سلام همکار وارن حامیان اجازه تجمع در اطراف برنی ساندرز

ما می دانیم که چگونه قدرتمند ترقی خواهان می تواند زمانی که ما متحد در اطراف یک هدف مشترک است. ما شاهد آن در سال گذشته زمانی که ترقی خواهان و سوسیالیست بسیج هم برای جلوگیری از ایجاد کسب و کار از خرید 2019 سیاتل انتخابات شورای شهر.

با وارن خروج مسابقه در روز پنج شنبه, در حال حاضر زمان برای همکار وارن حامیان به رسمیت شناختن است که برنی ساندرز بهترین گزینه برای تغییر تدریجی در سال 2020 ریاست جمهوری اولیه.

سناتور. الیزابت وارن اولین سیاستمدار ملی برای حمایت از مردم بیش از سود در آن مسابقات است. مدت کوتاهی پس از آن سناتور. ساندرز تایید سیاتل شورای شهر داوطلبانی که حاضر به کمک از شرکت های بزرگ.

نتیجه ؟ پنج شش وارن/ساندرز-حمایت نامزد برنده انتخابات و ششم تنها به دقت از دست رفته توسط چهار pointsdespite که-صرف 100 به 1 توسط شرکت ها و محافظه کار PACs.

هنگامی که ما با هم مبارزه ما برنده شوید.

بسیاری از ایالت واشنگتن را ترقی خواهان متعهد شدند به سن. الیزابت وارن غیر قابل مقایسه ای دقیق و ظریف کرد. ما هر دو افتخار کرد. اما با وارن خروج مسابقه در روز پنج شنبه, در حال حاضر زمان برای همکار وارن حامیان به رسمیت شناختن است که برنی ساندرز بهترین گزینه برای تغییر تدریجی در سال 2020 ریاست جمهوری اولیه.

برای همه نزاع ما شاهد بین وارن و ساندرز در طول مبارزات انتخاباتی, این واقعیت باقی می ماند که این دو باید خیلی بیشتر مشترک از نه.

در پاسخ به وارن خروج از مسابقه ساندرز گفت: “سناتور وارن گرفته شده در قدرتمند ترین منافع شرکت های بزرگ است چرا که او در مورد مراقبت از کسانی که پشت سر گذاشته شده است. بدون او جنبش مترقی نخواهد بود تقریبا به عنوان قوی به عنوان آن امروز است.”

در در بانک ها و شرکت های کارت اعتباری و شرکت های بزرگ در سال های پس از رکود بزرگ سال 2008 وارن تاسیس خودش را به عنوان یک پیشرو اصلاح طلب در سنت ان ریچاردز. پس قدم به قدم از یوجین Debs Sanders شده است دموکراتیک سوسیالیستی صلیبی برای عدالت اقتصادی; باراک اوباما پس از ستایش برنی برای “شور و شوق بزرگ بزرگ صحت و شهامت و بی باکی.”

به تازگی قانونی محقق Kimberlé Crenshaw مبتکر مفهوم تقاطع تایید بهداشت ، وارن. پیش از آن در مبارزات انتخاباتی باربارا اسمیت از Combahee رودخانه جمعی که گذاشته خیلی از زمینه سازی برای Crenshaw را intersectional تجزیه و تحلیل از نژاد و جنسیت و طبقه تایید سناتور. ساندرز.

سناتور. ساندرز به دست آورده تاییدیه از شدید زنان از رنگ از جمله رهبران مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و واشنگتن خود تشکر. Pramila Jayapal و همچنین به عنوان برجسته سازمان های مترقی مانند طلوع جنبش است.

سناتور. وارن ائتلاف مشابه متنوع با حمایت از Rep. Ayanna Pressley کار خانواده و سابق وزیر کار رابرت رایش ،

اعضای ساندرز-وارن ائتلاف درک نیاز برای تغییر ساختاری. با هم, ما باید در ساخت یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه: کار مردم جوامع رنگ و آب و هوا. و با هم ما باید خنثیسازی آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن به شکل دراورده شده.

اعضای ساندرز-وارن ائتلاف درک نیاز برای تغییر ساختاری. با هم, ما باید در ساخت یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه: کار مردم جوامع رنگ و آب و هوا. و با هم ما باید خنثیسازی آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن به شکل دراورده شده.

ما همه عمیقا متعهد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. وجود دارد خلیج فارس است که نمی تواند نادیده گرفته بین رویکرد مترقی از وارن و ساندرز و کسب و کار به عنوان معمول سیاست از جو بایدن.

ساندرز و وارن باور بهداشت و درمان است و یک حق انسانی. بایدن مخالف مدیکر برای همه, در حالی که یک سوپر پک اجرا شده توسط بهداشت و درمان صنعت لابی bankrolls مبارزات انتخاباتی خود.

ساندرز و وارن معتقدند در پایان به زندان-مجتمع صنعتی. بایدن همكاري بدنام 1994, جرم, لایحه که اختصاص 10 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید زندانها و نظامی از ادارات پلیس در سراسر کشور است.

ساندرز و وارن می خواهید به گسترش امنیت اجتماعی است. بایدن سعی بریده بریده و آن را در 1990s و دوباره در 2010s.

بایدن رنگ خود را به عنوان امن جفت دست اما در یک انتخابات عمومی در برابر تهمت او خواهد بود به تصویر کشیده شده به عنوان نامزد از پوسیدگی ایجاد. او قادر خواهد بود برای حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل کلیدی بدون اینکه متهم به همدستی با این شرکت ها ایجاد. ما باید اذعان کرد که برنده برنده بودن پررنگ خود را در مورد باورهای سمی. ما باید برنده بودن به همان اندازه unapologetic در مورد ما مترقی اعتقادات. وسط جاده است که در آن ما را از دست بدهند.

برنی ساندرز ساخته شده است یک ائتلاف با شناخت یک حقیقت ساده: این سیستم کار نمی کند. در دهه های نخبگان را siphoned ثروت از مردم که ایجاد ثروتمندترین اقتصاد و آنها احتکار آن را برای خود. در ضمن از سیاتل در ایالت کارولینای جنوبی, کارگران که ایجاد ثروت که مبارزه برای اجاره ارائه یک آینده برای خانواده خود و پس از خود در برابر بیماری.

الیزابت وارن و برنی ساندرز زد کمپین های مختلف اما هر دو آنها را در درک آنچه در خطر است برای کشور ما بیش از چند ماه آینده. همین دلیل است که ما خواهید بود به انجام همه چیز را در قدرت ما در این مهم تاریخی مسابقه به اطمینان حاصل شود که برنی برنده قاطعانه در کشور ما برنده نامزدی و می رود برای تبدیل شدن به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im