه گیر بیکاری پرداخت نمی شد و فقط یک راه نجات برای مردم نیازمند است. نگهداری آنها کسب و کار شناور به مردم صرف منافع خود را به اقتصاد است.

با مشخصه ظلم و ستم جمهوری خواهان در تلاش برای جلوگیری از این مزایا را از رسیدن به افراد بیکار. به عنوان اگر پارچه از جامعه شد که از هم جدا سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام شکایت کرده است که متوسط نرخ بالای بیکاری پرداخت خواهد به مردم آزادی به رد گزارش به تهدید کننده زندگی شغل در ازای دستمزد فقیر و خواستار پرداخت می شود کاهش می یابد. نادیده گرفتن این واقعیت است که بیکاری قوانین جلوگیری مردم از جمع آوری مزایای اگر آنها به نوبه خود یک شغل به دلیل حقوق پایین گراهام بعد توجیه: “اگر به شما پرداخت کسی که 23 دلار در ساعت به کار آنها در حال رفتن به شما را بر روی آن… شما نباید بیشتر پرداخت می شود نرخ بیکاری از شما در کار است.”

اما سناتور برنی ساندرز مبارزه برای بیکاران خود را با استفاده از قلدر منبر به عموم shame جمهوری خواهان مانند گراهام و تهدید به توقف عبور از مراقبت عمل می کنند. صاحبان کسب و کار و سرمایه داران می توانید با تشکر از سوسیالیستی خود را برای بهبود درآمد.

به جای حفظ این پشتیبانی حیاتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و محافظه کاران در کنگره در حال آماده به آن را بیرون بکشد از زیر مردم و کسب و کار است که به سختی ایستاده است. “اقتصاد قصد بازگشت به رکود اقتصادی است که به احتمال زیاد اگر ما سرد و ترکیه برش اضافی مزایای بیمه بیکاری,” مودی تجزیه و تحلیل اقتصاددان ارشد علامت زندی گفت: ثروت در اواخر ماه ژوئن. علاوه بر این سیاستمداران محافظه کار و صاحب نظران در حال ناله بیش از برخی از نوع از تصور بی عدالتی از آنجا که دو سوم از 25 میلیون نفر از دریافت 600 دلار پرداخت هفتگی در حال گرفتن پول بیشتر از کارفرمایان خود را به آنها پرداخت می شود — 34 درصد بیشتر در میانه. (“درآمد شخصی رز [بیش از] 9 درصد در آوریل و مه سال جاری” نوشت: تحلیلگر اقتصاد داگ Henwood.)

این سیاستمداران عصبانی که بیکاری برنامه است که در واقع کمک به مردم نیازمند است. و این نه فقط جمهوری خواهان که مشکل است. در کلرادو فرماندار دموکرات Jared پلیس توجیه تصمیم خود را به اجازه صاحبخانه به اخراج بیکاری مردم در این بیماری همه گیر به سادگی با این ادعا که “مردم به طور کلی باید پشت در محل کار و کسب درآمد پول” — با وجود این واقعیت است که بیکاری در حال افزایش است در دولت است.

محافظه کاران هستند و نه فقط به دنبال بریده بریده مزایای بیکاری. آنها همچنین کار به کارفرمایان سپر از تهدید از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط کارگران که بیمار با Covid-19. دو کنگره حزبی مترقی کارکنان هشدار داد که سیاست جدید “آن را تقریبا غیر ممکن به شکایت شرکت های بزرگ برای Covid-19-مربوط به دعاوی حقوقی توسط کارگران [و] به کارفرمایان یک پاس رایگان به دست انداختن کارگر قوانین ایمنی.”

بیکار بودن است که به سادگی نمی تعطیلات رایگان طاقت فرسا الزامات قانونی خطر و تهدید به مجازات از دولت است. به عنوان روزنامه نگار دیوید sirota را از دست نوشت به تازگی بیکاری “کارگران می تواند به شدت تحریم برای تلاش برای جمع آوری مزایای اگر آنها جرات روشن کردن هر کار مهم نیست که چقدر ضعیف پرداخت می شود و یا خطرناک است.” در بسیاری از موارد “بیکاری سیستم در حال حاضر راه اندازی به انکار منافع در هر فرصت می گوید:” میشل همیشه از ملی قانون استخدام موسسه با نرخ اشتباه به نفع انکار تقریبا دو برابر بیش از دهه گذشته است.

