در اینجا آنچه را که علم می گوید: در مورد ارتباط بین دین و سلامت

سالت لیک سیتی — مارس در ویرجینیا پاستور درگذشت از coronavirus پس از گفتن جماعت خود را به نادیده گرفتن فیزیکی فاصله قوانین. حتی پس از این داستان ساخته شده و ملی, اخبار برخی از رهبران مذهبی در ادامه به نادیده گرفتن بهداشت عمومی سفارشات و نگهداری خدمات, از جمله, لوئیزیانا, کشیش که به گفته خود اعضای کلیسای “خدا به شما یک سیستم ایمنی به کشتن ویروس.”

ماه آینده مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد. این ویروس می تواند به راحتی گسترش در بزرگ هيأتهاي مذهبي با استناد به یک مورد که در آن دو نفر با COVID-19 آلوده 35 نفر دیگر در ماه مارس در رویدادهای کلیسا در آرکانزاس است.

داستان هایی از این دست نشان می دهد که خطر بالقوه از برگزاری جلسات بزرگ در حالی که coronavirus در ادامه به ادعای آمریکا زندگی می کند و می تواند بازیگران رهبران مذهبی که اصرار بر عبادت عمومی در نور منفی. اما Harold G. Koenig, استاد روانپزشکی و مدیر مرکز معنویت و الهیات و سلامت در مرکز پزشکی دانشگاه دوک است برخی از اخبار مثبت برای مردم با ایمان است. او استدلال می کند که religiousness در واقع ممکن است کاهش یک فرد خطر ابتلا و مرگ ناشی از COVID-19.

با توجه به Koenig افرادی که شرکت در دین سازمان یافته و یا خود را به شیوه های معنوی هستند کمتر احتمال دارد به درگیر در رفتارهای ناسالم مانند سیگار کشیدن و نوشیدن و بیشتر احتمال دارد به عادات خوب مانند خوردن و ورزش. نه تنها می توانید مذهبی و معنوی مشارکت مردم تاثیر سلامت جسمی خود را از طریق انتخاب شیوه زندگی, اما آن را نیز می تواند اثر قابل توجهی در خود احساسی خوب بودن گفت: Koenig. همه این عوامل در ترکیب می تواند به سیستم ایمنی بدن یک فرد یک پا تا در مبارزه با ویروس ها از هر نوع ،

“وجود دارد هیچ سوال دین است بر هر دو استعداد ابتلا به عفونت های ویروسی و بهبودی از آن را هنگامی که شما در حال آلوده گفت:” Koenig که مطرح شد کاتولیک و در حال حاضر شیوه در یک کلیسای پروتستان. “این فقط حس می کند هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم.”

اما نیکول فیشر رئیس جمهور از بهداشت و حقوق بشر, استراتژی های مراقبت های بهداشتی و حقوق بشر متمرکز بر ارائه مشاوره به شرکت در واشنگتن هشدار می دهد که دین و معنویت نیست و اقدامات حفاظتی در برابر COVID-19 خود را.

“ویروس لازم نیست که هر گونه احترام به دین و نژاد و جنسیت و سیاست و یا هر چیز دیگری. آنها به دنبال یک میزبان مناسب و است که می تواند هر کسی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب” گفت: فیشر که معنوی است اما نمی دیپلم با یک دین خاص است.

هنوز هم وجود دارد روشن ارتباط بین اعتقادات و احساسات و بدن فیشر گفت.

“نماز به تنهایی نمی تواند درمان شما” فیشر گفت. “اما با توجه پزشکی مناسب برای چقدر بد خود بیماری است, نماز, مدیتیشن و ایمان قطعا می تواند یک فرد صلح از ذهن است که بدون شک می تواند در بهبود سلامت روانی و عاطفی است که اغلب مربوط به سلامت جسمی.”

سلامت رفتاری

بیش از یک صد مطالعات نشان داده اند که افراد مذهبی کمتر احتمال دارد به دود عادت است که تاثیر زیادی در coronavirus نتایج.

با توجه به استانتون Glantz یک استاد پزشکی و مدیر دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز تحقیقات کنترل دخانیات و آموزش و پرورش, تحقیقات نشان می دهد سیگار کشیدن تقریبا دو برابر یک فرد خطر ابتلا به COVID-19 پیشرفت بیماری است که می تواند شامل نیاز به مراقبت های ویژه و یا مرگ.

