قهرمانان قانون فراهم می کند مهم تسکین و بهبود اقدامات به کارگران ایالات متحده

واشنگتن – امروز دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده منتشر قهرمانان عمل می کند که می تواند بحرانی تسکین و بهبود اقدامات برای اقتصاد ایالات متحده و مردم و کسب و کار در آن است. یکی از مهم ترین ویژگی های این لایحه است که آن را ارائه $875 میلیارد مستقیم ایالتی و محلی کمک و همچنین به عنوان هدف کمک مالی برای آموزش و پرورش و پزشکی هزینه برای دولت. این یک گام اساسی رو به جلو با توجه به این که دولت های ایالتی و محلی نیاز به $1 تریلیون دلار در پایان سال 2021. این لایحه همچنین ارائه یک فرمت از بیمه بیکاری (UI) مقررات در قبل از تسکین و بهبود بسته است. این خبر بسیار خوبی است از هر دو یک انسان دوستانه و اقتصاد, چشم انداز—به خصوص گسترش افزایش UI مزایای 600 دلار در هفته بود که یکی از موثر ترین قطعات از قبل بسته است. این لایحه شامل بسیاری دیگر از کلید مقررات از جمله سرمایه گذاری در coronavirus درمان, تست, و, تماس, ردیابی است که لازم است برای بازگشایی اقتصاد ما.

به ناچار برخی از سیاستگذاران خواهد شد ابراز نگرانی بیش از قیمت تخمین زده شده است که به منظور از 3 تریلیون دلار. این نگرانی کاملا نابجا در این لحظه ای حیاتی است. آنچه کمیاب در اقتصاد در حال حاضر فرصت برای کارگران برای کسب حقوق و دستمزد و تقاضا برای شرکت های خروجی. مالی منابع نیست کمیاب—نرخ بهره (ما بهترین زمان واقعی سیگنال از کمبود دولت فدرال ظرفیت را در بدهی) باقی می ماند در طول تاریخ کم است. ما نیاز به استفاده از آنچه که ما در فراوانی—منابع مالی—برای از بین بردن خرد کردن محدودیت های تحمیل شده بر خانواده ها توسط کمیاب فرصت برای کار و کسب درآمد. سرمایه گذاری و تامین مالی توسط بیشتری بدهی های عمومی را کاهش دهد و به شدت از بحران اقتصادی و کمک خواهد کرد که جلوگیری از یک دوره طولانی مدت از نرخ بالای بیکاری است که به مراتب جدی تر و مداوم آسیب به اقتصاد است. در این سرمایه گذاری را بسیار بالا نرخ بازگشت. بیشتر سرمایه گذاری در این لایحه خواستار هستند و حداقل مطلق مورد نیاز به آدرس قدر از این بحران مواجه هستیم. کنگره بودجه پروژه های دفتر که بدون اضافی امداد و نرخ بیکاری به طور متوسط 16 درصد در سه ماهه سوم این سال و 10.1% برای کل تقویم سال 2021. کسانی که شماره آن منتشر شد دو هفته و نیم پیش در حال حاضر به دنبال بیش از حد خوش بینانه با توجه به این که بیش از 30 میلیون نفر از کارگران در حال حاضر زمینه برای بیمه بیکاری و میلیون ها نفر دیگر همچنان در پور.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یک نگرانی عمیق در امروز قانون عدم “خودکار” باعث انقضای این لایحه مقررات. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف چگونه تاثیر اقتصادی coronavirus گشوده خواهد شد. اختصاص خودسرانه پایان تاریخ به مقررات برای حفظ اقتصاد این لایحه می کند, کمی احساس می کند که این روند می تواند به کار گرفته شود به طور خودکار با داشتن مفاد فاز را به عنوان نرخ بیکاری یا اشتغال به نسبت جمعيت در حال بازسازی به نزدیکی قبل از ویروس سطوح. با استفاده از خودکار و تثبیت کننده خواهد بود هر گونه گران تر از هزینه انباشته از پسوند های مختلف از برنامه های در لایحه—اما این امر جلوگیری از مخرب ساقط در برنامه های انتقادی در حالی که کنگره مذاکره پسوند و این امر کاهش خورنده عدم اطمینان دادن به کسب و کار متحده و خانواده بسیار مهم اعتماد به نفس در اطراف بودجه و برنامه ریزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im