با توجه به میشیگان رادیو عمومی میشیگان خودکار سیستم های کامپیوتری “به دروغ متهم بیش از 40 ، 000 نفر از متقلبانه ادعا مزایای بیکاری” بین سال های 2013 و 2015. پس از جمهوری خواهان در زمان کنترل دولت در سال 2011 مردم متهم به جمع آوری مزایای پس از امتناع از یک پیشنهاد شغلی را می توان مجبور به بازپرداخت چهار برابر مقدار پول آنها را دریافت و به علاوه 12 درصد بهره.

رئیس علمی توجیهی برای پایان دادن به پرداخت می آید از یک گروه سه نفره از دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان — دانشگاهیان که تصمیم گرفت که مهم ترین کمک آنها می تواند به رفاه عمومی در این زمان خطر بود به مورد مداقه قرار دادن مقدار زیادی از پول استفاده می شود برای کمک به مردم فقیر. این ادعا دو بار در ماه مه خود را روی کاغذ که آنها “هیچ پایه” چقدر حمایت غیر ارادی بیکار باید دریافت آنها با اینحال ارائه شده ضد کارگر سیاستمداران و صاحب نظران دانشگاهی با پوشش دادن به سخنرانی های عمومی به عنوان اگر مشکل اصلی دولت و همه گیر اقتصادی پاسخ این است که مردم فقیر باید کمی با پول آن به زندگی خود را قابل تحمل است.

در مقابل این بندگان غنی نیست با انگیزه به کنایه با صدها میلیارد دلار است که مراقبت عمل کلوخ به سوی شرکت های میلیونرها و میلیاردرهای; و نه آنها سوال فدرال رزرو از سیاست های ارائه “پی در پی” حمایت از وال استریت اما نه کار افراد و نهادهایی که از آنها بهره مند شوند.

به دفاع از $600 بیکاری پرداخت که هر دو از نظر اخلاقی و اقتصادی لازم است که برای مراقبت عمل کافی است که راه حل مشکلات اقتصادی است. و نه می گوید Pavlina Tcherneva دانشیار استاد اقتصاد در کالج بارد و یک محقق در, مالیات, اقتصاد, موسسه و مشاور برنی ساندرز 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی است که حزب دموکرات به رهبری قهرمانان عمل می کنند که گسترش پرداخت از طریق ژانویه 2021 اگر جمهوری خواهان مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آن حمایت خواهد

آنچه که اتفاق می افتد به والری و ده ها میلیون نفر از مردم دیگر اخراج گذاشته و یا از دست دادن مزایای بهداشت و درمان یا مسکن است که به سادگی “طبیعی” — از آن است که قابل پیش بینی و قابل پیشگیری در نتیجه تثبیت سیاست های دولت است. جایگزین شناخته شده است و کار مردم, سازمان, فعالان و رای دهندگان باید آنها را کشف و نیروی آنها بر سیاستمداران و دولت اگر جامعه و زندگی هستند به وخامت بیشتر تحت فشار از همه گیر یک تقلب اقتصاد و بدتر تعمیم ترس است.

دکتر Tcherneva مطالعات تاثیر بیکاری بر رشد نابرابری درآمد و بهداشت عمومی و صرفه جویی مردم از مشکلات که در انتظار والری تمرکز کار خود را. در مورد یک شغل تضمین کند که او با انتشار این تابستان Tcherneva توضیح می دهد که چگونه دولت فدرال می تواند با ارائه یک زندگی-دستمزد کار به هر کسی که می خواهد یک.

آنچه در زیر یک ویرایش متن گفتگوی ما در مورد آنچه که این بیماری همه گیر بیکاری پرداخت معنای اقتصاد و چگونه ایالات متحده می تواند با تصویب یک کار را تضمین کند.

چگونه این هفتگی بیکاری در اقتصاد تاثیر می گذارد? آن حق عمل ؟

همه متمرکز شده است که چگونه بیمه بیکاری برنامه ارائه درآمد بیشتر برای بسیاری از مردم و بحث این است که آیا ما باید آن را حفظ کند یا نه. اما مشکل واقعی این است نه بیمه بیکاری. مشکل واقعی این است که پایین بودن حقوق و دستمزد در اقتصاد ما. این مسئله اساسی است که شغل و چگونه پرداخت ضعیف هستند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تقریبا نیمی از کارگران در ایالات متحده آمریکا کسب کمتر از 15 دلار در ساعت است. که بسیار بسیار سطح پایین تولید درآمد. طبقه واقعا پایین سنگ. بیمه بیکاری ناکافی است و این کار در حال حاضر ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر می شود اضافی اخراج و دیگر اثرات موج دار شدن. من صحبت کردن در مورد ورشکستگی مردم قادر به پرداخت صورتحساب خود را عرض سازندگان ،

