افرایم — در چه چیزی ثابت می شود نزدیک ترین بازی 2A, دوم, دور, در, برف, کالج در شنبه No. 7-بذر بیش از حد انجام آنچه در آن نیاز به “زنده ماندن و پیشرفت” به عنوان مربی جو برامدگی در سطح صاف آن قرار داده است.

با وجود ساخت فقط 5 از 10 پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم بیش از حد آیا به اندازه کافی دفاعی در سه ماهه چهارم به پیشبرد به 2A یک چهارم نهایی با یک 50-47 برنده بیش از دوشن.

Ky قهوه ای مهر و موم پیروزی برای بیش از حد با سرقت در ثانیه های پایانی که مانع دوشن از گرفتن آخرین-دوم 3-اشاره گر تلاش.

قهوه ای led بیش از حد با 17 امتیاز در حالی که گاوین دیویس led دوشن در دست دادن با 17 امتیاز.

“این یک بازی بسیار سخت. ما فقط چند نمایشنامه در پایان گفت:” برامدگی در سطح صاف.

Beavers روبرو خواهد شد شماره 2 دانه Parowan در یک چهارم نهایی پنج شنبه آینده در Sevier مرکز دره. تیم تقسیم فصل سری با بیش از حد برنده 43-38 در به طور منظم فصل آخر هفته گذشته است.

دراپر APA 72, Waterford 60

درک اتکینسون ریخت و در 28 امتیاز در چهار 3-اشاره گر و هم تیمی تایسون چو 21 اضافه شده به عنوان دراپر APA استفاده از 14 نقطه مزیت در سه ماهه سوم به جلو و دور از واترفورد برای 2A دور دوم برنده شوید.

شمالی, Sevier, 72, Gunnison, دره 66

برک Mickelsen 23 امتیاز و 19 بیشتر از مارشال Okerlund ء شمال Sevier گذشته Gunnison ولی برای 2A دور دوم برنده شوید. پیشرو سه در نیمه گرگ ها با استفاده از یک 20-10 جهش در سه ماهه سوم به باز کردن آن منجر هرگز واگذار.

Kanab 85, Monticello 47

سام اورتن تا به حال یک هیولا بازی با 28 امتیاز در حالی که سه نفر دیگر از Kanab بازیکنان نیز به ثمر رساند در دو چهره به عنوان کابوی نورد گذشته مانتیسلو برای 2A دور دوم پیروزی.

شرکت 58 شمال قله 52

لوی Randall به ثمر رساند و 12 امتیاز به رهبری یک حمله متوازن برای شرکت به عنوان آن را در صدر شمالی در نشست 2A دور دوم. Quinton جونز به ثمر 25 امتیاز در از دست دادن برای شمالی نشست.

Parowan 87 سنت جوزف 55

حداکثر Topham به ثمر رساند 18 بازی خود را بالا 28 امتیاز در نیمه اول به عنوان قوچ شروع به پریدن کرد به اوایل سرب و نگهداری نورد کل بازی در راه خود را به 2A دور دوم برنده شوید. اشت بنسون اضافه شده 17 امتیاز دوم-کشت Parowan.

لیتون مسیحی 50 رولند سالن 38

دانشجوی سال اول Solumayne برو به ثمر رساند 17 امتیاز به عنوان لیتون مسیحی outscored رولند سالن 19-12 در سه ماهه چهارم به جلو برای پیروزی و گرفتن انتقام دو منطقه ضرر و زیان به شیر بالدار.

آمریکا میراث 71 Millard 56

Keba کیتا به ثمر رساند 23 امتیاز و کانر McKee اضافه شده 21 بیشتر به عنوان میراث آمریکا غلبه 20-12 کسری بودجه در پایان سه ماهه اول به تجمع گذشته میلارد برای 2A دور دوم برنده شوید. Tyce دیویس تا به حال 12 امتیاز در از دست دادن منجر به Millard.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im