اینجا چرا ‘Baby-Sitter باشگاه ستاره Alicia Silverstone می گوید Netflix بکشد نشان می دهد مناسب برای خانواده ها

“کودک پرستار در باشگاه” می آید به Netflix فردا که به نوبه خود کتاب های محبوب به روز شده در مجموعه تلویزیونی برای نسل جدید, با توجه به سرگرمی های هفتگی.

و آلیشیا سیلورستونه — که ستاره در این مجموعه به عنوان مادر کودک پرستار در باشگاه بنیانگذار کریستی — می گوید آن را مناسب برای خانواده ها است.

سری جدید مانند کتاب به دنبال یک گروه از preteen دختران که شروع کسب و کار خود را برای نگهداری از کودکان خانواده های محلی در جامعه خود را. بازیگران شامل سوفیا گریس به عنوان کریستی توماس مالیا بیکر به عنوان مری ان عضله, Momona Tamanda به عنوان کلودیا کیشی و Shay رودلف به عنوان استیسی مک گیل با توجه به مجله مردم.

اولین “Baby-Sitter باشگاه” کتاب منتشر شده در سال 1986 و پس از آن وجود داشته است بیش از 100 کتاب های اضافه شده به این مجموعه و نه از جمله دیگر اسپین آف.

Silverstone به تازگی به صحبت کرد EW در مورد جدید نشان می دهد و به همین دلیل او احساس می کند مانند آن را مناسب برای خانواده ها.

“آن را به خوبی به تماشای آن را به عنوان یک خانواده به دلیل آن را مانند احساس-محتوای خوب برای ما ارزشمند آنهایی که کمی” Silverstone گفت: EW. “من فکر می کنم که مهم است. من لازم نیست به نگرانی در اگر پسر من می خواهد به تماشای این — و او را دوست دارد به نشان دادن راه.”

“این واقعا خوب پزشکی در راه است که شما می دانید شما می توانید اجازه دهید بچه های خود را و تماشای آن شما می توانید احساس خوبی در مورد آنها, مشاهده, اما لازم نیست که به نگرانی که آنها در حال گرفتن بد پیام یا لودگی صحبت کنید و یا صدای مزاحم و یا خشونت هستند, همه چیز” گفت: Silverstone با توجه به EW.

نشان می دهد تا کنون مورد تمجید و ستایش بسیاری از منتقدان. آن را در حال حاضر 100 ٪ امتیاز در گوجه فرنگی های گندیده

نیویورک تایمز تلویزیون منتقد جیمز Igi نوشت که نشان می دهد “شیرین اما نه شیرین هوشمند اما نه بدبینانه پر دل و خنده دار به اندازه کافی به هر دو رشد خوانندگان اصلی کتاب و مخاطبان از سری جدید — و حتی مقدار زیادی از بینندگان (مثل من) که نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im