برای جلوگیری از این چیزهایی از این اتفاق دولت تصمیم به استفاده از این یک بار افزایش 600 $هفتگی پرداخت و آن را درست انجام دهید. آن را واقعا خوب است در سیاست. در واقع آن نوک فلس نسبت به حداقل مزایای کارگران! که سود نه یک ضعف. شما باید به درک که بازار در حال حاضر بسیار اریب است و ما در حال حاضر چنین فراری نابرابری بنابراین با استفاده از متوسط کارگر درآمد برای محاسبه چقدر ما باید به هر بیکار کارگر به عنوان یک مکمل کوچک بود ایجاد توازن. من نمی خواهم به oversell آن است. فدرال بیمه بیکاری است که واقعا فقط یک گروه کمک یک پچ.

خوب. بنابراین در حال حاضر ما باید برای تصمیم گیری چه باید بکنید بعد. عمده طرح های مشکل ساز هستند.

اول دموکرات ها می خواهند به تمدید بیمه بیکاری افزایش می دهد. که همه به خوبی و خوب است. اما آنها واقعا به هیچ چیز دیگری برای ارائه. به خاطر سپردن است که مسئله واقعی شغل و حقوق و دستمزد بیایید فکر می کنم به رکود بزرگ. FDR قرار دادن یک حداقل دستمزد در محل و چند سال بعد ترومن دو برابر آن است. این است که مرتب کردن بر اساس چیزی که ما باید به فکر می کنم در حال حاضر انجام. اگر ما فدرال حداقل دستمزد $7.25 در هر ساعت ما را به حداقل دو برابر آن را به 15 دلار در ساعت است. اما هنوز هم نمی تواند به اندازه کافی. ما هنوز هم بیکاری توده. بنابراین ما نیاز به یک سیاست است که ایجاد شغل. دموکرات ها باید دفاع ادامه داد: بیمه بیکاری, اما آنها به چیزی دیگری نیز هست.

“FDR قرار دادن یک حداقل دستمزد در محل و چند سال بعد ترومن دو برابر آن است. این است که مرتب کردن بر اساس چیزی که ما باید به فکر کردن در مورد انجام در حال حاضر است.”

Pavlina Tcherneva دانشیار استاد اقتصاد در کالج بارد

در حال حاضر جمهوری خواهان از سوی دیگر اصرار دارند که ما باید برای حذف بیکاری پرداخت زیرا آنها disincentivize مردم از کار. البته این بی رحمانه است راه مقابله با بیکاری توده. آن می گوید: “اجازه دهید فقط نگاهی به دور از حمایت کمی که مردمی را به طوری که آنها می توانید بیرون بروید و به دنبال شغل است که وجود ندارد.” مهم نیست که چگونه بسیاری از مشوق آنها سعی می کنند برای ایجاد و یا چقدر تلاش آنها برای تنبیه مردم را به تسلیم: مردم نمی خواهد پیدا کردن شغل است که وجود ندارد و کارهایی که وجود دارد نمی تواند به خوبی پرداخت می شود.

این مقاله توسط دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان پشتیبانی بی رحمانه دیدگاه شما توصیف.

بله. آنها می گویند توزیع پرداخت با مشکل مواجه است. آنها این مفهوم را میرسانند که این برنامه بیشتر نابرابر به دلیل کاهش درآمد مردمی در حال گرفتن کمی پول بیشتر. اما آنها را به رسمیت نمی شناسد که درآمد امروز در حال حاضر بسیار اریب به بالا. شما نمی توانید استدلال می کنند که برنامه توزیع ناعادلانه درآمد و بدون به رسمیت شناختن است که اقتصاد شده است توزیع درآمد ناعادلانه برای یک زمان بسیار طولانی است.

من فکر می کنم آن را ریاکارانه زمانی که اقتصاددانان وانمود کند که آنها لازم نیست که یک موقعیت اخلاقی. چندین بار در این مقاله نویسندگان ادعا می کنند: “ما هیچ موضع در مورد اینکه چگونه باید وزن این جوانب مثبت و منفی است.” البته آنها موضع! موضع خود را به شرح زیر است: “این پرداخت ها ایجاد مخاطره اخلاقی” است که اکونومیست-صحبت می کنند “آنها مردم را تنبل آنها را تضعیف آنها را از کار.” این یک قضاوت ارزش. تماس با بیمه بیکاری یک عامل بازدارنده اخلاقی است ادعا می کنند نه یک ادعا اقتصادی. این افراد در حال مبارزه برای بقای خود. اگر شما به طور ناگهانی 600 دلار بیشتر در هر هفته و شما قادر به پرداخت وام مسکن خود را و شما نمی متخلف در کارت اعتباری خود را که یک کمک در مبارزه خود را برای زنده ماندن است. این نوع از blinders که من فکر می کنم واقعا باید در معرض. اقتصاددانان تظاهر به بی طرف راه صحبت کردن در مورد مسائل. اما اخلاقی ادعا و مفروضات زیربنای هر یک از مدل های ما و ما را مجبور به افشای آنها.

