اینجا چرا ” قهرمان من, دانشگاه,’ انیمه و مانگا سری است برای تبدیل شدن به حتی بزرگتر پدیده فرهنگ پاپ

مخاطبان برای آمریکای شمالی اکران فیلم “من قهرمان دانشگاه: قهرمانان افزایش” — برخی از آنها در لباس پوشیدن به عنوان شخصیت های ژاپنی انیمه و مانگا سری — تشویق به عنوان چراغ رفت داخل ریجنسی روستای تئاتر در وستوود در هفته گذشته.

“این یک رویای مطلق” گفت: جاستین Briner فارسی زبان صدای Izuku “Deku” Midoriya سرب شخصیت در این آلاینده جهان از ابرقهرمانان. “برای دیدن این نشان می دهد که من احساس بسیار ویژه بود تبدیل به یک پدیده در فرهنگ پاپ شگفت انگیز است.

“و آنچه واقعا مرا امروزه برای دیدار با افرادی که تحت تاثیر این نشان می دهد تا مثبت,” او گفت:. “مانند کودکان و نوجوانان و خانواده ها آمده است که با هم به تماشای این نمایش هر هفته و جالبترین چیز است.”

و آن را نه فقط در ژاپن و ایالات متحده که در حال دیوانه برای قهرمانان خود را یا نه. نشان می دهد و یا فیلم های در حال دوبله به زبان از جمله فرانسوی, اسپانیایی, آلمانی و ایتالیایی چیزی کلیفورد Chapin که آیا زبان انگلیسی صوتی برای Katsuku Bakugō گفت که او را دوست دارد سکندری در سراسر رسانه های اجتماعی به طوری که او می توانید ببینید که چگونه بازیگران دیگر تحویل خطوط خود را در زبان های مختلف.

Chapin نشده ملاقات Nobuhiko Okamoto, ژاپنی ها صدای Bakugō اما Briner رو هم با Daiki Yamashita که آیا Deku زمانی که او در سفر از ژاپن به لس آنجلس برای اولین از اولین فیلم “قهرمان من دانشگاه: دو قهرمان” در سال 2018 است. که در همان سال Briner شد در San Diego Comic-Con panel با Kōhei Horikoshi خالق “قهرمان من, دانشگاه” ساخته شده است که اولین سفر به ایالات متحده برای این رویداد.

“من فکر می کنم آن را واقعا صحبت می کند به چگونه این تبدیل بین المللی” Briner گفت. “ما در نهایت قادر به دریافت برخی از مردمی بیش از ژاپن به آدرس مخاطبان مختلف از آنها استفاده می شود و (در Comic-Con طرفداران) رفت دیوانه برای آنها است.”

بیایید مکث یک لحظه به توضیح “قهرمان من دانشگاه” به uninitiated. در این رابطه تقریبا همه دنیا را با قدرت های ویژه — یک تغییر ناگهانی در اصطلاحات نشان می دهد — توانایی است که از محدوده سنتی مهیب — انفجار و آتش سوزی با سرعت فوق العاده و قدرت — به عجیب sublime — آرنج که شلیک نوار سلفون های سر پوشیده در انگور مانند چسب توپ لیزری-تیراندازی bellybutton.

Deku نادر است بچه به دنیا بدون یک تغییر ناگهانی است که در ابتدا به نظر می رسد به عذاب خود را قهرمان رویاهای اما در زمان او و بچه های دیگر — از جمله مادام العمر خود را frenemy Katsuko Bakugo — ارسال به U. A. دبیرستان بالا ابرقهرمان برنامه های آموزشی در ژاپن جایی که آنها یاد بگیرند که از قهرمانان مانند همه ممکن است و تلاش و در نهایت شروع به مبارزه با خائنانی که خصلت را تنها مشکل.

