قهرمانان عمل می رود بزرگ فقط زمانی که مورد نیاز است

واشنگتن – توجه داشته باشید: معاون نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) امروز منتشر آمریکا’ از 3 تریلیون قهرمانان قانون قانون در پاسخ به ادامه coronavirus همه گیر از جمله $3.6 میلیارد دلار در تامین امنیت انتخابات بودجه $4.6 میلیارد دلار برای بهداشت عمومی صندوق 75 میلیارد دلار برای coronavirus تست و 25 میلیارد دلار برای ایالات متحده خدمات پستی در میان بسیاری از دیگر اولویت های مهم.

امروز قانون می رود در یک زمان وقتی که رفتن را از بزرگ ضروری است. ما هیجان زده برای دیدن گنجاندن مورد نیاز و قوی کمک های مالی برای حمایت از ما در انتخابات نظام و ملت ما یک راه را با خیال راحت به ورزش حق رای در حالی که سالم ماندن. بودجه اختصاص داده شده به ساحل ایالات متحده خدمات پستی نیز صرفه جویی های بی شماری شغل.

میلیارد دلار به بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی صندوق اضطراری از جمله برای توسعه مواد مخدر و پرداخت بزرگ نسبت به تضمین آن است که نیاز به تست آن را دریافت و بدون مشکلات مالی بحرانی وجود هزینه های به سمت ناشی از این بیماری همه گیر. این افزایش بودجه خواهد شد اطمینان حاصل شود که مثبت COVID-19 نتایج منجر به تماس با ردیابی برای نظارت بر گسترش ویروس. که گفت: ما می دانیم که حرص و آز شرکت های بزرگ از منافع بی پایان است به طوری که بیشتر مورد نیاز است برای جلوگیری از, مواد مخدر, شرکت های بزرگ از احتکار کردن آینده بالقوه درمان و واکسن برای COVID-19 و برای اطمینان از دسترسی در سراسر جهان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

علاوه بر دست و پنجه نرم کردن با سلامت این قانون کمک می کند تا کارگران ایجاد یک نیاز برای ایالات متحده ایمنی و بهداشت شغلی دولت به توسعه قوی استاندارد ظرف هفت روز نیاز به محل کار به منظور توسعه و پیاده سازی کنترل عفونت قصد دارد به نگه داشتن کارگران امن است.

ما نیز به زبان روشن است که بازرسان عمومی خواهد شد که یک بحرانی خط دفاعی در برابر فساد در نجات صرف – می توان به اخراج تنها برای شود. اما باید مطلب جدید guardrails قرار داده شده در شرکت های بزرگ که دریافت این کمک مالی بودجه از جمله محدودیت در لابی صرف پول در سیاست اجرایی و جبران خسارت.

ما فشار خواهد شد برای این بود در آینده شامل امداد بسته های در حال حرکت رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de