فرهنگ ما و شرکت های بزرگ-آغشته به رسانه ها نمی مردم را تشویق به فکر کردن در مورد این چیزها عمیق فراتر از ظواهر و سطح خود را تجربه.

راست. اما شما لازم نیست به یک متخصص برای درک این. بسیاری از مردمی گفت که بیمه بیکاری بد است زیرا آن را می دهد مردم بیشتر از پول است. این تبدیل به یک معمولی صحبت کردن نقطه است. شما می توانید در این نگاه در سطح و می گویند: “هی! کسی است که گرفتن پول بیشتر از آنها قبل از!” این احساس ناعادلانه در آن صورت من حدس می زنم. اما اگر شما حفاری عمیق تر و بپرسید که چرا و سپس شما می توانید ببینید که اضافی $600 در هر هفته است که پول زیادی. فقط مقایسه کنید که به چه هزینه اجاره هر ماه در شهر نیویورک است. $300 متوسط است که مردم به طور معمول از بیکاری ایالت برنامه های جایگزینی درآمد. آن را تقریبا کافی است. اگر 600 $در هر هفته اضافی قرار می دهد برخی از افراد در بالا پس از آن که واقعا در معرض چه ضعیف برخی از مردم در حال گرفتن پرداخت می شود. مانند قبل از من گفت: کمتر از نیمی از کارگران آمریکایی را در حدود 15 دلار در هر ساعت. و کل بسیاری از آنها را کسب و حتی کمتر است.

حتی اگر شما نمی رویکرد مسئله بیکاری پرداخت از بی رحمانه دیدگاه حتی اگر شما روش آن را از تمایل به کمک به مردم ما هنوز به حفاری عمیق تر. در سطح فردی وجود دارد عواقب واقعی به این برنامه ها. برای کارفرمایان ، و ما نمی توانیم آنها را نادیده بگیریم.

مثلا من یک دوست است که مدیریت یک باشگاه ورزشی. او به من گفت: “من باید برای بازگشایی کسب و کار و نیاز به کشف کردن که به بازگشت از این furloughed کارگران است. از یک طرف نمی خواهم به برخی از کارگران به عقب که پرداخت شد تا کمی به خاطر آنها از دست دادن 600 $در هر هفته. اما اگر من آنها را به عقب و سپس آنها را تبدیل به دائم گذاشته است. من نمی توانم بازگشایی کسب و کار من با 100 درصد ظرفیت کارکنان.”

پس کسی را قطع و آن را پایین دستمزد-مردمی است. و آنها تبدیل خواهد شد در دراز مدت بیکار که سخت ترین زمان شغل پس از آن. گرفتن وجود دارد-22 در اینجا: کم درآمد مردمی ممکن است می خواهم به بازگشت به کار از آنجا که در حال حاضر آنها می تواند 600 دلار اضافی. اما اگر آنها می خواهند به بازگشت به کار که در پایان این سال—بسته به زمانی که منافع خود را پایان—اقتصاد نمی جستن به عقب به اندازه کافی برای ایجاد شغل و آنها را تبدیل به مدت طولانی بیکار و در صورت بالاتر موانع برای ورود مجدد به نیروی کار است.

ما می خواهیم برای افزایش دستمزدها اما از دیدگاه یک صاحب کسب و کار آنها عامل تیغ نازک حاشیه. بسیاری از کسب و کار به سادگی نمی توانیم به پرداخت دو برابر حقوق و دستمزد و یا مطابقت با منافع فرد که نمی خواهند به در آمده است. از سوی دیگر بسیاری از مردم بیکار که اگر کارفرمایان می خواهید به استخدام وجود خواهد داشت بسیاری از مردم از جان گذشته برای کسانی که چند شغل و شرکت نمی خواهد احساس فشار برای ارائه بهتر پرداخت.

