در اینجا چیزی است که آینده مراقبت های بهداشتی به نظر می رسد پس از coronavirus

سالت لیک سیتی — coronavirus قرار داده است فشار بی سابقه ای در آمریکا ارائه دهندگان خدمات پزشکی به عنوان هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش یافته است 18 درصد در سه ماه اول سال. با توجه به وزارت بازرگانی ایالات متحده که بزرگترین کاهش از آنجا که دولت شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1959. اما در حالی که پزشکان و مدیران هنوز در تکاپوی انتخاب کنید تا قطعات از برچیده سیستم مراقبت های بهداشتی آنها امیدوار به بازسازی چیزی بهتر است.

پس از weekslong محدودیت در روش انتخابی بیمارستان پیدا کرده اند خود را برای پول نقد. با توجه به لیست های بکر بیمارستان بررسی حدود 250 از جمله مرکز پزشکی بوستون و دیترویت مرکز پزشکی باید furloughed کارگران است. بدون اینکه قادر به دیدن بیماران مبتلا به امکانات مراقبت های اولیه مانند پاییز جاده خانواده تمرین در لیتل راک آرکانزاس و Northampton منطقه اطفال در غرب ماساچوست گذاشته کارکنان و دیگران از کسب و کار رفته.

در سراسر کشور, پزشکان اقتباس کرده اند به سرعت به تلاش و بیماران خود را به مراقبت از آنها را بدون نیاز به در فرد بازدیدکننده داشته است. در بسیاری از موارد آنها نمی پرداخت شده است برای کار خود را به خاطر آن سخت به لایحه بیمه برای مشاوره از طریق تلفن. این بحران باعث شده است که بسیاری از متخصصان پزشکی و دیگر کارشناسان به دقت در ایالات متحده به سیستم مراقبت های بهداشتی تنظیم شده است.

در یک پست-همه گیر جهان گسترش telehealth گزینه انتقال به دور از هزینه برای خدمات مدل های بیشتر مبتنی بر ارزش مراقبت های اولیه و افزایش استفاده از فن آوری می تواند کمک به کاهش در هزینه های بالا و ناکارآمدی در پزشکی می گویند کارشناسان مانند الیزابت میچل, سر اقیانوس آرام کسب و کار در بهداشت و درمان. اقیانوس آرام کسب و کار در بهداشت و درمان نشان دهنده شرکت های بزرگ از جمله بوئینگ, Safeway خارج شده و ولز فارگو که صرف بیش از 100 میلیون دلار در مراقبت های بهداشتی برای کارکنان در هر سال و ناراضی با کیفیت و قیمت میچل گفت.

Dr. Robert Corson works from his office at Salt Lake Direct Primary Care in Salt Lake City on Thursday, May 7, 2020. Corson consulted with patients and another doctor over the phone before an appointment at a patient’s home later in the day.
دکتر رابرت Corson آثار از دفتر خود را در سالت لیک مستقیم مراقبت های اولیه در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. Corson مشورت با بیماران و دیگر بیش از این گوشی قبل از یک قرار ملاقات در یک بیمار را بعد از آن در روز.
پیچک Ceballo, Deseret News

“من فکر می کنم coronavirus فقط افشای موجود شکست از سیستم ما گفت:” میچل است که به خصوص نگران گزارشی از آکادمی پزشکان خانواده آمریکا تخمین می زند که بیش از 38 ، 000 پزشک خانواده شیوه ها را ببینید تعطیلی و یا اخراج در پایان ممکن است.

میچل و دیگر طرفداران برای ارزش مراقبت مبتنی بر این باور است که پزشکان مراقبت های اولیه باید پرداخت شود prospectively بر اساس جمعیت آنها در درمان و ارزیابی بر اساس توانایی خود را به نگه داشتن افراد سالم به جای تعدادی از روش های آنها و یا آزمایش آنها سفارش. مانند یک سیستم را به پزشکان انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها در درمان بیماران خود را از جمله چک کردن تقریبا و یکپارچه تر مراقبت های روانی میچل گفت.