Glantz توضیح داد که سیستم تنفسی بسیار قوی, طبیعی, عملکرد سیستم ایمنی بدن شروع با میکروسکوپی موهای به نام مژه ها در بینی که در دام ویروس ها و باکتری ها و سموم. عمیق تر در داخل ریه ها به سلول های به نام ماکروفاژها “صدای بوقلمون در اوردن تا” آن چیزهایی است که می تواند به بدن آسیب برساند.

“سیگار کشیدن غیر فعال زیادی است که عملکرد سیستم ایمنی بدن و باعث می شود شما بیشتر در معرض آلوده شدن. سپس اگر شما آلوده به عفونت بدتر” گفت: Glantz که اضافه شده است که vaping بسیاری از اثرات همان سیگار است.

با توجه به Koenig اکثر تحقیقات مربوط به دین و سلامت به نظر می رسد در مسیحیت که به ترویج رفتارهای سالم با آموزش است که بدن یک معبد. اما تعدادی از مطالعات نیز بررسی, اسلام, یهودیت بودیسم و هندوئیسم که همه معتقدان به اعتقادات مشابه در مورد حرمت بدن. گیاهخواری و شیوه های یوگا همراه با آیین هندو و حضور ذهن و تنفس شیوه های مرتبط با بودیسم همچنین می توانید مستقیم فواید Koenig گفت.

یک سال 2017 مطالعه انجام شده توسط محققان از اموری رولینز دانشکده بهداشت عمومی طبقه بندی افراد به عنوان پروتستان کاتولیک, یهودی دیگر دین یا بدون دین. این مطالعه نشان داد ارتباط بین حضور منظم در مراسم مذهبی با بهبود سلامت و کاهش مرگ و میر. آنها دریافتند که افرادی که حضور داشتند خدمات اغلب به حال 40 درصد کاهش خطر مرگ و میر در مقایسه با کسانی که هرگز حضور داشتند. حتی کسانی که حضور داشتند خدمات کمتر تا به حال محافظت بیشتر در برابر مرگ و میر نسبت به کسانی که حضور نداشتند اما وجود دارد هیچ تفاوت با وابستگی مذهبی.

احساسی خوب بودن

استرس باعث افزایش استعداد ابتلا به عفونت های ویروسی گفت: Koenig اما فردی شیوه های معنوی و پشتیبانی شبکه های که با دین سازمان یافته می تواند به ترویج احساسی خوب بودن.

“بخش بزرگی از رفتن به کلیسا حمایت اجتماعی در جامعه است که یکی از دریافت” گفت: کارولین Aldwin مدیر مرکز برای پیری سالم و تحقیقات در دانشگاه ایالتی اورگان. “ادغام اجتماعی یک اثر بزرگ در سلامت است.”

Aldwin مطرح شد کاتولیک و در حال حاضر حضور یک کلیسای اسقفی. برای محافظت در برابر coronavirus جوامع مذهبی می تواند حمایت از افرادی که مسن تر هستند و یا احتمال آلودگی از طریق تماس و چک کردن بر روی آنها و یا ارائه خدماتی مانند خرید مواد غذایی به طوری که آنها می تواند برای جلوگیری از بیرون رفتن Aldwin گفت.

مزایای عاطفی خود تنظیم نیز قابل توجه گفت: Aldwin که مطالعه اثرات دین و معنویت در افراد مبتلا به نارسایی احتقانی قلب.

“هنگامی که شما چیزی مانند نارسایی احتقانی قلب است که بسیار سخت برای تنظیم و دشوار زندگی می کنند با بودن آرامتر و شادتر و شاید احساس پشتیبانی ممکن است اجازه می دهد تا شما را به تجربه کمتر زجر و حتی دیگر زندگی می کنند” Aldwin گفت.

با توجه به Koenig, مثبت, احساسات مخالف اثر بر روی سیستم ایمنی بدن است که احساسات منفی و استرس داشته باشد.

“اگر شما معنی و هدف اگر شما شادی و رضایت از زندگی اگر شما تجربه یک حس صلح و آرامش تمام است که تاثیر مثبت بر سیستم ایمنی بدن در مقابل دقیق راه دیده مزمن استرس و اضطراب و افسردگی” Koenig گفت.