بنابراین ادامه بیکاری پرداخت به تنهایی نمی خواهد در نهایت حل ما اقتصاد است. و نه خواهد شد در نظر گرفتن بیکاری منافع مردم دور به زور برخی از آنها را به underpaid شغل در حالی که دیگران هیچ کار. چه باید کشور را به جای ؟

آنچه که احتمالا اکثر مردم نمی دانند این است که دولت اساسا حمایت از اقتصاد تقریبا در تمامیت آن. مراقبت عمل 2.2 تریلیون دلار. آن را توزیع شد بسیار inequitably اما آن را یک تکه: 10 درصد از اقتصاد ما. بخش خصوصی است که در زندگی به دلیل حمایت دولت این است که حمایت از آن است. فدرال رزرو است که ارائه وام است. کنگره اختصاص وام بیشتر. و وجود بیمه بیکاری. وجود دارد رفتن به هزینه های COVID و بحران کنترل. اما آنها در حال انجام آن را در راه است که غرفه های بسیار نابرابر سیستم یک سیستم است که در حال رفتن به تحمل بیکاری توده و انبوه ویرانی. هنگامی که ما لرزش ما هراس در مورد هزینه های پس از آن ما می توانید شروع به پرسیدن بهتر سوال شروع با پرسش از آنچه که دولت باید صرف پول خود را در.

در دوران رکود بزرگ در ایالات متحده افکار مبانی اقتصاد با معامله جدید است. ما متعهد به قوی تر دستمزد قوی تر اشتغال و شرایط کاری بهتر و قوی تر برای حمایت از کارگران است. امروز اقتصاد فراهم نیست و قابل مقایسه امنیت اقتصادی است. ما نمی باید مراقبت های بهداشتی جهانی در میان یک بیماری همه گیر. در واقع میلیون ها نفر از افرادی که بیمه آن را از دست داده به دلیل آن گره خورده بود به شغل خود را!

“هنگامی که ما لرزش ما هراس در مورد هزینه های پس از آن ما می توانید شروع به پرسیدن بهتر سوال شروع با پرسش از آنچه که دولت باید صرف پول خود را در.”

دکتر Tcherneva

بنابراین بسیار به انجام. اما ما نیاز به نگه داشتن چشم بر روی توپ — های فراوان و بهتر شغل پرداخت. من می خواهم برای دیدن و دولت ایجاد بزرگ و درشت سرمایه گذاری و اشتغال از برنامه های که برای مقابله با غفلت در جوامع ما از جمله بهبود زیرساخت های ما و سبز شدن اقتصاد است. به نظر من سبز جدید برای مقابله با روشن ترین بیان از آنچه که در آینده جامعه باید مانند نگاه. آن rebalances چگونه ما تولید همه چیز. آن را در محلی شیوه های پایدار. این مولفه های اجتماعی که بدان معنی است که ما در حال رفتن به فقط اجازه می دهد مردم را به زندگی در weatherized خانه ما در واقع رفتن به اطمینان حاصل شود که هر فرد دارای یک صفحه اصلی; آن را به یک جهان بی خانمانی با برخی از پانل های خورشیدی. دولت خواهد شد صرف منابع عظیم برای مقابله با این بحران است. ما می توانید انتخاب کنید برای استفاده از این منابع به دنبال یک سبز در دستور کار است که بازسازى هر دو اقتصاد ما و جامعه فراهم می کند و امنیت اشتغال و شغل است که ما نیاز به در حال حاضر.

هنگامی که به شما می آموزد که چه چیزی شما را ببینید ؟

من کار بر روی فدرال کار را تضمین کند. برای من که یک قطعه مهم از اشتغال خالص ایمنی. اگر شما یک فرد بیکار شما به اداره کار و خدمات عمومی ، ما کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن کار در جامعه خود را. این کار تضمین مهم ایمنی خالص و یک جزء حیاتی از سبز معامله جدید است که تضمین می کند که اگر ما به دنبال این دنیای جدید همه باید یک جایی در آن است. ما نمی گذارند مردم در جوامع معدن و شهرهای وابسته به سوخت های فسیلی استخراج است. ما تمیز کردن و بازسازی جوامع ما.

بر خلاف آنچه برخی سیاستمداران و کارفرمایان خصوصی می گویند مردم می خواهید به کار می کنند. اما بخش خصوصی فراهم نیست کافی در شغل. این کار تضمین مراحل را برای پر کردن جای خالی.