در “من قهرمان دانشگاه: قهرمانان افزایش” بچه ها در مدرسه در کلاس بالا در حال ارسال به یک تبه کار-رایگان جزیره به عنوان قهرمان کارورزان از یک نوع تنها به مواجه فوق العاده قدرتمند تبه کار نه و سه فوق العاده بد sidekicks. وجود دارد مقدار زیادی از کار تیمی بسیاری از جنگ و در نهایت یک مقدار شگفت آور از احساسات به عنوان داستان به اوج خود می رسد.

آن را قطعا خواهد بود یک آمار جهانی به این fandom منفجر شده در چهار فصل از انیمیشن نشان می دهد — و بازی های ویدئویی و زنده تئاتر موزیکال — که چرخید مانگا نوشته شده و نشان داده شده توسط Horikoshi. بنابراین برای پیدا کردن که چرا “من قهرمان دانشگاه” گرفته تا شدید نشستیم با برخی از کلید فارسی زبان صدای بازیگران را به لس آنجلس توسط Funimation که مجوز “قهرمان من” در ایالات متحده قبل از والاتر.

کلیفورد Chapin که نقش Katsuku Bakugō های متکبر داغ-رهبری بمب پرتاب کننده که — این چیست ؟ — در واقع ممکن است که یک طرف خوب?: “من فکر می کنم یکی از چیزهایی که واقعا تساوی مردم به” قهرمان من, دانشگاه,’ است که در آن معاملات زیادی با آنچه که بچه ها در برخورد با, در حال رشد,” او گفت:. “آنها در برخورد با ارزش خود و جایی که آنها ایستاده در جهان است. آنها سرد هستند نه سرد است ؟ و همه اینها مشخص چیزهایی که خارج از کنترل خود راه آنها متولد قدرت آنها آشکار.

“آنها مقابله با قلدری” Chapin ادامه داد. “آنها در برخورد با غلبه بر که و ایستاده تا برای خود. آموزش مبارزه برای پسر کوچک. و آن را معاملات زیادی با رویاها و عشق و شور و چیزهایی که همه ما تجربه و احساس خودمان را در حال رشد و حرکت در طریق زندگی است. که چیزهایی وجود دارند که ما می خواهیم برای به انجام رساندن و تلاش می شود و ما چگونه انجام این کار و موفقیت به خودمان؟”

جاستین Briner که نقش Izuku “Deku” Midoriya به صورت جدی بچه متولد بدون تغییر ناگهانی اما موفق به رفتن از صفر تا یک برای همه قهرمان: “آن است که دقیقا” Briner گفت: به عنوان Chapin به پایان رسید. “و آن را کمک می کند که ما در یک نوع از ابرقهرمان شیدایی فرهنگ پاپ-دانا است. مارول مرتب کردن بر اساس راه را با همه که. (در ژاپن, شخصیت های “قهرمان من” استفاده شد برای ترویج “Avengers: Infinity War” در سال 2018 است.) اما من فکر می کنم که نیز آن را قابل دسترس بیشتر را به خانواده و یا افرادی که نمی تماشای انیمیشن به طور کلی. من از شنیدن آن اغلب که من واقعا یک anime watcher اما من به “قهرمان من” و من نمی تواند متوقف تماشای آن است.

“و از آن صحبت می کند به عناصر انسانی از آن,” او گفت:. “چگونه شما می توانید نگاه کنید کمی از خودتان را در هر یک از این شخصیت های شما به نحوی با طنین یکی بیش از دیگری است. که مرتب از نحوه fandom مطرح می شود آنلاین. آنها بحث می تواند برای ساعت ها و ساعت ها در مورد شخصیت های مورد علاقه خود را مورد علاقه لحظات. آن را فقط به بزرگ, خلاق, زمین برای مردم به حفاری و عاشق این شخصیت است.”

David Matranga که نقش Shoto Todoroki, یک نوجوان اجرا می شود که سرد و گرم — به معنای واقعی کلمه — تیراندازی آتش از یک طرف و یخ از دیگر: “ما یک نوع وسواس قهرمان, جامعه,” او گفت:. “طول می کشد که به نظر من واقعا عمیق تر از آن. جهان است که ایجاد شده است که یک قهرمان است جامعه با این مجموعه خاص از قوانین سپس می افزاید: در این واقعا عمیق شخصیت است که باید همه نوع از ویژگی های متفاوت است. بنابراین آن را تا به چیزی برای همه.

