در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که به لیگ برتر ورزش, بازگشت به ایالات متحده در روز شنبه در ایالت یوتا با NWSL چالش جام

سالت لیک سیتی — لیگ تیم ورزشی هستند و در نهایت رسما بازگشت به ایالات متحده برای اولین بار از ماه مارس و یوتا خواهد بود که کانون آن بازگشت.

در صبح روز شنبه ملی فوتبال زنان لیگ هشت تیم 23-چالش بازی جام حذفی را لگد کردن با 20 بازی برگزار می شود در Zions بانک ورزشگاه در هریمن و مرحله نیمه نهایی و نهایی در ورزشگاه ریو تینتو که آخرین بازی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 26.

“به عنوان اولین ورزش حرفه ای لیگ (بازگشت) است وحشی” پورتلند خار FC و ایالات متحده زنان, تیم ملی, هافبک لیندزی Horan گفت: در یک ویدیو تولید شده توسط خار. “ما در حال آنهایی که شروع آن است. من فکر می کنم شما باید به NWSL مقدار زیادی از اعتبار برای آنها چه کار کرده ایم و نسبت به. … من هیجان زده در مورد آن در حال حاضر و من می خواهم به بیرون بروید و برنده شدن در آن است.”

در اینجا نگاهی به برخی از نام های قابل توجه است که درگیر خواهد شد, چگونه مسابقات را به کار گیرند و در میان coronavirus همه گیر و دیگر اطلاعات مربوط.

که خواهد شد بازی ؟

این NWSL شامل نه تیم در سراسر ایالات متحده است. تمام 23 بازیکن از ایالات متحده زنان, تیم ملی که موفق به کسب جام جهانی در تابستان گذشته بازی در لیگ برتر اگر چه فقط 13 از آنها خواهد شد در یوتا بیش از ماه آینده.

در کنار Horan, جولی Ertz (Chicago Red Stars) رز Lavelle واشنگتن (روح) کریستال دان (NC شجاعت) سابق یوتا Royals FC کاپیتان بکی Sauerbrunn (پورتلند خار FC) لیندزی Horan (خار) و URFC مدافع کلی اوهارا در میان نام های قابل توجه خواهد شد که در شهر می شود.

که گفت: یک دسته از ستاره قدرت خواهد بود از دست رفته به عنوان مگان Rapinoe (مستقر در واشنگتن OL سلطنت), تعمید مطبوعات (URFC) و توبین هیت (خار) تصمیم گرفتند به شرکت (تمام بازیکنان انتخاب) در حالی که دیگران مانند کارلی لوید (آسمان آبی FC) مجروح شده.

Utah Royals FC defender Rachel Corsie, left, battles Washington Spirit forward Ashley Hatch for the ball as the Utah Royals and Washington Spirit play at Rio Tinto Stadium in Sandy on Wednesday, Aug. 8, 2018.
یوتا Royals FC مدافع راشل Corsie, سمت چپ میدان جنگ در جنگهای واشنگتن روح رو به جلو, اشلی, تخم توپ به عنوان یوتا سلطنتی و واشنگتن روح بازی در ورزشگاه ریو تینتو در سندی در سه شنبه ، 8, 2018. تخم که بازی collegiately در BYU خواهد بود یکی از چندین محلی روابط در NWSL چالش جام.
اسکات G Winterton, Deseret News

سه USWNT بازیکنان از اورلاندو غرور نمی خواهد بازی پس از غرور بودند مجبور به عقب نشینی از این مسابقات به دلیل 10 مثبت COVID-نتایج 19 ها در میان بازیکنان و کادر. USWNT و غرور ستاره مهاجم الکس مورگان به هنگام تولد اولین فرزند او در بهار و معلوم بود اگر او در حال رفتن به بازی قبل از اورلاندو کناره گیری کرد. همچنین در غرور فهرستی است که سابق USWNT ستاره سیدنی Leroux و برزیل ستاره مارتا.