می گویند شما تا به شده است اقامت در خانه پدر و مادر برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. بچه ها خود را به کالج و شما می خواهید پرداخت می شود کار می کنند. اما از کجا شروع کنم ؟ رزومه کاری خود را خالی است. شما می توانید انجام برخی از خوب کار جامعه محلی از طریق این کار را تضمین کند. در واقع مردم در حال حاضر خود را سازماندهی به کار می کنند. در کمک های متقابل گروه هایی که پدید آمده در این بیماری همه گیر مردم در حال حاضر در حال کار بر روی زمین به آدرس جامعه خود را نیاز دارد. شما می توانید که موتور ایجاد شغل برای این کار تضمین می کنند. و ماهیت کار — نیروهایی که انگیزه آن اساسا متفاوت از بسیاری از مشاغل ما در حال حاضر. در بخش خصوصی انگیزه سود را تضمین می کند هزینه-برش و منجر به متزلزل پرداخت و شرایط کار. با این کار تضمین شرایط که در آن کار می کنند ارائه شده است و برای هدف و خوب است.

در حال حاضر اجازه دهید گام به عقب. این کار تضمین صدا ممکن است دلهره آور است. این موانع ممکن است به نظر می رسد غیر قابل عبور داده و امروز سیاست است. ما در خرید و فروش خیلی ضعیف با COVID اجازه دهید به تنهایی بحران های دیگر. اما چیزی که تقریبا 100 سال پیش در میان واقعا از جان گذشته بار در طول رکود بزرگ ما افکار هدف دولت در رادیکال راه. در این زمان رهبری است. من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به آن را دریافت کنید و یا اگر ما مجبور به صبر طولانی تر اما این است که این نوع از لحظه ما در حال زندگی می کنند. این برای همان نوع re-تفکر و اقدام جسورانه.

من لازم نیست که یک توپ کریستال به می دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد اما من در حفظ و تفکر از سال ها که منجر به معامله جدید است. این نوع از بازنگری فعالیت و کار بر روی زمین شد پر رونق دهه قبل از فرانکلین روزولت رئیس جمهور انتخاب شد. از اوایل 1900s حتی اواخر 1800s این فشار برای بهتر کردن شرایط کار قوی بود آن را از بسیاری از گوشه و کنار جامعه مدنی و کار coalesced. در حال حاضر ما مشکلات زیست محیطی و این یک بحران است که تنها بدتر خواهد شد. من مردم یک بار دیگر به چالش کشیدن عقل متعارف.

من فکر 2008 ممکن است لحظه ای برای تبدیل سیاست های دولت و جبران بی عدالتی در اقتصاد ما. اما شکست ما به انجام آورده است که ما را در اینجا آمادگی بیشتر برای مقابله با این بحران و سختی های آن را به ارمغان خواهد آورد. به طور همزمان دولت های راست گرا که گرایش تصرف در اقتصادی درد. ما نیاز به راه حل های دموکراتیک و امیدوارم ما را از دست ندهید این فرصت است.

ایده اساسی جهانی درآمد (UBI) الهام بخش بسیاری از مردم است. چگونه یک شغل تضمین مربوط به آن ؟

هستند بسیاری از نسخه های مختلف از UBI بنابراین ما واقعا نیاز به بسیار مراقب باشید از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. من شی به UBI که فقط به هر کس از 30 ، 000 $یا $35,000 هر سال غنی یا فقیر. در حال حاضر افرادی وجود دارند که نمی توانند کار کنند و نباید به کار آنها نیاز اساسی درآمد. که متفاوت از UBI. در سبز جدید معامله و کار تضمین وجود دارد که درآمد پشتیبانی برای کسانی که باید کار نمی شود. اگر شما یک دانش آموز برای مثال شهریه دانشگاه آزاد است که یک نوع اساسی درآمد. اگر ما مراقبت های بهداشتی جهانی است که یک نوع اساسی درآمد.

در کار من تضمین پیشنهاد من استدلال می کنند که باید آن را همراه با جهانی مهد کودک جهانی و کودک کمک هزینه همراه با پایه درآمد برای حمایت از جانبازان و افراد معلول است. نکته این است که درآمد هدفمند به ابعاد خاص از ناامنی است که یک فرد در حال تجربه.

دره سیلیکون طرفداران UBI به ذکر راست گرا که گرایش حامیان در حال هل دادن آن را به عنوان جایگزینی برای موجود ایمنی net. اندرو یانگ به صراحت سرمایه خود را به 1000 $در هر ماه “آزادی سود سهام” با داشتن گیرندگان انصراف از امنیت اجتماعی! این باید نگرانی مردم بسیار زیاد است. به من UBI یک اسب تروا و نادرست وعده. می گوید: “من فقط به شما درآمد. بیرون رفتن و پیدا کردن مقرون به صرفه اجاره. برو پیدا کردن مقرون به صرفه مراقبت از کودکان.” افرادی که مناسب حقوق امروز در حال حاضر نمی توانید پیدا کنید این چیزها!

