در اینجا شما را در نگاه اول استیون اسپیلبرگ ‘داستان وست ساید’

غرور نمایشگاه تصاویر منتشر شده از استیون اسپیلبرگ جدید فیلم اقتباسی از نمایش موزیکال کلاسیک “داستان وست ساید” در روز دوشنبه.

پر زرق و برق عکسهای از فیلم نشان می دهد Ansel Elgort به عنوان تونی راشل Zegler به عنوان ماریا ستاره برادوی آریانا DeBose به عنوان آنیتا, David آلوارز به عنوان بدنام برنارد و اصلی برنده اسکار آنیتا, ریتا مورنو در یک نقش جدید ایجاد شده برای اسپیلبرگ تولید — والنتینا.

با وجود این واقعیت است که هیچ تریلر رسمی کاهش یافته است در عین حال برخورد است که در حال حاضر میخ اسپیلبرگ “داستان وست ساید” را به عنوان به احتمال زیاد نامزد جایزه اسکار برای سال آینده به لطف فیلم های تاریخ است. سال 1961 در فیلم را دریافت چشمگیر 10 اسکار. بازیگران شامل فیلمنامه تونی کوشنر در “لینکلن” که برنده چند جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی.

اسپیلبرگ گفت: غرور نمایشگاه که او شده است می خواهم “ساخت” داستان وست ساید “در سر خود را برای یک زمان بسیار طولانی” از او یک پسر جوان در 1950s.

در واقع قبل از فیلم اصلی تا به حال منتشر شده است اسپیلبرگ گفت که گوش دادن به موسیقی متن فیلم و سعی کنید تصور کنید که داستان پشت آن است.

اما اسپیلبرگ نیست انتخاب برای بازسازی “داستان وست ساید” به سادگی از آنجا که او آن را دوست داشت به عنوان یک کودک. مدیر تصمیم به بازسازی آن در حال حاضر برای ارسال یک پیام.

“این داستان نه تنها یک محصول از زمان خود را اما که زمان بازگشت و این بازگشت با یک نوع اجتماعی خشم” اسپیلبرگ گفته Vanity Fair. “من واقعا می خواستم بگویم که پورتوریکو Nuyorican تجربه اساسا مهاجرت به این کشور و مبارزه برای زندگی و به کودکان و به نبرد در برابر موانع از بیگانه ستیزی و تبعیض نژادی.”

این فیلم پیچیده تولید در بروکلین در سپتامبر 2019. این مجموعه منتشر خواهد شد در 18 دسامبر این سال گزارش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im