“اول از همه ما فقط سوخته برای کل لیگ برای اورلاندو به که اتفاق می افتد به آنها را برای آن دسته از بازیکنان به این فرصت را به می آیند و بازی” URFC سر مربی کریگ Harrington گفت: در اوایل این هفته در یک ویدیو تولید شده توسط این تیم است. “مثل کسانی که نمی خواهند برای دیدن مارتا بازی در این زمینه و پس از آن نیز برخی از جوان و آینده پیش نویس میدارد که آنها تا به حال که همه ما هیجان زده به تماشای.

“در نهایت ما همه نمایشگاه های این لیگ و آنچه ما به جهان درون این چالش در قالب جام, به طوری که آنها در حال رفتن به یک خانم به مسابقات و چه آنها را, اما من فکر می کنم این واقعا آمار خانه به گروه ما است که ما هنوز به بند انگشت پایین و این یک چیز جدی است.”

همچنین در ایالت یوتا خواهد شد تعدادی از بازیکنان با اتصالات محلی. Kealia Ohai وات و میشل وسکنکلس (شیکاگو هم تیمی های) prepped در علتا دبیرستان قبل از بازی collegiately در کارولینای شمالی و BYU ترتيب Darian جنکینز (سلطنت) prepped در ریورتون دبیرستان قبل از رفتن به UCLA, Carly نلسون (سلطنت) و هالی Daugirda (URFC) prepped در Timpanogos دبیرستان و افق دبیرستان به ترتیب قبل از اینکه هم تیمی در دانشگاه یوتا و اشلی هچ (روح) ستاره دار در BYU.

چگونه می تواند شما را به تماشای این مسابقات ؟

هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت در داخل بازی سالن (کوچک مشروط رسانه ای خواهد بود برای هر بازی) اما وجود دارد چند راه دیگر بازی دیده می شود. اولین بازی از مسابقات در صبح روز شنبه ساعت 10:30 a. m. MT بین شجاعت و خار و همچنین نهایی در جولای 26 هوا خواهد شد در CBS.

همه بازی ها از جمله آن دو را جاری می شود در CBS همه دسترسی (اشتراک مورد نیاز) در ایالات متحده و کانادا و خواهد reair در CBS Sports Network. اولین بازی این مسابقات را دوباره هوا در CBSSN بعد از ظهر شنبه و در دومین بازی خواهد بود که در 8 p. m. روز شنبه بین ستاره های قرمز و روح را دوباره هوا در روز یکشنبه.

در خارج از ایالات متحده و کانادا در این مسابقات می تواند جریان در حرکت یا کشش ناگهانی.

چه خواهد شد در این مسابقات کار می کند ؟

قبل از اورلاندو انصراف نه تیم داره به بازی بازی های مرحله مقدماتی با هر بازی تیم چهار بازی. یک تیم شد و سپس رفتن به حذف شده و باقی مانده هشت قرار بود به حرکت به مرحله حذفی شروع با یک چهارم نهایی.

در حال حاضر وجود دارد که هشت تیم در هر بازی چهار اولیه بازی قبل از حرکت به یک چهارم نهایی. در دور چهارم برگزار خواهد شد در Zions بانک ورزشگاه (تمام بازی ها در طول این مدت از مسابقات برگزار خواهد شد در هر 10:30 صبح یا 8 p. m.) در جولای 17 و 18. برندگان پیشرفت خواهد کرد و به مرحله نیمه نهایی در ورزشگاه ریو تینتو که برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه 22.

URFC در اصل میله میله به بازی یک بازی بسیار چالش برانگیز برنامه در دور مقدماتی به عنوان آن را درو روح ستاره قرمز سلطنت و شجاعت دومی سه تا از آنها چند ساله هستند مدعی قهرمانی (شجاعت برنده دو بازی گذشته لیگ برتر عنوان و به طور گسترده ای مورد علاقه را به نفع خود در این مسابقات).