بنابراین UBI نمی کند حل این مشکلات دیگری که ما با آن مواجه. آن را همیشه طنین انداز بیشتر با فوقانی طبقه متوسط افراد است. کار مردمی که در حال دستکاری دو یا سه شغل می خواهید به کار می کنند و آنها می خواهند با ثبات خوب کار می کنند. اما نفرت ایمیل من معمولا از برخی از کالج تحصیل کرده کسی که به من می گوید: “من می خواهم به صرف زندگی من باغبانی. چرا شما در برابر جهانی پایه درآمد؟” و من فکر: “من نمی خواهم به از دست دادن ما سخت-مبارزه-اجتماعی خالص ایمنی و من می خواهم یک اقتصاد فراهم می کند که شغل برای کسانی که آنها را می خواهم.”

“به من [جهانی درآمد اولیه] توسط یک اسب های تروجان و نادرست وعده. می گوید: “من فقط به شما درآمد. بیرون رفتن و پیدا کردن مقرون به صرفه اجاره. برو پیدا کردن مقرون به صرفه مراقبت از کودکان.’ افرادی که مناسب حقوق امروز در حال حاضر نمی توانید پیدا کنید این چیزها!”

دکتر Tcherneva

اجازه دهید از من بپرسید این سوال که مردم همیشه از من میپرسند: چگونه ما می توانیم یک کار تضمین و سبز جدید است ؟

من فکر می کنم ما انجام داده ایم یک کار خیلی خوب از رد کردن این اسطوره را که دولت نمی تواند این برنامه ها است. به یاد داشته باشید در پاسخ به COVID ما تصویب یک بودجه یک شبه. ما همان چیزی که در طول بحران مالی 2008. در این لحظه از بحران, دولت musters عمومی منابع مالی و قدرت آنها تصویب بودجه است. من فکر می کنم ما باید همیشه رد این سوال که “اما چگونه ما را برای آن پرداخت؟” این کاملا روشن است که هنگامی که یک سیاست است که در اولویت قرار دارد و بودجه آن.

بنابراین اول ما باید درک کنیم که دولت فدرال است که خود بودجه. این در حال حاضر منابع مالی است. آن را می پردازد برای این کار تضمین و یا سبز قرارداد جدید در راه آن می پردازد و برای هر چیز دیگری: با اختصاص بودجه ای که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو هماهنگ به صندوق. بر خلاف دولت های ایالتی و دولت فدرال بر درآمد مالیاتی به صرف. آن است که صادر کننده ارز است. این یک انحصار و اگر شما در انحصار صدور دلار چگونه شما احتمالا می تواند اجرا از آنها ؟ اکثر مردم فقط نمی تمرکز بر این واقعیت بسیار اساسی زندگی است. دولت مسائل مربوط به دلار و هر هزینه آن را تخصیص می دهد از طریق کنگره نتایج در یک تزریق جدید دلار به اقتصاد است. پرداخت مالیات نشان بازیابی آن دلار است. مالیات در یک مکانیزم تامین مالی.

بنابراین فکر می کنم از آن را مانند این: آرا صندوق برنامه های. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید جمع اوری کردن آرا و سپس حاکمیت موسسات پولی از دولت — خزانه داری و فدرال رزرو — هماهنگ به همه پرداخت. دوباره دولت پرداخت خواهد شد برای این بحران یک راه یا دیگری. سوال این است: آن را صرف و استفاده از منابع در واکنش به جرم آن استفاده شد و محیط زیست تخریب ؟ و یا آن را صرف آنها برای پیشگیری و بازسازی اقتصاد ما?

این یک کلید تصحیح که شما و دیگران در مدرن پولی نظریه مدرسه اقتصادی فکر ساخته شده اند به درک متعارف از هزینه های دولت فدرال. رونالد ریگان گفت: آمریکایی ها که دولت فدرال باید در بودجه به عنوان یک خانواده می کند. به عبارت دیگر دولت نمی تواند به ملاقات عمومی نیاز دارد و ما نمی توانیم فوق العاده جامعه به این دلیل که پول وجود ندارد. اما به شما گفت که یک لحظه پیش دولت فدرال نمی تواند اجرا از پول دقیقا به این خاطر آن مسائل مربوط به پول در حالی که خانواده ها و افراد نیست. و آن را نه تنها محافظه کاران که فکر می کنم و بحث در این راه تعداد زیادی از فعالان در سمت چپ آن را به عنوان به خوبی.

