هرتز فایل برای ورشکستگی پس از تقاضا کاهش می یابد با توجه به COVID-19

مارس 23 (UPI) — Hertz Global Holdings ورشکستگی کرده است پس از یک افت شدید در سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت اعلام کرد در بیانیه ای روز شنبه که در این زمینه داوطلبانه دادخواست برای سازماندهی مجدد تحت فصل 11 همراه با برخی از آن ایالات متحده و کانادا شرکت های تابعه.

“تاثیر COVID-19 در سفر تقاضای ناگهانی و چشمگیر باعث کاهش ناگهانی در درآمد این شرکت و آینده رزرو” این شرکت در بیانیه ای گفت. “هرتز در زمان فوری اقدامات اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان حذف همه غیر ضروری صرف و حفظ نقدینگی.”

این شرکت گفت که این اقدامات برای کاهش هزینه های غیر ضروری اما معلوم نیست که آن را بهبود می یابند پس از تشکیل پرونده مورد نیاز بود “برای تقویت ساختار سرمایه.”

در میان مراحل شرکت در زمان به کاهش از دست دادن درآمد از اجاره اتومبیل لغو آن کاهش می یابد برنامه ریزی شده ناوگان سطوح تثبیت-فرودگاه اجاره مکان های معوق هزینه های سرمایه ای و اجرا furloughs و اخراج از 20,000 کارکنان و یا حدود نیمی از نیروی کار جهانی.

Hertz, دلار, صرفه جو, کرم شب تاب, هرتز, خرید و فروش ماشین و Donlen تابعه هنوز باز کرد.

“هرتز دارای بیش از یک قرن از صنعت رهبری و ما وارد سال 2020 با درآمد و سود حرکت” هرتز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پل سنگ در بیانیه ای گفت:. “با شدت COVID-19 تاثیر بر روی کسب و کار ما و عدم اطمینان در هنگام سفر و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن ما نیاز به برداشتن گام های بیشتر برای آب و هوا یک برنامه به طور بالقوه بهبود طولانی.”

این شرکت گفت که از تاریخ ثبت آن تا به حال بیش از 1 میلیارد دلار پول نقد در دست برای انجام عملیات.

هرتز اصلی بین المللی عامل مناطق مانند اروپا و استرالیا و نیوزیلند شامل نمی شد در روز جمعه آمریکا فصل 11 رسیدگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de