در اینجا چیزی است که دکتر Anthony Fauci فکر براد پیت ‘SNL’ تصویر

پس از Dr. Anthony Fauci به تصویر کشیده شده توسط هیچ یک دیگر از براد پیت در “شنبه شب زنده” در هفته گذشته مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بود پرسید که چه او در مورد جعل هویت توسط برنده جایزه بازیگر نقش اول مرد سی ان ان گزارش شده است.

“من فکر می کنم او بزرگ” Fauci گفت: در طول یک ظاهر در Telemundo را “Un Nuevo Dia” روز دوشنبه با توجه به سی ان ان. “منظورم این است که من یک فن بزرگ از براد پیت و, که به همین دلیل زمانی که مردم از من بپرسید که من می خواهم می خواهم به بازی من ذکر براد پیت چرا که او یکی از بازیگران مورد علاقه. من فکر می کنم او یک کار بزرگ است.”

Fauci که درگیر شده است در ایالات متحده coronavirus پاسخ تبدیل به یک فرهنگ پاپ آیکون بیش از چند هفته گذشته با توجه به اخبار CBS. حتی قبل از پیت تصویر در “SNL,” Fauci شده است نشان داده شده بر روی تی شرت bobblehead عروسک و دونات.

در مصاحبه با سی ان ان در اوایل این ماه Fauci حال شوخی که او را انتخاب پیت به عنوان بازیگر از او می خواهم برای به تصویر کشیدن او با توجه به آسوشیتد پرس.

پایان skit بود به خصوص معنی دار به Fauci او روز دوشنبه گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

پیت به پایان رسید skit با برداشتن کلاه گیس و عینک و یک تشکر از شما به هر دو Fauci و پزشکی کارگران در سراسر کشور است.

“با تشکر از شما برای آرامش خود و خود را به وضوح در این دلسردکننده زمان” پیت گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. “و تشکر از شما به پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را برای بودن در خط مقدم.”

“من فکر می کنم او نشان داد که او واقعا یک مرد وقتی که در پایان او خود را در زمان خاموش و تشکر من و تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی” Fauci گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. “بنابراین نه تنها او واقعا یک بازیگر بزرگ است اما او در واقع یک فرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im