بله. رک و پوست کنده, من مواضع برخی از افراد در سمت چپ و گیج کننده. نگاه وجود دارد دو چیز است که اصولگرایان باید بدون مشکل انجام می دهند. یکی از آنها هرگز دریغ به استفاده از قدرت عمومی از کیف پول به خود را دنبال کنند ارتجاعی دستور کار است. هرگز. و آنها شده اند بسیار روشن از ریگان به چنی به مغلوب ساختن پیشی جستن: کسری بودجه مهم نیست. ما با چاپ پول خود ما. اما بسیاری از در سمت چپ حاضر به اذعان به این واقعیت اساسی و پنهان در پشت جعلی احترام. توسط چسبیده به صدا مالی آنها فلج سیاست خود را در دستور کار. پس چه نوع از مبارزه شما مبارزه با زمانی که شما لازم نیست که تمام ابزار در زرادخانه?

مسئله دیگر این است که شغل. نومیدانه در برابر حق را بدون مشکل راه اندازی تنبیهی workfare برنامه های. برای بیکاران این برنامه هنوز هم در نظر گرفته شود بهتر از هیچ شغل در همه. چه چپ را جایگزین ؟ به نظر من این کار را تضمین کند. که جایگزین workfare: داوطلبانه مناسب و معقول عمومی گزینه برای شغل.

اما بسیاری از در سمت چپ چسبیده به جهانی درآمد اولیه و برخی از آنها به وضوح مخالف این کار تضمین می کنند. آنها همچنین ممکن است در بالا بردن پرچم سفید. یکی نمی تواند تقویت موقعیت کار با ارائه درآمد تنها زمانی که خطر بیکاری چند ساله است. در واقع در یک اقتصاد بازار درآمد کمک یارانه دستمزد به کارفرما. چرا تقاضای دستمزد زندگی می کنند از شرکت های که دولت وعده داده است چک? و البته این بررسی خواهد آمد در هزینه از مزایای دیگر.

Once upon a time چپ بود و ثابت قدم در عقیده خود را که مناسب و معقول اشتغال یک حق اساسی بشر است. امروز وجود دارد یک نوع تسلیم شدن به این ایده که شغل برای همیشه از بین رفته اند یا به دلیل روبات و یا تجارت است. اما وجود دارد هیچ چیز اجتناب ناپذیر در مورد بیکاری است. البته ما می تواند ایجاد شغل. البته آنها می توانند خوب و شغل پرداخت. تضمین دولت تمام انواع چیزهای در اقتصاد از سپرده های بانکی به آموزش و پرورش به انواع خاصی از وام یا سود برای دولت قرارداد. تضمین اشتغال است که در واقع نه یک رادیکال گزاره در همه. حق هیچ مشکل امیدوار کننده شغل. (بسیاری از آن نادرست است ، مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد به عقب مشاغل تولیدی).

اما چه چپ را به ارائه یک جامعه است که دچار جرم بیکاری ؟ یارانه برای شرکت است ؟ برنامه های آموزشی برای مشاغل که هرگز آمد ؟ چرا یک کار را تضمین می کنند که باعث ایجاد مناسب و معقول فرصت های شغلی است که نه تنبیهی و نمی توان منافع موجود شرطی در کار ؟ یک برنامه است که باعث ایجاد پروژه های مفید است که در خدمت هدف? دموکرات ها نیاز بسیار به سرعت به توسعه بسیار معتبر پیام و برنامه ریزی برای مشاغل که القا اعتماد به نفس است که دولت را لازم پررنگ اقدامات برای ایجاد فرصت ها در هر گوشه ای از کشور است. ما آن را در دهه 1930 ، ما قطعا می توانید آن را دوباره انجام دهید.

پس کلی پول به افکار. سیاست های دولت و به طور خاص اشتغال سیاست باید افکار را به عنوان به خوبی. چگونه ما تعامل با قدرت های عمومی کیف پول ؟ چگونه ما استفاده از آن را به توازن اقتصاد ما? چگونه ما تمیز کردن محیط زیست ارائه مراقبت تضمین بهداشت و درمان و فرصت های شغلی مناسب و معقول برای همه ؟ همه این مسائل دست در دست حاکمیت هزینه های سرمایه گذاری و امنیت اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıElf Bar 5000Novagradizipalhipercasino bedava bonusfilmsitesiPapaz Büyüsüdizipal