این پیکربندی مجدد برنامه بعد از غرور خارج به نظر می رسد به طور قابل توجهی آسان تر به عنوان URFC روبرو خواهد شد هوستون داش (30 ژوئن), آسمان آبی, FC (4 جولای) به سلطنت (8 ژوئیه) و ستاره قرمز (12 جولای) دو مورد اول همیشه در میان پایین تیم در لیگ.

تا آنجا که به بازی مربوط می شود وجود خواهد داشت برخی از تغییرات. رئیس در میان آنها هستند که وجود خواهد داشت هیچ زمان اضافی در هر بازی (دور حذفی بازی ها گره خورده است در پایان از قوانین و مقررات را مستقیما به ضربات پنالتی) و تیم اجازه خواهد داشت پنج تعویض به عنوان مخالف به طور منظم اگر چه تیم تنها قادر به جایگزینی بازیکنان در سه نقطه در طول یک بازی.

این NWSL است و نه قطعی و گفت: این دوره از مسابقات خواهد بود که تنها بازی های لیگ در سال 2020, اما اعلام, وجود خواهد داشت هیچ سنتی postseason این سال است.

که در آن تیم خواهد بود بمونی ؟

زمانی که این مسابقات اعلام شد در اواخر ماه مه نشان داد که مانند MLS و NBA در مسیر انجام در دنیای دیزنی در فلوریدا تیم خواهد بود ماندن در یک حباب از انواع در یوتا هایی NWSL استفاده کرده است “ایجاد کرد.”

ترین تیم و حمایت خود را از پرسنل خواهد ماند در سفارت سوئیت در غرب دره شهر, در حالی که URFC صاحب دل لوی هانسن که تامین مالی بسیاری از مسابقات گفت: سلطنت خواهد بود ماندن در Soleil Lofts در هریمن یک مجتمع آپارتمانی هانسن شرکت به تازگی ساخته شده است. URFC بازیکنان و کارکنان قادر خواهد بود به ماندن در خانه های خود.

ماه گذشته هانسن توصیف روستا به عنوان یک محل که در آن مردم می خواهد که همه چیز برای انجام به ماندن سرگرم طی کردن بار و وجود خواهد داشت سرایدار-مانند کارکنان پشتیبانی است که در داخل و خارج از روستا به دست آوردن چیزهای مورد نیاز برای مردم به طوری که بازیکنان و کارکنان پشتیبانی را ترک نمی کند.

“راستش را در روز خود را خاموش شما واقعا می خواهید به انجام کارهایی است که کلید کم و آرام و بنابراین من فکر می کنم در ابتدا وجود دارد نگرانی در مورد احساس کمی به دام افتاده و مطمئن نیستید چه باید بکنید, اما در نهایت من فکر می کنم ما خوش آمدید کسانی که در بقیه روز وقتی که می آید” URFC مرکز بازگشت راشل Corsie گفت: در زوم تماس اوایل این هفته.

اتفاقا غرب دره شهر که در آن بسیاری از لیگ خواهد ماند این است که سخت ترین ضربه منطقه در کل ایالت یوتا از نظر تعداد کل coronavirus موارد اما همه کسانی که سفر کرده اند به کندوی عسل دولت برای این مسابقات را تحت آزمایش به طور منظم برای coronavirus.

زمانی که این مسابقات اعلام شد در ماه گذشته ایالتی یوتا اپیدمیولوژی دکتر آنجلا دونن خطاب به اهمیت همه درگیر تمرین اقدامات است که نگه داشتن مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“حوادث مانند این ما به شدت تشویق اجتماعی فاصله که در آن ممکن است و ماسک پوشیدن آن را در علاوه بر این به طور معمول برای تمیز کردن سطوح و من مطمئن هستم که … ملی فوتبال زنان لیگ خواهد بود غربالگری خود بازیکنان و کادر علائم و اجازه می دهد آنها را به بازی اگر آنها در واقع علامتی,” او گفت:. “ما به دنبال راهنمایی هایی که ما برای تمام رویدادهای ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de