“مراقبت های اولیه واقعا خط مقدم بهداشت عمومی و مردم متوجه می شوند که چیزی است که ما واقعا نیاز به سرمایه گذاری در شرکت گفت:” کریستوفر کلاغ یک پزشک مراقبت های اولیه و رئیس جمهور از کاتالیست شبکه بهداشت و درمان یک شرکت مستقر در پلانو که کمک می کند تا پزشکان مدیریت بیماران خود را.

علاوه بر این coronavirus ممکن است تشویق بیمارستان سیستم به اتخاذ فن آوری های جدید مانند استفاده از هوش مصنوعی نشان می دهد تشخیص و درمان و یا ساختمان سیستم های یکپارچه برای به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی اورژانس پاسخ.

“جهان از مراقبت های بهداشتی است برای رفتن به یک تن بهتر است در طرف دیگر از این از آنجا که ما در حال تحقق است که ما شده ایم بیش از استفاده از این سیستم هزینه آن بیش از حد ما می توانیم مراقبت به روش های مختلف, و ما می تواند استفاده از فن آوری برای حمایت از آن گفت:” کلاغ.

Debbie Farka, marketing manager for Intermountain TeleHealth Services, demonstrates what a virtual visit with a doctor would be like at the Intermountain TeleHealth Center in Murray on Tuesday, March 10, 2020. Intermountain Healthcare is expanding its TeleHealth and Connect Care Services to help combat COVID-19.
دبی فارکا, مدیر بازاریابی, برای Intermountain TeleHealth خدمات نشان می دهد چه یک بازدید مجازی با یک دکتر می خواهم در Intermountain TeleHealth مرکز در موری در سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. Intermountain Healthcare در حال گسترش است TeleHealth و اتصال خدمات مراقبت برای کمک به مبارزه با COVID-19.
اسکات G Winterton, Deseret News

مبتنی بر ارزش مراقبت

Coronavirus به طور موقت تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم از روش کار ما به این راه ما جشن تولد و عروسی. اما شاید مهم ترین تغییرات می توان در مراقبت های بهداشتی — به طور خاص مراقبت های اولیه.

کلاغ تشبیه راه است که مراقبت های بهداشتی است که به طور معمول پرداخت می شود برای خرید یک همبرگر — مفرد معامله که در آن هزینه است برای رد و بدل خدمات.

“که با این نسخهها کار به خوبی به شما داده می شود تنها رفتن به بیمارستان یک بار در در حالی که. هنگامی که شما به آن نیاز دارید, شما فقط رفتن برای آن پرداخت” کلاغ گفت.

اما این هزینه برای خدمات و یا “همبرگر” مدل نیست تشویق پزشکان به فراتر از آنچه اتفاق می افتد در دفتر برای نگه داشتن بیماران سالم دراز مدت کلاغ گفت. در مقابل ارزش های مبتنی بر سیستم مراقبت که کلاغ برای طرفداران خواهد بود و بیشتر شبیه به یک اشتراک ماهانه شبیه به راه مردم پرداخت برای خدمات تلفن و یا Netflix بکشد حساب. آن را ترویج شخصی تر و سازگار مراقبت که در نهایت آنها را نگه دارید از بیمارستان ها و هزینه های پایین تر.

“آینده نگر پرداخت شما اجازه می دهد انعطاف پذیری لازم برای استفاده از هر روش ممکن برای مراقبت از بیمار که از جمله پزشکی از راه دور و پیگیری تماس های تلفنی گفت:” کلاغ. “در مقابل هزینه برای خدمات که در آن تنها راه من می تواند پرداخت به مراقبت از که بیمار شده است برای آنها را به نشان می دهد تا در اتاق امتحان.”

سالت لیک سیتی-بر اساس مراقبت های اولیه دکتر رابرت Corson یکی از تنها تعداد انگشت شماری از پزشکان در منطقه است که یک عمل خصوصی نیست که لایحه بیمه در همه. خود را در حال رشد کسب و کار در حال حاضر می بیند حدود 54 بیمارانی که هر یک او را به پرداخت هزینه ماهانه از $60-$80 برای دسترسی نامحدود به مراقبت. در هر زمان Corson بیماران می تواند او تماس بگیرید و یا از او سوال از طریق پیام های امن.

