هرم ادواردز تراشه کلی و جاناتان اسمیت وزن در COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر فوتبال

سالت لیک سیتی — Pac-12 مربیان فوتبال در ادامه به صبر کنید و ببینید رویکرد که آیا 2020 فصل آغاز خواهد شد در زمان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آریزونا دولت هرم ادواردز, UCLA تراشه کلی و ایالتی اورگان جاناتان اسمیت مشترک دیدگاه های خود در این کنفرانس سومین قسط از رسانه های وبینار بعد از ظهر چهارشنبه.

“وجود دارد رفتن به نور در انتهای تونل. ما نمی دانیم که دقیقا چه زمانی این تونل این است که ما در” اسمیت گفت. “اما ما در حال رفتن به فرصت را به بازی آنها را به عقب و زمانی که ما آنها را عقب ما می خواهیم به آن را انجام دهد با خیال راحت و به درستی.”

اسمیت افزود که برنامه های خود را در حال کار را از طریق بحران روز به روز. اورگان دولتی کیت براون به تازگی گفت که همه گردهمایی های زیادی در کشور از جمله رویدادهای ورزشی را از طریق پایان ماه سپتامبر “لغو و یا اصلاح شده است.”

آریزونا دولتی mlb در ضمن درب باز برای ورزش حرفه ای به سر در حالت بدون فن. از دفتر کار خود در تمپه ادواردز خبرنگاران خاطر نشان کرد که دانشجویان ورزشکار متفاوت است. پدر و مادر درگیر در تصمیم گیری های بیش از حد.

“بنابراین ما نمی توانیم از دست دادن بینایی است که” ادواردز گفت. “پدر و مادر یک عامل بزرگ است.”

ادواردز اشاره کرد که همیشه در مورد ایمنی از بازیکنان. پدر و مادر می خواهید مطمئن شوید که فرزندان خود را امن هستند را توضیح داده و آن را نیز “اولویت شماره 1 برای هر مربی است.”

سوال هنوز هم وجود دارد به عنوان حوزه های قضایی وزن گزینه های خود را. این وضعیت در کالیفرنیا نامشخص است با تیموتی سفید صدراعظم از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرد که 23 دانشگاه ها در دولت خواهد شد تقریبا همه سقوط کلاس های آنلاین. این گروه شامل نمی شود هر گونه Pac-12 مدارس.

حتی پس از این بازیگران بزرگ در سایه سقوط ورزش در سراسر کشور.

“این ویروس را به ما بگویید که ما قادر به بازگشت و هنگامی که آن را تحت کنترل و زمانی که آنها مناسب تست و چه در محل گفت:” کلی که اضافه شده که در این میان UCLA است که فقط رفتن به نگه داشتن برنامه ریزی برای فصل آینده.

“هیچ کس به ما گفت که ما بازی نمی,” او ادامه داد. “هیچ کس به ما گفت که ما قطعا بازی کردن است.”

عدم اطمینان کلی اذعان منجر به برنامه ریزی مناسب بودن در جای خود قرار داده چرا که آنها نمی خواهند به شگفت زده می شود. صحبت که کلی اعتبار این کنفرانس برای نگه داشتن همه مطلع شده و ذکر شده که آنها همچنان به تکیه بر کمیسر لری اسکات و کارکنان خود را برای جهت.

نهایی وبینار برنامه ریزی شده است برای پنج شنبه و امکانات اورگان ماریو Cristobal, آریزونا, Kevin Sumlin و کالیفرنیا جاستین Wilcox.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net