دبیرستان پسران بسکتبال: 4A دور دوم روکش, بیابان, تپه لبه های کاج مشاهده در یکی دیگر از رقابت هیجان انگیز

ST. جورج — لاستیک مسابقه بین کویر تپه کاج و نظر ثابت می شود به عنوان هیجان انگیز به عنوان دو منطقه 9 بازی این سال است.

شماره 12 کویر تپه به پایان رسید تا برنده این فصل سری در شب جمعه توسط eking کردن 57-56 پیروزی شماره 5 کاج نمایش برای پیشبرد به بعد از رقابتهای یک چهارم نهایی در ایالت وبر.

“بازی باور نکردنی و شگفت انگیز سری ما تا به حال با کاج مشاهده این سال است. همه سه بازی آمده اند را به نهایی در اختیار داشتن. امشب اضافه کاری بازی هم هیچ تفاوتی گفت:” کویر تپه مربی وید Turley.

تندر outscored کاج مشاهده 9-4 در سه ماهه چهارم به زور به اضافه کاری و تا به حال یک شانس برای برنده شدن بازی در پایان از قوانین و مقررات با هیچ زمان مونده اما Peyton هلمز تنها 1-از-2 پرتاب آزاد.

هلمز چراغ تندر در به ثمر رساند با 17 امتیاز.

“تیم ما نشان داد شن و سختی برای بازگشت از هفت پایین در اوایل سه ماهه چهارم. من به بازیکنان ما مقدار زیادی از اعتبار برای دفاع از تیم پایین کشش. برای نگه داشتن کاج نظر به چهار امتیاز در چهارم و سه در OT یک دستاورد برجسته. آن را کلید پیروزی ما” گفت: Turley.

کاج مشاهده تا به حال در اختیار داشتن در وقت اضافه سعی کنید و دریافت یک شات نهایی, اما کویر تپه های دفاع هرگز اجازه دهید آن را یک شات.

کاج مشاهده Jared کلر به ثمر رساند 24 امتیاز به رهبری, همه گلزنان.

کویر تپه روبرو خواهد شد شماره 4 سرو شهرستان در 9:30 صبح در مرحله یک چهارم بعدی پنج شنبه.

در اینجا یک روکش از دیگر 4A دور دوم بازی:

سرو شهرستان 54, Tooele 47

Gaige وحشی مشبک 14 امتیاز و خورخه سانتانا ریس اضافه شده 11 بیشتر به عنوان سرو شهرستان برگزار شد خاموش Tooele در سه ماهه چهارم برای دور دوم برنده شود.

مشاهده آسمان 76 Logan 38

ماسون Falslev led بالا-دانه مشاهده آسمان به دیگری حذفی پیروزی این بار با 21 امتیاز به عنوان آسمان مشاهده گریزلیز را شکست داد.

طوفان 81 خرس رودخانه 67

برایس توماس ریخت و در 32 امتیاز و سپس Daxton Dayley ثبت 21 امتیاز و 14 ریباند به عنوان طوفان نورد گذشته Bear River برای دور دوم برنده شود.

Juan Diego 62 زرشکی صخره 46

Talon والدس مشبک بازی-بالا 28 امتیاز برای ارسال این افزایش عقاب به دور بعدی برگشتی.

Ridgeline 72, Cedar Valley 42

Ridgeline همراه آن سخت دفاع با کارآمد جرم در blowout دور دوم برنده شوید. Kaden کاکس پیشرو گلزن در بازی با 17 امتیاز اما کل Ridgeline جرم بازی یک بازی استثنایی برای کمک به آنها در پیشبرد به دور سوم.

سبز دره 59, Stansbury 44

مک کی Yorgason ثمر رساند تا بازی-بالا 22 امتیاز و با یک جفت 3-اشاره گر به عنوان بازدید از سبز دره ضرب و شتم Stansbury به ضرب و شتم Stansbury در 4A دور دوم.

دیکسی 58 برف, دره عمیق و باریک 48

با وجود Dixie سرب در حال رشد به طور پیوسته در طول بازی اما بازی مسابقه همیشه احساس نزدیک است. دیکسی دین را متعادل ثمر حمله کمک آن حفظ شود. برف دره کول وارنر بهترین گلزن بازی با 18 اما عملکرد ستارگان فقط سقوط کوتاه از آنچه برف دره عمیق و باریک مورد نیاز برای پیشبرد بیشتر به پلی آف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>