قیمت — جنوب Sevier کردم کلاچ پایین کشش از برنان شکار Brandt ویلیامز و Karson شکار برای دفع نیمه دوم رالی توسط دلتا برای 48-45 پیروزی در مدیریت شرقی در شب شنبه.

با پیروزی جنوبی Sevier پیشرفت به یک چهارم نهایی پنج شنبه آینده در SLCC و به صورت شماره 2 دانه سنگ سنباده.

قوچ led 23-12 در نیم اما خرگوش آمد خروش دوباره و فرصتی برای مساوی بازی با اواخر 3-اشاره گر تلاش است که از دست رفته با هشت ثانیه باقی مانده است.

“این عالی بود برای دیدن پسران ما دست و پنجه نرم کردن و خرد کردن برنده شوید. حتی هنگامی که ما آنها مبارزه و آمد دور با یک پیروزی بزرگ” گفت: جنوب Sevier مربی کارسون کریستنسن.

شکار led جنوبی Sevier با 19 امتیاز به پایان رسید و 10 از 10 از خط پرتاب آزاد. ویلیامز اضافه شده 11 امتیاز و هشت ریباند.

دلتا را Derek Smith ثبت دو-دو با 25 امتیاز و 11 پرتاب ریباند, اما او تا به حال تنها هشت امتیاز در نیمه اول به عنوان جنوبی Sevier در زمان اولیه منجر شود.

“این بازی برنامه ریزی شده بود به دور Derek Smith. پسران ما انجام داد که فقط در نیمه اول. ما توانستیم خودمان را به خوبی منجر رفتن به نیمه. ما می دانستیم که اسمیت رفتن به بیرون می آیند و بازی و انجام هر کاری که او می تواند به تیم خود بازگشت. پسران ما گیر به بازی برنامه ریزی و کار خود را در دم خاموش” گفت: Christensen.

در اینجا یک روکش از دیگر دور دوم بازی ها در مدیریت شرقی در روز شنبه:

قاضی یادبود 62 کربن 36

قاضی یادبود شتافت به 17-4 منجر شود بعد از سه ماهه اول و نورد از وجود دارد برای آسان 3A دور دوم به عنوان برنده دنگ Mayar ثبت 22 امتیاز و 13 ریباند و Daw سون با 21 امتیاز.

سن ژوئن 67 اجلاس آکادمی 54

سن ژوئن با استفاده از یک سه ماهه دوم به باز کردن 10 نقطه نتیجهی رهبری در اجلاس آکادمی و آن را هرگز به عقب نگاه کرد و در راه خود را به پیروزی. Randall Flavel ثبت 20 امتیاز و نه ریباند به رهبری, San Juan, با Jaxon Torgerson پنوماتیک با 18 امتیاز و هفت کمک می کند.

Manti 60, شمال, Sanpete 44

بالا-کشت Manti با استفاده از یک قوی نیمه دوم به جلو و به دور از ناراحتی فکر شمالی Sanpete در 3A دور دوم. تراویس تامسون ء Templars هم با 19 امتیاز با Konner کلارک اضافه کردن 12 امتیاز.

گرنتسویل 66 رهبری آمریکا 45

گرنتسویل پرید بیرون سریع 20-9 سرب در سه ماهه اول در راه خود را به پیروزی آسان نیست. جکسون سندبرگ و Davin Ekins هر دو گل 14 امتیاز به رهبری کابوی آنها به عنوان پیشرفت به مرحله یک چهارم.

امری 69 Grand 42

Brax جنسن ثمر رساند تا بازی-34 امتیاز 15 که آمد از پشت قوس در حالی که هم تیمی جاستین راسموسن برداشت 12 ریباند به عنوان اسپارتها cruised به غالب پیروزی شیاطین سرخ.

ریچفیلد 62 جنوبی قله 57

ریچفیلد غرق 19 پرتاب آزاد در مقایسه با جنوب اجلاس شش که به پایان رسید تا ساخت تمام تفاوت به عنوان ریچفیلد مسجل حذفی پیروزی. جاش Thalman به ثمر رساند 19 امتیاز در حالی که هم تیمی Emmitt Hink اضافه شده یکی دیگر از 14 برای ریچفیلد در برد.

مورگان 61, Juab 45

ست هدلی به ثمر رساند بازی-بالا 14 امتیاز در حالی که برانسون ساندرز و کارتر Thackeray اضافه شده 10 امتیاز هر کدام به آسانسور مورگان به پیروزی بیش از Juab در 3A دور دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im