سن دیگو — هیچ کس گفت: بازگشت به مسابقات NCAA برای اولین بار در پنج سال خواهد بود آسان است.

در طول فصل BYU که دارای مناظر خود را در مجموعه رقص بزرگ شده است در برخورد با انواع آسیب های مربوط به بازیکنان مانند گاوین باکستر Yoeli کودکان و جیک Toolson.

سپس در نیمه دوم در Loyola Marymount پنج شنبه شب, ارشد به جلو دالتون نیکسون سقوط کرد حائل در زیر سبد و سقوط ناشیانه صدمه زدن به مچ پا خود را.

نیکسون کردم اما به سرعت آن را آشکار بود که او در درد او به عنوان hobbled در اطراف در دادگاه است.

چه وضعیت خود را به بازی روز شنبه (8 بعد از ظهر, MST, CBSSN) در سن دیگو ؟

“او را شکر و تخم مرغ آن را در حال حاضر” مربی علامت پاپ گفت: پس از Cougars’ 77-54 برنده بیش از LMU. “من واقعا عصبی است.”

نیکسون است, به طور متوسط 7.8 امتیاز و 4.5 ریباند در این فصل است. اما ارزش خود را به BYU می رود به مراتب فراتر از اعداد است. نیکسون یک رهبر تیم و قوی را فراهم می کند دفاعی حضور. او همیشه مایل به سقوط تخته اتهامات را و فرو رفتن در طبقه loose balls.

“او یک قطعه از این تیم است. ما باید او را” پاپ گفت. “امیدوارم ما پزشکان را به کار سحر و جادو خود را و ما می توانیم او را به عقب. من می دانم که او را به عنوان سخت به عنوان ناخن. بنابراین اگر او می تواند بازگشت او به عقب بر گردیم. او بخش مهمی از این تیم است.”

الکس Barcello که به ثمر رساند یک حرفه ای بالا 18 امتیاز در 6 8 3-اشاره گرها در برابر LMU نگران بود که او را دیدم نیکسون آسیب است.

“من می ترسم اما برای اولین بار است که دالتون. او ظهور کند ، من به او گفتم او یک سگ است. او یک مرد شما می خواهید در تیم خود. بچه ها عشق را به بازی با او را به خاطر او است که ذهنیت هر بازی” Barcello گفت. “هیچ چیز به او را پایین آورد. او را نگه می دارد رفتن. که یکی از چیزهایی که باعث می شود این تیم آنقدر بزرگ است. ما نه تنها او بلکه دیگر بچه ها با این ذهنیت که ما را نگه می دارد رفتن.”

در Cougars می آیند کردن شکستن رکورد عملکرد در Loyola Marymount به عنوان آنها حذف کردن یک برنامه-18 3-اشاره گر. پنج شنبه مشخص شده BYU را در 15 بازی این فصل را با دو رقمی 3-اشاره گر گسترش این رکورد برای اکثر بازی ها با دو رقمی 3s در یک فصل در مدرسه تاریخ است.

در این فصل BYU منجر ملت در 3 نقطه تیراندازی درصد (42.6%).

با پیروزی در LMU پاشنه بلند (20-7, 9-3) که سواری پنج بازی برنده خط خط شروع به پریدن کرد و سه نقطه از شماره 24 به شماره 21 در NCAA خالص رتبه بندی. BYU شماره 15 در KenPom.com رتبه بندی.

و در Cougars هنوز هم پیش بینی شده به عنوان شماره 7 دانه در ESPN bracketologist جو Lunardi آخرین NCAA مسابقات پیش بینی.

در حالی که سن دیگو (9-18, 2-10) تلاش کرده است در این فصل BYU رکورد در غرفه جنی کریگ پس از پیوستن به سواحل غرب کنفرانس متوسط 4-4.

BYU شکست Toreros 93-70 در Jan. 16 در پرووو. دلار از دست داده 72-69 heartbreaker در پپرداین پنج شنبه شب هنگامی که امواج Colbey راس حفر 3-اشاره گر در زنگ.

“آنها واقعا خوب در خانه” پاپ گفت: از Toreros. “ما می خواهیم دوباره این بچه ها و آماده برای رفتن به جنگ به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم دوباره.”

درست بعد از پنج پیروزی در Cougars سوار یک اتوبوس به سن دیگو و و صرف جمعه آماده شدن برای دلار است.

“این تیم شده است بنابراین در مصرف آن یک روز در یک زمان گفت:” گارد TJ Haws. “ما به کرات در مورد گرفتن این پیروزی (برابر LMU). در حال حاضر ما رو به حرکت بر روی بازی بعدی ما. آن را مهم ترین بازی فصل ما است.”

BYU (20-7, 9-3) در سن دیگو (9-18, 2-10)

شنبه 8 p. m. MST

غرفه جنی کریگ

تلویزیون: CBS SN

رادیو: 1160 AM, 102.7 FM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im