متخصص قلب و عروق Dhanunjaya Lakkireddy مدیر پزشکی کانزاس سیتی ریتم قلب موسسه تنظیم کرده تست سلامت اثرات خاص تمرین معنوی: دعا.

Lakkireddy را COVID نماز مطالعه تنظیم شده است تا به عنوان یک دو سو کور تصادفی کنترل آزمایشی که در آن coronavirus بیمارانی که به طور داوطلبانه ثبت نام در وب سایت اختصاص داده خواهد شد به هر دو گروه کنترل و یا یک گروه که خواهد بود, دعا های مختلف داوطلب در گروه های مذهبی به نمایندگی از مسیحی و مسلمان و هندو و یهودی و بودایی سنت. Lakkireddy و همکارانش برنامه ریزی برای اندازه گیری که آیا این کنترل از راه دور دعا تاثیر می گذارد coronavirus نتایج مانند مرگ و میر تعداد روز در ICU و روز در ونتیلاتور.

Lakkireddy متولد شد و به آیین هندو و رفت و به یک مدرسه کاتولیک اما نمی داند خود را متعلق به یک دین خاص است. او گفت: مطالعه مورد نیاز به سختی هر گونه کمک مالی از موسسه زیرا او و دیگران همه داوطلب وقت خود را.

“من همیشه شیفته این ایده فوقالعاده قدرت الهی است که می تواند تاثیر آنچه ما به عنوان انسان در این زمین گفت:” Lakkireddy. “به عنوان علمی و انتقادی به عنوان من می خواهم به من فکر کردن در مورد این نیروی الهی علاقه من است.”

اما Aldwin شک و تردید است که هر یک جنبه ای از معنویت مانند نماز را به اثبات تاثیر زیادی در سلامت با کوروناویروس.

“افرادی که صمیمانه مذهبی باید چند چیز برای آنها آن را در جامعه فراهم می کند که پشتیبانی از تقریبا مانند یک شبکه امنیت اجتماعی. وجود دارد بهتر است رفتارهای بهداشتی به آرامش و پذیرش در برابر سختی گفت:” Aldwin. “آن را به کل بسته است.”

جمع آوری به عبادت

در حالی که برخی از اعمال مذهبی و اعتقاد به سیستم ممکن است در ارتباط با رفتارهای سالم, مزایای می تواند فورا نفی اگر مردم از ایمان به جمع آوری به عبادت در گروه های بزرگ بدون احتیاطی مناسب مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. چند coronavirus شیوع ترسیم شده به گروه های مذهبی مانند ارتدوکس جوامع یهودی در نیویورک یا Shincheonji دین در کره جنوبی.

“Religiousness معنویت و یا ایمان به عنوان در تمام جنبه های زندگی و سلامت فعلی چالش ها می تواند بخشی از مشکل و یا بخشی از راه حل” گفت: Jeff لوین استاد دانشگاه اپیدمیولوژی و سلامت جامعه و مدیر برنامه در دین و سلامت جامعه در دانشگاه بیلور. “که در آن وجود دارد پیام آمدن از منبر و یا در آینده از رهبران مذهبی مردم به نادیده گرفتن بهداشت عمومی پیام, من فقط فکر می کنم این فوق العاده احمقانه است.”

با کروناویروس کاهش مرگ و میر توسط این هفته در سراسر کشور ایالات متحده کلیساها شروع به باز کردن. اما بسیاری از آنها در تلاش برای تضعیف بغل کردن و دست تکان دادن است که به طور معمول همراه fellowshipping. برخی از آنها در اجرای قوانین مورد چگونه مردم می توانند با نشستن در pews و یا از بین بردن سنت از آواز خواندن سرودهای چون بازدم هوا با افزایش نیروی می تواند گسترش ویروس دورتر.

لوین که یهودی گفت: او فکر می کند این اقدامات احتیاطی معقول و منطقی و عاقلانه است.

“کلیساها و کشیشان و سازمان های مذهبی نباید یک منبع اضطراب برای مردم و یا دلسردی آنها باید حمایت از مردم و به مردم اجازه می دانم که ما را از طریق این فقط یک کمی طولانی تر گفت:” لوین. “ما نمی خواهیم برای خنثیسازی خوب است که ما انجام داده ایم. هنوز هم وجود دارد ما نمی دانیم در مورد ویروس و ما هنوز در حال یادگیری است که همه چیز می تواند جنوبی در هر لحظه. آن هم نه برای یک پیروزی دامان در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im