Corson گفت: بیماران تمایل دارند که مردم با بالا معافیت بیمه یا بدون بیمه سلامت در همه. آنها مانند دانستن دقیقا چه مقدار از آنها در حال رفتن به پرداخت هر ماه و بیشتر با شخصی ارتباط با دکتر خود.

“آنها می دانند که آنها می توانید با من تماس بگیرید در هر زمان و چیزی خطاب” گفت: Corson. “آنها مجبور به صحبت کردن با میز جلو که برگ یک پیام برای دستیار پزشکی که برگ یک پیام با دکتر که ممکن است تماس بگیرید بازگشت در روز بعد.”

Dr. Robert Corson works from his office while one of his sons, William Corson, 6, stands by his side at Salt Lake Direct Primary Care in Salt Lake City on Thursday, May 7, 2020. Corson consulted with patients and another doctor over the phone before an appointment at a patient’s home later in the day.
دکتر رابرت Corson آثار از دفتر خود را در حالی که یکی از پسران او ویلیام Corson, 6, می ایستد در کنار او در سالت لیک مستقیم مراقبت های اولیه در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. Corson مشورت با بیماران و دیگر بیش از این گوشی قبل از یک قرار ملاقات در یک بیمار را بعد از آن در روز.
پیچک Ceballo, Deseret News

Coronavirus است به سختی تحت تاثیر قرار Corson عمل در همه, او گفت:, اگر چه او در حال حاضر بیشتر متکی به telehealth بازدیدکننده داشته است.

با توجه به میچل تغییر از هزینه برای خدمات به اشتراک می مانند مدل چیزی است که باید اتفاق افتاده “دهه پیش” اما شرکت های بیمه تجاری شده اند به کشیدن پاهای خود را از آنجا که آنها نمی باید کانال های مناسب در محل به روند پرداخت این راه است.

Coronavirus ممکن است فقط آنچه این صنعت نیاز به جرقه سریع تر تغییر میچل گفت. Blue Shield of California, نمونه ای از طرح مترقی اجرای تغییرات میچل گفت. از طریق کاتالیست کلاغ با این نسخهها کار با چند کوچک کارفرمایان که پرداخت مبتنی بر ارزش مراقبت های اولیه برای کارکنان خود را در بالای بیمه منظم.

“وجود دارد مقدار زیادی از علاقه ای که در ادامه و آن را ثابت می شود موثر” کلاغ گفت. “گام بعدی این است که برای دریافت آن کوچک شده و به تصویب رسید و توسط شرکت های بیمه تجاری.”

زمینه نگرانی این است که اگر پزشکان پرداخت می شود prospectively به جای استفاده از خدمات آنها را کنید و سعی کنید به عنوان کوچک که ممکن است برای بیماران خود را. کلاغ گفت: این مشکل این است که خطاب با اندازه گیری سلامت و برگزاری پزشکان پاسخگو باشد.

“شما باید مطمئن شوید که بیماران و سالم ماندن شما در حال نشان دادن شما در حال نگه داشتن آنها را در خارج از بیمارستان و ER” کلاغ گفت. “اما شما می توانید با قرار دادن کسانی که معیارهای در محل.”

Telehealth

زمانی که پزشکان تا به حال برای جلوگیری از دیدن بیماران در فرد به دلیل coronavirus پزشکان به سرعت انتقال به مشاوره با بیماران از طریق پزشکی از راه دور. در حالی که مراکز Medicaire و مدیکید خدمات به سرعت تایید حسابداری و مدیریت به صورت مجازی بازدید از آن گرفته شده دیگر بیمه برخی از زمان به عقب.

“بدون شک پزشکی از راه دور خواهد بود و مهم تر از رفتن به جلو” گفت: Shawn مارتین معاون ارشد رئیس جمهور برای حمایت تمرین پیشرفت و سیاست در آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده. مارتین معتقد است که بیشتر با تکیه بر فن آوری می تواند کمک به از بین بردن غیر ضروری در بیمار قرار ملاقات ها و افزایش بهره وری از مراقبت های بهداشتی به طور کلی.

در خصوص ارزیابی مقدماتی و نظارت مداوم از یک بیماری قرض خود را به خوبی به telehealth خدمات مارتین گفت. در حالی که معاینات فیزیکی و روش های دیگر هنوز هم نیاز به در فرد چیزهایی مانند پیگیری بازدیدکننده داشته است, مدیریت دارو و سلامت روانی ارزیابی می تواند انجام شود از طریق ویدئو و یا تلفن. او خواستار آن را “قرن 21 خانه تماس بگیرید.”