“لوسی (مسیحی) و من هر دو از تئاتر” Matranga گفت. “زمانی که من به عنوان خوانده شده یک بازی و یا یک فیلمنامه چیزی است که چوب با من است شخصیت و نحوه شناسایی آنها هستند. و همه با هم کار می کند. وجود دارد برخی از جنبه کار گروهی و خود را از تغییر ناگهانی است که به عنوان قدرتمند به تنهایی به عنوان آن را در ترکیب با کسی دیگری تغییر ناگهانی.”

Luci Christian که نقش Ochaco Uraraka یک از آنها یک لمس ساده می توانید هر شی شناور با گرانش صفر: “من با آن موافق است اما من فکر می کنم به خصوص که “من قهرمان’ به خصوص تصویر برداری از بچه ها تصورات” او گفت: پس از آن منابع دیگری قهرمان کسی است که برج بیش از همه دیگران است. “این فقط سوپرمن می شود به سوپرمن [اما در این جهان] همه یک قهرمان است در برخی از راه. و آن را ممکن است واقعا کوچک است. خود را تغییر ناگهانی ممکن است به نظر می رسد واقعا عجیب و غریب, اما وجود دارد یک محل برای آن ارزش و حد عالی رساندن زمان صرف کشت.

“ما می توانیم جوک در تمام طول روز در مورد Mineta … اما تغییر ناگهانی در یک مکان و آن مرد تعلق دارد و در کلاس 1-(در U. A. مدرسه)” مسیحی گفت. “و من فکر می کنم که چه طوری قانع کننده به خصوص امروز که مردم می خواهند به تعلق دارند. این چیزی است که نشان می دهد مورد است. که وجود دارد یک محل برای همه ما است.”

دنی اتاق که نقش Mahoro Shimano که متنفر قهرمانان از ترس که برادر کوچک او ممکن است گرفتار در تیراندازی: “این احساس واقعی در راه است,” او می گوید. “در جهان ما, اگر ما تا به حال خصلت و یا قدرت آنها می خواهم که اشکالاتی به آنها به طوری که به نظر می رسد واقعی تر. هیچ کس در عده است و یا توقف تمام مردمان بد. و فقط به این دلیل آنها را به یک تغییر ناگهانی بدان معنا نیست که آنها انسان نیست.

“هنگامی که شما مسحور کننده ابرقهرمان (مردم) نوع مانند” من او فقط رفتن به صرفه جویی در روز در اینجا همان قدیمی همان قدیمی.’ اما در اینجا قهرمانان خود را در حال مبارزه از طریق نقاط ضعف خود را به طوری که آنها می تواند قدرتمند باشد.”

کایل پترسون که نقش Denki Kaminari یک goofball با الکتریکی شخصیت به عنوان او می تواند در جذب و شلیک کردن برق: “من فکر می کنم آن را به دلیل چقدر عالی Denki Kaminari است, راست?” او می گوید و می خندد. “”این خنده دار, پاسخ, پاسخ واقعی این است که چقدر منحصر به فرد و سرگرم کننده شخصیت هستند. آن را بزرگ بازیگران, اما آن را احساس نمی کند همگن یا همان y در همه. هر کس خود را منحصر به فرد قدرت شخصی یا داستان.

“من فکر می کنم به (مجلس و…) این خصلت بسیار منحصر به فرد” پترسون گفت. “این فقط, ‘توپ های آتشین!’ و ‘وجود دارد برخی از برق!’ وجود دارد برخی از فوق العاده قدرت های منحصر به فرد مانند Jirō را در گوشی” — فوق العاده-طولانی earlobes با گوش دادن و صدا-ارسال قدرت. “که هرگز قبل از انجام شده است. پس از آن که همه مثل ” من پرواز! من این کار را انجام! من قوی هستم!’ این چیزهای عجیب و غریب بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im