“برای پزشکان است که طولی ارتباط با یک بیمار که شناخته شده شرایط بهداشتی شما می توانید انجام دهید جامع بازدید بیش از telehealth” گفت: مارتین.

در مقدماتی ارزیابی پزشکی از راه دور نیز می تواند مورد استفاده برای بیماران در چه دوره عمل آنها را — که آیا آن را برای رفتن به یک ER ساخت یک قرار ملاقات با یک دکتر خانوادگی و یا فقط در حال انتظار برای مشکل برای از بین برود.

وایات دکر مدیر عامل شرکت خدمات بهداشتی و درمانی شرکت OptumHealth گفت: در یک ویدیو ارسال شده به وب سایت سازمان است که پزشکی از راه دور می تواند به خصوص موثر برای جوامع روستایی که در آن کمتر وجود دارد دسترسی به منابع است.

“ما در طول تاریخ دیده می شود بیش از پنج سال گذشته یک کاهش تدریجی در تعداد از خدمات بهداشتی که در دسترس هستند بیش از جوامع گفت:” دکر. “از طریق دیجیتال قابلیت ها و فن آوری های, من فکر می کنم یک عصر جدید در حال آمدن است بر ما که در آن کسانی که در جوامع روستایی قادر خواهد بود برای دسترسی به نه تنها مراقبت های اولیه اما به طور بالقوه تخصص مراقبت های پزشکی.”

فن آوری و یکپارچه سازی

Coronavirus ممکن است سرعت بخشیدن به حرکت به سمت کامپیوتری پزشکی به پزشکان برای مراقبت از بیماران بدون دیدن آنها را چهره به چهره گفت: مغز Whisenant یک متخصص قلب و عروق در Intermountain Healthcare. به جای یک فرد مصاحبه با بیمار, کامپیوتر, پرسشنامه همراه با هوش مصنوعی در نهایت ممکن است مورد استفاده برای ارزیابی یک بیمار علائم و سوابق پزشکی و خواب و فعالیت داده از بهداشت شخصی انتقالها. در نهایت یک تکنولوژی-روش اول می تواند منجر به تشخیص زودتر و مداخله Whisenant گفت.

Hardeep سینگ یک استاد پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون گفت که یک چیز بیمارستان سیستم های آموخته شده از coronavirus بحران است که دسترسی به زمان واقعی و قابل اعتماد بیمار-سطح اطلاعات ضروری است برای کمک به آماده شدن برای شرایط اضطراری. به اشتراک گذاری داده ها در سراسر مختلف سازمان های مراقبت های بهداشتی می تواند با آن کمک کند سینگ گفت. آن را فقط یک ماده از ساختمان فن آوری زیرساخت در سطح ملی.

“آنچه که من نیز امیدوارم که ما می بینیم بیشتر هماهنگی بین مراقبت های اولیه و بهداشت عمومی. ما نیاز به دانستن که تست شده, چه, نتایج آزمون هستند اگر آنها مثبت که رفتن به دنبال تا با تماس با ردیابی به مطمئن شوید که ما می دانیم که در تماس با — در نهایت ما می خواهند بدانند که ایمنی که کردم این واکسن گفت:” ان Greiner سر از مراقبت های اولیه مشترک یک گروه مدافع. “مراقبت های اولیه نقش مهمی دارد.”

سوال این است که آیا ما در واقع باید این انگیزه را در واقع این تغییرات ؟ خواهد شد و یا نگرانی ما محو به عنوان ویروس مرگ و میر wanes?

“من فکر می کنم از آن آسان است به مرور به خوشنودی گفت:” میچل. “و من امیدوارم که آنچه که ما در حال یادگیری در این بیماری همه گیر واقعا اسپرز عمل است. چرا که ما نیاز به تغییرات اساسی در سیستم مراقبت های بهداشتی برای بیش از حد طولانی است. اگر این کاتالیزور برای ساخت این تغییرات که ممکن است چیزی که از آن بیرون می آید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de